Mali ste počas šestonedelia zvýšenú teplotu?

24. nov 2022

zeny mali ste niektore pocas 6nedelia zvysenu teplotu? som 5tyzden po porode a dnes v noci sa mi druhy krat stalo ze som sa zobudila na zimnicu a mala som teplotu nad 37 dala paralen vypotila, kojim, nemam ziadne bolesti prsnikov zeby naznak zapalu ani brucho ma neboli zeby tam bol problem proste len zimnica a zvysena teplota a okrem toho sa dost potim aj pocas dna a aj v noci. dakujem

anjelicek26
24. nov 2022

Tak sestnedelie ta nerobi imunnou na choroby... kludne si mohla teraz chytit nejakeho jesenneho bacila...

tamvtme
24. nov 2022

mne sa toto stalo, par dni som bola doma z porodnice a v noci total zimnica, teplota, vsetci ze zapal prsnika ale prsia okej, bala som sa ze rana po cisaraku sa zapalila ale tiez ok, cez den to preslo a uz sa nevratilo, ani choroba z toho nebola....

kp7333
24. nov 2022

Zapal prsnika mi zacal zimnicou, prsnik ani nebolel, len som mala zatvrdnute miesto v jednej casti.

katkaseiner
24. nov 2022

horucky som mala hned v nemocke kedze ma boleli prsia a este viac sa nalievali a mala nevladala tahat... za 2 dni to preslo, potom sa to ukludnilo. Ak si uz doma z nemocky tak zrejme si mohla aj nieco chytit... vela ludi je chorych, staci pochytat vozik v obchode a mas co si nechcela..

autor
24. nov 2022

@anjelicek26 tak bola som chora pred porodom potom aj po porode dva tyzdne nato ale to som vylezala aj bez teplot to preslo, teplotu som mala teraz v noci a pred tyzdnom ah jaj snad to prejde😵‍💫