Mali ste myóm v maternici?

peterek414
1. máj 2013

ahojte baby mam 23 rokov a 2 deti ktore sli cisarskim rezom a otehotnela som znova a ked som prislaku ginehologovy tak som bola v 4 tyzdni a bolo v setko v poriadku tak mi kazal prist o 3 tyzdne a uz odrazu som mala len obal v naternici bez plodu jednosucho sa mi zastavilo tehotenstvo v 7 tyzdni a plod odumrel tak ma nechal cca 3 tyzdne ci nepotratim savovolne ale nestalo sa tak som isla na cistenie ale skomplikovalo sa lebo som nekrvalala tak mi museli roztvorit krcok maternice a po zakroku bolo vsetko v poriadku a mala som krvacat 10 az 15 dni ale ja som krvacala 30 dni tak som sla na kontrolu a nasiel mi v maternici zrazeninu krvy tak mi dal inekciu na zosilnenie kramov a objednal ma o tyzden a ked som tam prisla tak mi zistil ze mam svalovu uzlinu(myom) v maternici a tlaci mi na krcok maternicii a ma 3 cm. a v juni mam ist na kontrolu ci sa zvecil..tak by som chcela vediet ci mate niektora s myomom skusenosti....dakujem

elise
1. máj 2013

ja mám 3 z toho jeden stopkový, pri cisárskom to dokyna videla ale netrebalo to nijako riešiť. cez jeden myom bola placenta. malinká je zdravučká a narodila sa v termin ani som nmala žiadne problemy. ja som tiež potratila predtým ale myom nebol pričina. moje maju veľkosť 3-6cm a netreba sa stresovať.

renuska23
1. máj 2013

ja mám tiež tri, majú veľkosť 3 - 4 cm a v tehotenstve narástli na 7 cm. Mala som rizikové, veľa som krvácala, ale tiež mám krásne zdravé dievčatko....držím palce 🙂

mamazem
4. máj 2013

Tu nájdete poradňu ohľadom liečby myómov: http://www.energy.sk/sk/hladaj.asp?hladaj=my%F3m

A toto je rada pre jednu pani s myómom od skúseného gynekológa Dr. Halta:
Dobrý den. Myom je nezhoubná svalově vazivový nádor, který se nikdy nezvrhává v rakovinu. Na druhé straně i jeho "zmizení" se pohybuje na úrovni zázraku. Může se ale zmenšit a být inaktivní. Pokud je nevhodně umístěn či když roste může dělat silné, louhé a někdy nepravidelné krvácení. klasická medicína buď neřeší vůbec a při potížích se operuje, nebo je možné dávat nízkodávkovanou hormonální antikoncepci či nitroděložní tělíko Mirena, které většinou velmi úspěšně zastaví růst myomu a odstraní silné krvácení. Z našich produktů mohu doporučit CYTOSAN 3x1 k účinné detoxikaci ( myom vznikl poruchou struktury DNA buňky), potom GYNEX 3x7 s fytominerálem 45 kapek denně po 3 měsíce ( zlepšení činnosti enzymů a blokace alfa estrogenních receptorů). Přeji, aby Vás myom ani v budoucnu nezlobil. jinak s ním můžete žít aniž by Vám dělal jakékoliv potíže až do sta let. dr halt.

Ak by ste mali záujem, vyššie spomínané produkty Energy nájdete u nás na mamazem.