Mám poruchu psychiky

otompotomerik11
15. máj 2022

Zdravim prosím o radu aby ste mi poradili mám poruchu psichyki a asi aj schizofreniu ide o to že už viac ako rok nemôžem vyjsť z domu prichádza mi zle stále len ležím nemôžem sa premôcť ísť von alebo do fitness úplne nič nemôžem robiť cítim aj taký tlak na hrudi proste nedá sa nič robiť riesil som to aj s psychiatrom no zatiaľ bezvýsledne nejaké lieky alebo nie o keby ste vedeli bol by som moc rád ďakujem

nikibbyb
15. máj 2022

Ahoj ja mam to iste keď idem von mam mdloby búšenie srdca nedá sa mi dýchať proste katastrofa užívam magnézium celkom to pomáha už chodím aj po troche von

otompotomerik11
autor
15. máj 2022

@nikibbyb fakt ? To som rád že som niekoho našiel kto má podobný prípad ... ide o že aj zle vidim proste asi derealizacia... a čo je to vlastne keď máme také problémi ?

janetinka27
15. máj 2022

@otompotomerik11 ahoj a nemas socialnu foniu? abo depresiu? co ti povedal doktor?

nikibbyb
16. máj 2022

Aj mne sa zle vidí keď som vonka ale snažím sa to prekonať ... Neviem vôbec preto sa idem objednať k psychatrovy a uvidím

nikibbyb
16. máj 2022

Musíš to predychat ja som tie stavy mala stale aj keď som ležala postavila som sa myslela som si že odpadnem ani na WC som nemohla ísť sama ale potom som si povedala ze to musím neako prekonať, postupne všetko zvládam stále keď idem vonka točí sa mi hlava nemôžem poriadne dýchať ale stále si hovorím ze to je len v mojej hlave a ze to není pravda a je dobre mat pri sebe stále vodu a každý deň brať aspoň 2 tablety magnézium ja beriem magnézium lacto a pomáha to celkom ...

nikibbyb
16. máj 2022

Alebo ma ešte napadlo môže to byť chrbtica alebo štítna žľaza