Mám nezvyčajné bolesti žalúdka

macko1007
14. apr 2019

ahoj prosim piradte ak mate niekto skusenost...asi tak raz za 3mesiace niekedy aj za 4,5mesiacov ma zacne boliet zaludok ...teraz ma to chytilo od vianoc zase..je to presne bolest v zludku -hore nad pupkom...je tu tupa krcovita bolest akoby mi niekto na ten zaludok tlacil...v noci sa budim na bolest tak 2krat..mam pocit plnosti a je mi zle no vsak nevraciam a ani nemam hnacky..bola som s tym raz u dr dal mi len pankreolan a tym to skoncilo ...mastnym jedlam sa vyhybam ..vcera som mala len trocha ryze a kuracieho masa...bolesti mam hlavne pred jedlom,ked nieco zjem nachvilku je pokoj a potom zase...dala som teraz rano jednu tabletku vermox-ze keby mam nahodou nejake parazity tak neviem ci mi lepsie zostne..mam ist dnes radsej na pohotvost?

ehja129
29. sep 2019

@macko1007 ako ti to dopadlo? Vcera sa mi stalo to iste. Vid moja distusia az na to ze mam aj hnacku

kddd
29. sep 2019

@macko1007 poznám tie bolesti aj ja som take mala nad pupkom a aj keď som na jedlo dávala pozor. U mna to skočilo na gastre zistením že mám vred. Snáď to u teba nič take nebude

macko1007
autor
29. sep 2019

@ehja129 viesco mne to preslo ,mala som dietu a pila zaludocny caj