Mám gynekologické alebo urologické problémy?

mrs_lady
26. feb 2021

Dobrý deň. Môj problém začal od novembra minulého roka. Akútna cysticída, všeobecný lekár zistil baktériu escherichia coli. Liečil ma Zinnatom. Po doliečení som sa však stále necítila dobre, bolesti pri močení ustúpili ale mala som žlto zelený výtok, bolesti v podbrušku, v slabinách..Išla som na vyštrenie ku gyn kde mi z výteru zistili tú istú baktériu. Predpísal mi antibiotikum Ciprofloxacin Teva. Užívala som ho 5 dni, potom som bola vyzvaná na další odbery ale vraj boli negatívne. A stále sa necítim dobre. Bolesti vystrelujúce do podbruška, ten istý žlto- zelený výtok, pálenie a štipanie v močovej rúre, ráno vycikám malé množstvo a jednoducho cítim že takto zdravý človek nemôže žiť, pretože kým mi to nezačalo nič z toho čo mám teraz som necítila.Neviem či je to gynekologický alebo urologický problém, neviem z čoho to vlastne vzniklo.. Už sa cítim ako idiot, nikto mi nevie pomôcť.Vedeli by ste poradiť? Dakujem.

arabellka1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mrs_lady
autor
26. feb 2021

@arabellka1 áno pila som brusnicové aj urologické čaje, rôzne bylinkové čaje ktoré na to tiež vraj pomáhajú (materina dúška, repík, harmanček..) aj urinal akut forte som užívala.

arabellka1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mrs_lady
autor
26. feb 2021
zuzi56
26. feb 2021

@mrs_lady určite urologické, ja som bola na cistoskopiu a potom na rozšírenie uretry, odvtedy mám klid.

ema32
26. feb 2021

@mrs_lady skúste praslicku rolnu, kúpeľ aj popíjať caj