Používame cookies. Viac informácií tu. OK
bambulienka25
4. nov 2019

Vyšetriť štítnu žľazu

pribinak
4. nov 2019

Toto je off topic, ale skus prepísať nazov temy napr.: skúsenosti s nadmerným ochlpenim.

diewcatqoo
4. nov 2019

@matina327 to je preklep, alebo to "ochlapatenie" myslis, ze si chlpata tak, ze sa z teba stava chlap? 🙂
Neviem teda, ako velmi si chlpata, ale ja si napr odjakziva holim aj stehna a ked sa mi niekedy stane, ze ich dlhsie neoholim, vobec tam nemam chlpy ako chlap. Je normalne, ze chlpy su na celom tele, aj ked teda neviem, ako velmi to mas ty. Ja si odchlpujem aj ruky a hornu peru a nepridem si nejako extremne ochlpena, skor tak normalne ako to mavaju takmer vsetky zeny, ktore maju huste tmave vlasy.
Ak je to tvoje ochlpenie podla teba neunosne, nechaj sa vysetrit na endokrinologii.

kika831
4. nov 2019

@matina327 jednoznacne treba riesit hormonalny system a az potom sa treba obratit na kvalitne esteticke centrum. Dnes uz je viac moznosti- asi najlahsie dostupny je laser. Ale vsetko zavisi od vysledkov z endokrinologie.

ivkazba
5. nov 2019

Ja som tmavovlasá, takže som aj dosť chlpatá resp. tie chĺpky sú tmavé. Holím a depilujem si podpazušie, ruky, celé nohy, bikiny aj všetko na pipine. Nemyslím, že holením a depilovaním mi tie chlpy zhrubli, to isto nie. Holenie a depilovanie je predsa normálna vec. Ale ak máš pocit, že u teba ide o extrém, tak ako píšu baby vyššie, treba pozrieť na hormóny.

arcticcode
5. nov 2019

Je rozdiel medzi holenim a epilaciou. Pri holeni chlpy hrubnu, stavaju sa odolnejsie, viditelnejsie. Pri epilacii naopak. Epilacia boli jak svina, ale co to je v porovnani s porodom 😀 za pol roka uz pri epilacii mozes aj spat, to uz tie chlupy lietaju kade tade, jak keby si trhala pavucinu. Ale zaciatky su tazke. Ja ked som prvykrat epiloval nohy od kolien dole, zabralo mi to styri hodiny (ne, nesom buzerant, len sa tak citim lepsie). Teraz za pol hodky nemam co robit

matina327
autor
8. nov 2019

@kika831 z endokrinologie mám všetko v poriadku :/

caroline_
8. nov 2019

Ja si holim všetko, doslova všetko :D aj ruky, aj nad hornou perou, cca od 12,teraz mam 22 a nie som gorila :D to je len mýtus že budeš mať viac chĺpkov

Tu začni písať odpoveď...

Odošli