Mali ste niektorá podobný problém?

123mimka
13. mar 2016

Neviete niektora poradit? Bola som na pohotovosti s bolestami brucha hned ma poslali na chiru s podozrenim na zapal slepaku a mala som stopy krvy v moci ..neni to vidno ale pri rozbore to doktorke ukazalo na chire mi zapal vylucili kedze nezvracam ani nemam teploty a poslali ma na gynku. Myslela som ze je to cysta lenze cystu doktor nenasiel a vajecniky v poriadku no vravel ze tam mam dost volnej tekutiny a poslali ma domov :( je to normalne? Nemoze sa mi s tej tekutiny nieco stat? Vstrebe sa to? Ja neviem uz co robit brucho ma boli stale ale uz menej a mam strach s tej tekutiny. Som zvedava co mi zajtra povie moja obvodna

martasz
13. mar 2016

nuž, ja som mala zápal slepého čreva a bez teploty a bez vracania.... len silné bolesti brucha, až som nemohla chodiť ... akútna operácia. Nechcem strašiť, ale bolo to tak. Držím palce, aby si mala len niečo banálne...

janickadr
13. mar 2016

Obvodna asi moc nebude vediet, co s tym, lebo bolesti brucha a "voda" v bruchu patria skor na riesenie k chirurgovi a gynekologovi. Inak, z tej "vody" by sa ti nemalo nic stat, pravdepodobne sa ti to vstrebe. Dolezite bude, ako sa budes citit, ak dobre, idealne by bolo tak o 7-10dni zopakovat to sono, ci sa "voda" postupne straca. Mozno sa tam dostala napr.pri prasknutni cysty, mozno bol nejaky vnutorny organ podrazdeny a toto bola reakcia. Ak ti ale dobre nebude, budes musiet ist opat na vysetrenie (minimalne) k chirurgovi..

bonaqa2013
14. mar 2016

no zdravotníctvo je u nás na vysokej úrovni..... minimálne čo sa týka vzťah Lekár POLOBOH a pacient.... 😒 😒 😒

ruthike
14. mar 2016

Tiez som mala akutny slepak bez teploty a vracania, len krce ako hrom. Ani na sone to nevideli, ale otvorili ma s tym, ze slepak, alebo prasknuty vajecnik - no a slepe crevo som mala brutal zahnisane sa ukazalo...

mamutka
14. mar 2016

pri slepaku som takisto nezvracala a nemala teploty, len mi bolo strasne zle, aj tlak mi klesal, az na odpadnutie. Neviem ako to tebe mohli len tak vylucit...