Mám 165 cm a vážim 37 kg. Ako mám pribrať?

12. feb 2021

Poradite mi prosim vas ako sa da pribrať? Mam dve deti, mam 165 cm a vaha 37kg. Nikdy som nebola tučna ani pribrata stale od mala chuda postava . Mame to vraj v genoch aj rodicia su chudy atd. Ale 37 kg je velmi malo ludia sa zamnou otacaju niekedy ma to velmi stve a som.s toho smutna velmi by som chcela pribrat. Vraj pri detoch sa bohvie ako vaha nezvysi a este ked som stale v strese atd. Ale uz som brala vselijake vitamini a nic nepomohlo. Bola som aj na vysetreniach a vsetko je dobre poradte mi ..

miskaska
12. feb 2021

Tak pri takejto váhe tam urcite nejaky problem je. Na akych vysetreniach si bola? Ako sa stravujes?

marci987
12. feb 2021

.

autor
12. feb 2021

@miskaska no ranajky polku chleba alebo rohlika. Obed zjem olovrant troska a vecer jem male porcie a castejsie . Ale nie extra velke porcie. Jem iba kuracie meso bravcove nejem. Krv ,moc, mam v poriadku, chodila som aj na neurologiu tam mi robili vysetrenia vsetko ok , bola som aj na magnetickej s hlavou vsetko ok .

zuzubb007
12. feb 2021

Hlavný dôvod je strašne malo ješ, ja zjem asi tak trikrát viac a k tomu sladkosti kolace atď, skús si zrátať kalórie keď zjes 3000 denne nieje možné aby si nepribrala, to je sakra mala váha už brutálna podvyziva, ja na raňajky jem celé dva rožky a nie pre boha pol rozka zje ročne dieta

pribinak
12. feb 2021

Tak zjedz na raňajky cely rohlik. Veď polka rožka to je porcia ako pre ročne dieťa

abdn16
12. feb 2021

Podla toho co pises, velmi malo jes. Ja som tiez bola vzdy vychnudnuta, mala som 43kg. Neviem si teda predstavit 37... Teraz mam rovnych 50kg a clovek aj inac vyzera. Skus aspon yo zoaciatku jedavat to co ti chuti vo vacsich mnozstvach a hlavne nezabudaj na vitaminy.

miskaska
12. feb 2021

Aj ja si myslím, že málo ješ a vieš to aj ty. Netrpíš anorexiou? Ak ješ dostatocne a nepriberas, problem bude v tom, ze sa ti nevstrebavaju ziviny. To moze sposobit napr. celiakia.

autor
12. feb 2021

@pribinak neda sa to polka do mna ide na silu

miskaska
12. feb 2021

tak potom vyhladaj psychologa.

autor
12. feb 2021

@miskaska lekar vravel ze niesom anorexicka mne nejdze na zvracanie vobec len do mna nejde tolko vela jedla ako by som mala zjest

miskaska
12. feb 2021

Anorekticky predsa nezvracaju, iba nejedia.

katulastraka
12. feb 2021

tyra ta manzel? psychicky alebo fyzicky?

autor
12. feb 2021

@katulastraka s priatelom.som sa rozisla pred tyzdnom

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katulastraka
12. feb 2021

pretoze ta tyral? mala by si zajst za psychologom, obvodak ti nepomoze...toto je psychicky problem, uz kvoli tym detom sa daj dokopy, isto chcu vidiet stastnu mamu

siska53
12. feb 2021

Jes strasne malinko.. musis prosto viac, tak ked ti nechuti rano, tak si daj riadnu desiatu a poriadny obed, olovrant a veceru!! Neviem, ako mozes vyzerat pri 165 cm s 37kg.. ja mam 155 a cca ,41 kg a to som.uz dost chuda..

autor
12. feb 2021

@beata_k moji chlapci zjedia viac nez ja

autor
12. feb 2021

@katulastraka netyral ma vobec boli sme spolu 6 rokov a posledny rok nam to uz nefungovalo bolo toho viacej ale nic co sa tyka tyranie a ja som chuda odjakziva

autor
12. feb 2021

@beata_k nemam.psychicke problemy 🙂

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katulastraka
12. feb 2021

naco sem teda pises, ked toto je tvoja odpoved? ze si chuda odjakziva? tak do prdele si bud uvedomis, ze to nemas v hlave v poriadku a preto jes malo a zacnes s tym nieco robit, alebo sa tu budes nadalej lutovat a budes prehliadat pravdu ale potom neviem kde skoncis o par rokov...to co ty zjes za cely den nie je normalne, a nie je to tym ze si "chuda odjakziva" ale tym ze to nemas v hlave ok..kazdy kto by jedol tak malo ako ty by bol chudy....stavim sa ze ti vypadavaju vlasy, mas dolamane nechty, vraskavu vyblednutu pokozku s nezdravou farbou, traslave ruky a vecne na hovno naladu....

autor
12. feb 2021

@katulastraka no urcite nie ruky sa mi netrasu vobec, vlasy mi nevypadavaju mam.ich dlhe az po zadok chvalabohu, vraskavu pokozku nemam . Mam len 27 rokov a nemyslim si ze mam psychicky problem . Len malo jem.nechuti mi tak ako druhym . ☹

miskaska
12. feb 2021

Tak potom, co chces vediet? Jes malo si chuda. Budes jest viac, priberies. Ziadna alchymia v tom nie je.

pribinak
12. feb 2021

Treba potom riešiť hlavu. Nirmalne zdravá žena nemá problém zjesť rohlik

autor
12. feb 2021

@miskaska chcela som len babske rady ale ako vidim tak asi som nemala zacat ziadnu diskusiu

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miskaska
12. feb 2021

Ale ak nieco nedostanes do zaludka, to znamena, ze to musis zjest, tak nepriberies. Mozes jest kaloricky bohate jedla, nutridrinky...ale, ked to nevies zjest, tak ti nemame ako poradit. Nie?

remaadja
12. feb 2021

Ja som kedysi mala 42-44 kg pri 164cm. Bola som ako napuchnuta cverna. Keď som sa konečne rozišla s ex a bola šťastná bez stresov vyplývajúcich z nášho vzťahu pribrala som. Nejedla som viac ani menej ako predtým. Tiež som si neuvedomovala, že mi nešlo pribrať zo stresu. Nepomohli ani vitmaniny ani pivné kvasnice na chuť do jedla. Ale vyskúšaj. Deťom sa dava nejaký sirup na chuť do jedla,.mozno tebe zaberie 😉

autor
12. feb 2021

@remaadja brala som vsetko mozne vitamini, sirupi,injekcie b12 , nic nepomaha. A myslim.si ze to moze byt aj od stresu