Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Mám opuchnuté ruky

teada
24. júl 2012

ahojte, som takmer tri mesiace po porode a este stale mam opuchnute ruky..od polovice tehotenstva mi puchli, lae tlak aj moc bol ok, tak sa to nerieilo..no dufala som ze po orode to vymizne, ale akosi mi to ostava, semtam to ustane ale uz si pomaly zvykam, ze z ruk mam vodnate pampusiky..mate niektora skusenosti?dakujem

liz_lemon
25. júl 2012

@teada a nepytala si sa lekara? mne opuchali strasne nohy, a aj po porode to bolo este horsie, v porodnici mi povedali, ze to zmizne 6 tyzdnov po porode, ale nastastie sa to krasne upravilo hned ako som dosla domov
3 mesiace sa mi zdaju uz dost dlho, urcite chod k lekarovi
inak mne kazali jest vela bielkovin

didulka85
25. júl 2012

Neviem ci pomozem, ale ja som puchla od zaciatku tehotenstva. Nohy, ruky... Neobula som ani muzove o x cisel vacsie slapky. Nepijes mineralky? Z toho sa opucha. A este z udenin, slanych jedal.

teada
autor
25. júl 2012

@liz_lemon chystam sa zajtra kDr, ked bude mat manzel volno, odskocim, neda sa mi lahko a vzdy ist, lebo tie moje malucke ratolesti by ma asi nepustili🙂pri prvom synovi som mala priserne opuchnute nohy aj ruky este v nemocke pri porode, az modre nohy, Dr som to vravela a sa len zasmial, ani nepozrel, ze take chude nohy a ze opuchnute, ale potom mi to zmizlo po tyzdni...no teraz pri dcerke som tiez bola opuchnuta ale 11 tyzdnov po porode a ruky stale...skocim k Dr...uvazovala som ci oblicky ale zas na wc mi zatila nerobi problem..no uvidime, ale ked ja tak nerada chodim po doktoroch:(

teada
autor
25. júl 2012

@didulka85 praveze pijem len cistu vodu, ziadne udeniny, klasika, opuchnu, potom zasa opuch opadne potom sa vrati a takto to mam..mozno aj tymi teplami, lebo to v lete ked slnka palili som vzdy chodila ako slonik,...skusim tie bielkoviny ako liz lemon mi spomenula

Tu začni písať odpoveď...

Odošli