Mám hnis na madliach

swojska
31. júl 2013

minuly pondelok som dostala anginu, mam 6mesacneho chlapca akojim takze som nechcela ATB,ale stav bol zly, horucky 38,tak som zasla k doktorovi a dal mi ATB.
po dvoch dnoch doslo k super zlepseniu, ako by nic nebolo.

dnes po tyzdni uzivania ATB a po vy nechani jednej davky mam plenivu mandlu, bolo to az v uchu.

nechcem cpat zasa atb,,poradite mi nejake homeo alebo koloidne striebro? mozem ked kojim?

a nieco overene na kloktanie...vdaka moc

kafulienka
31. júl 2013

ahoj, mrkni si preplachy, vygoogli p. Šímu, jeho liecenie a knihy su super, nie su volne predajne, ale hlavne info o preplachoch nosa je na nete, pa
k.

brumka
31. júl 2013

kup si sprej prvej pomoci aloe vera, mne alergologicka po castych hnisavych mandliacha zlatom stafylokokovi chcela dat odporucanie na tahanie krcnych mandli a odporucila mi mi aloe veru tak od znamej som isk upila ten sprej a od vtedy som je 8 rokov a mandle mi hnisali mozno 1x 🙂

swojska
autor
31. júl 2013

@brumka zozeniem v lekarni?

brumka
31. júl 2013

@swojska neviem jasom to kupila od tety co predavala take vyrobky ale je spusta firiem co predava spre jprvej pomoci aloe vera len stoji cca 1000sk neviem kolko teraz ale vtedy to tak stalo, je to dobre aj na stipance a na drobne rany

jj_anka
31. júl 2013

Ahoj,
ak más opakované hnisové zápaly mandlí, teda angíny odporúčam, aby mandle išli von. Ja som tak urobila po rokoch trápenia, užívania antibiotik z mesiaca na mesiac. Teraz mam pokoj, v apríli som absolvovala operaciu, teraz môzem studené, bublinkavé nápoje bez obmedzenia.
Samozrejme pokial krčné mandle neplnia svoju funkciu, si zahnisavené musia von, to vam povie kazdy lekar.
Ja som operaciu absolvovala v Nových Zámkoch, je tam jeden uzasny pán primár, ktorý je nielen odborník, ale aj uzasny človek.