Mám nutkavé myšlienky a necítim sa dobre. Je to už nejaká choroba?

karolin55
17. jan 2019

Ahojte zienky chcem poradit... Uz asi 2 mesiace mam taky zly pocit take nutkave myslienky ze mi nieco je???? Potom som cely den nesvoja, smutna, a nervozna.... Neviem prestat nato mysliet a potom ma premoze strach aj z bolesti hlavy... Boli ma hlava aj rameno a ja sa strasne bojim ze dostanem neaku mrtvicu.... Mali ste uz niektora taketo nieco???? Dakujem za odpovede mam 30 rokov predtym sa mi nic take nedialo....

stanicek11
17. jan 2019

Skúste ist k lekárke

karolin55
autor
17. jan 2019

@stanicek11 bola som a krvne testy eeg ekg aj neurologia su v norme

hennyinnsbruck
17. jan 2019

Chod k Psychologovi

karolin55
autor
17. jan 2019

@hennyinnsbruck myslis ze je to iba moja psychika ze to mam len v hlave

darci17
17. jan 2019

@karolin55 ahoj, mám to aj ja. Mám dve dcéry. Zdravé vesele. Tri roky dozadu som bola mesiac chorá, odvtedy je všetko zle. Stále som unavená, boli ma hlava, dutiny. Presne ako píšeš, boli ma ľavé rameno, bolest niekedy vystreľuje v celej ľavej časti. Vždy si predstavím to najhoršie:(. Je to nafigu, lebo s tým otravujem seba a okolie a neviem si nič užiť. Obiehala som lekárov, potom som s tým sekla. Snažím sa myslieť pozitívne, bola som už aj u psychológa, mne to veľmi nepomohlo. Užívam magnezium. Držím ti palce, ak chceš, kľudne napíš IP správu, čo sa bude dať, poradím.

lucyluv
17. jan 2019

Môže byť aj psychické, alebo možno len nedostatok vitamínu D. Človek by mal brať aspoň 3000 i.u. denne, teda pokiaľ nedovolenkujes v zime v exotike. Alebo možno ešte svaly, skús chiropraktika

lucyluv
17. jan 2019

A hlava aj z očí boli

dominika_sk
17. jan 2019

vola sa to panicka uzkosť, skus si o tom prečitať

karolin55
autor
17. jan 2019

@dominika_sk to pride len tak znicoho nic?

karolin55
autor
17. jan 2019

@lucyluv citala som ze to moze byt aj z chrbtice

dominika_sk
17. jan 2019

@karolin55 vždy je nejaky spušťač, potom tieto divne pocity ktore sa zhoršuju... naozaj si skus o tom prečitať, je nato taky test, určite sa v tych priznakoch najdeš a hadam pochopiš že je to len v hlave. trpim tymito uzkosťami 12 rokov a ver mi, aj keď o tom viem, rano vstanem a poviem si že sa mi zda že mam hrču v krku a mam ju.... nahodou sa pozabudnem a zmizne 😀 infarkt, mrtvice, padanie na stranu mam stale... ak by si chcela, je aj skupina na fb kde si ludia pomahaju pri tychto pocitoch.

lucyluv
17. jan 2019

@karolin55 áno, mne hneď pri prečítaní príspevku napadlo, že chrbtica alebo psychika

karolin55
autor
17. jan 2019

@dominika_sk ano mala by som zaujem dakujem ti

hennyinnsbruck
17. jan 2019

@karolin55 ano... Ako bolo spominane napr panicka uzkost

siska53
17. jan 2019

@karolin55 ja mavam.tiez to,ze ma boli lave rameno, vystreluje to dopredu, ale uz som zistila,ze to je problem ramenA. Ale tiez som bola uz zrutena z toho. Chodim cvicit,beriem magnezko a je

karolin55
autor
17. jan 2019

@siska53 no mna to hned vylakalo a uz sa toho pocitu neviem zbavyt

laurika1432
17. jan 2019

Tiež by som ti poradila vyhľadať psychológa. Toto je skôr o psychike, že sa bojíš choroby. Mala by si to čím skôr začať riešiť aby si z toho úplne nezcvokla!

mistymay33
20. jan 2019

Ja som to mala, tiež ma to chyilo z ničoho nič v 30 rokoch. Volá sa to panická porucha, uzkostné stavy. Poradím ti, začni s tým niečo robiť, lebo sa to bude asi len zhoršovať. Ja som to ignorovala asi rok a pol a potom som dostala taký zachvat paniky, že som musela ujsť z roboty.
Spušťačom je stres, nauč sa s ním pracovať, a hlavne užívaj magnezium, kludne aj dve tabletky denne, vit D,
Mne pomohol velmi psycholog. Neboj sa, trpí tým veľa mladých ludí, je to taká choroby dnešnej doby.

iveta1616
Odpoveď bola odstránená
Zobraz