Malinká hrčka ako lentilka

zarkaamamka
21. júl 2020

Ahojte
Našla som si malinkú hrčku ako keby pod bradavkou prsníka
Dr my to nehmatal len poslal na sono na ktoré má vezmú o mesiac cca ...
Ale .. keď sedím stojím cítim ju keď ľahnem necítim
Môže sa teda jednať o hrču napr rakovinu
Alebo to môžu byť tiež žľazy ? Ďakujem

sunny8
21. júl 2020

Môže sa jednať o to že si si nevinnú hrčku vzala tak k srdcu že ju cítiš len preto že o nej vieš. Určite si ju mala dlhšie a nevedela si o nej tak si ju necítila. Pust to z hlavy a neboj sa. Nemusí o nič ísť

simsalabim
21. júl 2020

@zarkaamamka zlaza, cysta, fibrom... vselico neskodne to moze byt. Ak si moc nervozna, skus ist na to sono skor ako samoplatca.

zarkaamamka
autor
21. júl 2020

@simsalabim nedá sa máme 2 sona jeden je na dovolenke a v nemocnici nerobia len na objednávku

zarkaamamka
autor
21. júl 2020

@sunny8 no tiež si myslím

simsalabim
21. júl 2020

@zarkaamamka v profile mas okres Nitra, v Nitre urcite nieco musi byt, kde ta vezmu ako samoplatcu hned. Ak teda nebudes vediet vydrzat - co plne chapem.

zarkaamamka
autor
21. júl 2020

@simsalabim mám ale nie som odtiaľ 🙂

simsalabim
22. júl 2020

@zarkaamamka v poriadku, ak ta to velmi trapi, urcite je v okoli nejake mesto, kde ta vezmu skor. Alebo vydrz do daneho terminu. nic ine ti neostava.

vevinaaa
22. júl 2020

@zarkaamamka ahoj, neboj sa, zbytočne sa vystresuješ pred vyšetrením. Mne sa stalo to isté, a gynekológ že sa nemám báť že to nič neni, je to maličké ale pošle ma na sono. Tiež som čakala chvíľu než ma zobrali, presne si nepametám koĺko no a tŕpla že to vážne môže byť. V prsníku videl cysty, ale žiadny nádor, a čo som videla ja, tak že to vyzerá ako malá cysta alebo proste vyrážka. O nejaký čas to zmizlo, pár mesiacov. Tak netráp sa nemusí to byť nič vážne. Drž sa a veĺa zdravíčka prajem 🙂

lindusss2016
22. júl 2020

@zarkaamamka vsade sa da ist skor, ak ti dr napise, ze je to akutne, vzemu ta do tyzdna. Uz dvakrat som tak bola.

evuska135
22. júl 2020

Ja som takto nasla minuly rok, nasli mi 2 fibromy, su male ako hrasok

zarkaamamka
autor
23. júl 2020

@evuska135 a ako ste liečily

zarkaamamka
autor
23. júl 2020

@lindusss2016 no mne nedal že akútne mám si počkať

evuska135
23. júl 2020

@zarkaamamka som iba sledovana, pokial sa nezvacsuju nic sa s nimi nerobi