Mám črevné problémy a moja doktorka dnes neordinuje

20. jan 2023

Dobrý deň, od včera ma trápia črevné ťažkosti.
Tak, že som nonstop na toalete.
Čo v tom prípade ak ale moja všeobecná lekárka piatky neordinuje? Vie mi napísať spätne pn aspoň na ten jeden deň kým sa dam dokopy?

Ďakujem za odpovede

marianeta
20. jan 2023

A prečo si si kaziť výplatu jedným dňom PN..Veď si vezmi dovolenku a cez víkend sa snáď dáš nejako dokopy, a ak nie tak choď v pondelok k dr.

micusa2222
20. jan 2023

a lekárne vo vašom meste nefungujú ? Keď neordinuje lekárka, treba ísť do lekárne a poradiť sa s magistrou..mne sa ešte nestalo, že by mi zle poradila..vždy super... a o PN neuvažuj, skôr, keď máš dobrú lekárku, mne vypíše spätne priepustku na celý deň...

autor
20. jan 2023

@marianeta som v skúšobnej dobe a nemám nárok na dovolenku:(

autor
20. jan 2023

@marianeta ešte k tomu v kancelárii sa vyskytol covid a je to celé take komplikované

marianeta
20. jan 2023

A tvoju dr nikto nezastupuje keď neordinuje? Že by si išla tam a vzala si teda priepustku.

autor
20. jan 2023

@marianeta nikto nie je v ambulancii žial..blbo vymyslené ved aj piatok môže byť človek chorý.. Ale raz mi dala tuším tak ze z piatka pn spätne ale na viac dní.No ja chcem ísť už pondelok do práce. Nechcem vynechávať. Ak by mi dala aj na pondelok mohla by som ísť aj napriek tomu do práce?

panelacikova
20. jan 2023

papierovú ti dá spätne aj do 3 dní. ale elektronickú určite nie...

panelacikova
20. jan 2023

a, mimochodom, v skúšobnej dobe je asi "horšia" PN, než vziať 1 deň paragraf (tiež ti ho dá spätne) a doliečiť sa cez víkend...

zuzi0911
20. jan 2023

Ísť k inému dr a vypitat si razítko(priepustku)

amiaja
20. jan 2023

Nech ti zbehne niekto do lekarne, urcite ti odporucia vhodne lieky.. priepustku ti spatne orazi doktorka v pondelok.
Si nonstop na zachode ako by si behala po doktoroch a hladala zastupujuceho? 🙈

tinulqa
24. jan 2023

@amiaja jaj vy ste dobrý keď celý deň hnackuje ako na behať po dokt ci ma nosiť plienku viem o com hovorím a to mi nepomohla ani tabletky na zastavenie

amiaja
25. jan 2023

@tinulqa citas co som napisala? Ved som jej povedala ze ako chce behat s hnackou po doktoroch.. nech sedi doma a priepustku vybavuje potom

tinulqa
25. jan 2023

@amiaja tak prepáč ale vyznelo to inak alebo som to inak pochopila

micusa2222
25. jan 2023

tak priepustku,ako som ti písala,,,môže aj na celý deň...

autor
25. jan 2023

Ahojte tak doktorka mi to nevypisala..Beriem si asi neplatené voľno...Ako keby človek mohol za to ze sa mu niečo stane vtedy ked ona neordinuje

taminka1986
25. jan 2023

Kolko uz mas odpracovane v skusobnej? To naozaj nemas ani 1den dovolenky?

elanor
25. jan 2023

ked by zamestnavatel chcel, vie ti dat dovolenku, ja ked zatial este narok nemas. Vsetko sa da, len treba komunikovat. Za opytanie nic nedas.

autor
25. jan 2023

@taminka1986 3 týždne len..Mne nejde az tak o peniaze kvôli tomu dnu len aby aom nemala problémy