Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Mám 51 rokov a 12 dni krvácam. Poradíte?

lenska136
15. dec 2015

Dobry den chcela by som sa vas opytat mama ma taky problem. Ma 51 rokov dostala menstruaciju a ta neskoncila boli sme na pohotovosti dali jej injekciju aby prestala krvacat a nic iniekcia nezabrala co sa tyka USG vsetko v poridku. Poradte.

simsalabim
15. dec 2015

No snad dokladne vysetrenie u genekologa, nie? Hlavne ak ta navsteva pohotovosti nepomohla a stav pretrvava. Urcite nezanedbat. Nezvycajne a nepravidelne krvacanie moze byt spojene s prechodom, ale aj s vaznejsim ochorenim.

limetka69
15. dec 2015

Tak mňa teraz napadla len naša už neboha fenka. Tiež to dostala a nechcelo to prestať, nakoniec jej museli všetko vyoperovat, mala to z prechladenia. Prišli sme k veterinárovi na poslednú chvíľu. Určite za gynekológom.

vydrnik
15. dec 2015

Ako radi zeny ked to neprestalo ist ku gyn.

tova
15. dec 2015

OMG psa s clovekom porovnavat. to doteraz mala pravidelnu menstruaciu? vsetky zmeny treba kontrolovat, utz, sonogram, krvny obraz, vyter, vzorka do labolatoria atd..

katarina002
15. dec 2015

No moze to byt prechod,aj koleginka tak mala...mesiac-dva akoze nic a potom dlhe krvacanie....ale zas mama tiez dlhsie krvacala a nakoniec to boli myomy a musela na hysterektomiu...

Tu začni písať odpoveď...

Odošli