Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Mali ste niekto vysoký d dimer?

polariso
27. nov 2019

Prosím mal niekto zvýšenú hodnotu d dimeru

luciac
6. jan 2021

@alexandra2010 pisala som aj ss ak mozete pozriet dakujem, aktivny myslite, ked je este v tele? alebo pocaa priznakov?

robijana
15. feb 2021

Dievčence, aj ja by som potrebovala poradiť. Som po covide. Moje hodnoty d dimeru sa zblaznili. Ráno 15, vecer v norme, iný deň normal potom zase 20. Chodim po vysetreniach, vsade všetko ok. Hematolog to uzatvoril ako chyba laboratoria. Chyba 2x? Moja obvodna to nevzdáva.

luciac
15. feb 2021

@robijana a to chodis takto stale na krv? ci ako si to merias? ja som tiez po covide, 1x som mala 0,888 norma je do 0,5 v tom mojom laboratoriu, o tyzden som mala 0,99 pichala som si vyse mesiaca do brucha inekcie na riedenie krvi po mesiaci a bol som znova bola na krv a uz mi to pomaly klesa mam 0,59 takze zrejme to bol covid...

robijana
16. feb 2021

@luciac ano bola som už viac krát. Moje hodnoty boli až 15 a norma tak ako píšeš do 0,5.

viktoriasz
7. apr 2021

@luciac mozem sa opytat, ze kedy si prekonala covid...ja mam dnes 1,07 hodnotu d dimeru...a covid som mala v decembri...mam ist zajtra na plucne...ine tazkosti nenam..ani bolest noh..nic podobne...

luciac
7. apr 2021

@viktoriasz ja som mala v novembri, a ako som su pichala skoro 2 mes. na riedenie tak sa mi opat dal na normalnu hodnotu

viktoriasz
7. apr 2021

@luciac aha dakujem za info...to je dobra sprava...ja som dnes cely den vystrasena, bojim sa, ze co to znamena..😔

luciac
7. apr 2021

@viktoriasz aj ja som bola a hlavne som študovala net a ten zbytocne vystrasi, zevraj po covide je to normalne, urcite nech vam daju na riedenie krvi nieco a bude dobre za par mesiacov 😊

viktoriasz
8. apr 2021

@luciac naozaj si ma potesila...ja dufam, ze to bude len po covide...i ked som mala uplne lahky priebeh...esteze som isla na preventivku...podla mna by automaticky po covide mali kazdemu zobrat krv a spravit takuto lek.kontrolu..

luciac
8. apr 2021

@viktoriasz no ja som mala tiez lahky priebeh ale mesiac po covide ma zacalo tlacit na hrudi preto mi brali krv, a rovno aj rtg pluc, ci nemam emboliu. Tiez som stresovala.

tanika
24. jún 2021

@alexandra2010 dobrý večer môžem do IP adresy uviesť na vás otázku ohľadom covid a dimetu dedka by ste mi poradiť ? Ďakujem