Mám 27 rokov a dostala som kiahne

monin232
9. apr 2018

Ahojte....chcela by som radu ....mam 27 rokov a dnes mi zistili ovcie kiahne....snazime sa o babo ale bojim sa ze ked infekcia skonci a uz to nebudem mat ze to nejako neuškodi...ci budem budem v poho co sa tyka tohto babatko tehotestvo....dik za radu

telusikk
9. apr 2018

Veď to stopnite kým budeš chorá a keď už budeš oficiálne zdravá tak zase pokračujte, malo by to byť ok

evita168
9. apr 2018

Ja som kiahne nemala a lekarka ma varovala ze ked ich dostanem treba 6 mesiacov pockat vraj ten virus sa dlhooo ustaluju v tele neodporuca sa do pol roka otehotniet tolko mne povedala aspon

alobalka
9. apr 2018

@monin232 a teraz si tehotná? Ak nie, počkajte s otehotnenim aspoň cyklus dva, kľudne aj viac. ..

miriam439
9. apr 2018

@monin232 opýtaj sa radšej obvodného lekára, či gynekológa, keď aj telefonicky, čo a ako ďalej...

pininka
9. apr 2018

Urcite sa radsej nesnazte. Kiahne su svinstvo, navyse v dospelosti zvyknu mat aj ovela horsi priebeh.

abeata
9. apr 2018

Dostala som ovčie kiahne ako 22 ročná od 1,5 ročného syna. Bola to katastrofa 😨, týždeň 40* teploty a bola som celá bodkovaná ako Pipi dlhá pančucha.... Asi o mesiac som otehotnela, všetko prebehlo ok, lekárka sa nad prekonanými kiahňami vôbec nepozastavovala. Akurát som mala pocit, že bol synátor voči ovčím kiahňam nejako odolnejší, pretože ho obchádzali až do siedmej triedy a to napriek niekoľkým vlnám, ktoré sa v priebehu jeho školskej dochádzky v okolí vyskytli.

monin232
autor
11. apr 2018

@alobalka niee nie som preto som sa pytala lebo sa bojim co ako potom ked kiahne zmiznu.....😏😏😏😏

monin232
autor
11. apr 2018

Dakujem baby za kazdu radu 😊