Mám bolesti pod pazuchou a bolia ma aj prsia. Čo to je?

luciferka157
1. apr 2017

Uz pár mesiacov, ma pobolieva pod pazuchou. Meškaju mi kramy a bolia ma prsia a asi tyzden sa citim malatne ...co to moze byt? Som si citala ze ta bolest pod pazuchou moze byt od sprejov , tak pouzivam iba gulicku kde nie su skodlive latky..Malatnost stale pretrvava.
Baby poradte mi prosim vas, som tehotna ? Ci co mi je ?

nerko
1. apr 2017

@luciferka157 vsak si urob test. A ak nic tak sup k lekarovi. Krv vysetrit, gyndos atd...

luciferka157
autor
1. apr 2017

Ja uz si namyslam hluposti ze mam rakovinu a podobne , avsak som si citala o tom tak ani jeden priznak nemam .
@nerko urobim si urcite test

mirkamirko0809
1. apr 2017

Tak to neries na koni,ale u lekara!Ktoze ti tu povie co ti je???

luciferka157
autor
1. apr 2017

To hej, len mam strach ze co to je , a preto som sem napisala co by mi nevedeli zeny poradit , ci to nie je nahodou tehotenstvo , kedze ja este s tym nemam skusenosti

mirkamirko0809
1. apr 2017

Skus test ako ti radili!A mna ked bolieva pod pazuchou smer prsnik,tak to bolo z chrbtice zacvaknuty nerv

luciferka157
autor
1. apr 2017

Ja mam problemy s chrbticou, ale nikdy ma to takto netrapilo..a preto som sa zlakla lebo mi aj kramy meskaju aj prsia ma pobolievaju a posledne dni sa citim ako keby som bola dezorientovana , zajtra si kupim ten test

luciferka157
autor
1. apr 2017

Poradte mi prosim vas

smile31
1. apr 2017

ahoj... ja som mavala a teda stale mavam bolest v lavom prsniku - bola som aj na MR tejto casti rebier s prsnikom a zaver? prenesena bolest z chrbtice... mam problemy chrbtom casto ma bolieva a ked nieco nosim v lavej ruke na druhy den ma bolia lave rebra a prsnik...mozno je to nieco podobne ako mas ty... aj malatnost som mala v kuse skoro 3 mesiace a tiez mi to sposobovala chrbtica... nasla som si vyborneho fyzioterapeuta a bolest ustupila

zuzik307
1. apr 2017

@luciferka157 ak sa tehotenstvo nepotvrdi, aj tak smer gynekolog...usg prsnikov + lymfatickych uzlin pod pazuchami...ak je ta bolest ostra, pichlava, je to z hrudnej chrbtice...

luciferka157
autor
1. apr 2017

Dakujem vam pekne baby 🙂 trosku som sa chcela ukludnit, ale aj tak musim ist s tym k lekarovi nech mi povie ze co to ma byt 🙂

jela9
16. okt 2023

@luciferka157 ako si prosim dopadla? Je to 6 rokov dozadu, no snad si najdes spravu…