Mám problém s krčnou chrbticou?

barbora0308
23. mar 2021

Ahojte,
asi pred dvoma mesiacmi som zacala pocitovat neprijemnu bolest (skor pichavu) v zuboch - prava horna celust. Myslela som si, ze to bude rastucim zubom mudrosti, tak som sa objednala k zubarovi. Kym som sa dostala na kontrolu, tak ta bolest bola este intezivnejsia, no po rontgene tam zubar absolutne nic nevidel a nechapal pricinu mojej bolesti, tak ma poslal na vysetrenie k neurologovi. Po vysetreni mi lekarka nasadila rehabilitaciu, vraj ma podozrenie, ze to mozem mat z krcnej chrbtice. Po absolvovani rehabilitacie sa to nezlepsilo a aktualne ma boli prava sija/krk - skor v zahybe medzi sankou a krkom, mam obcas mensi tik v pravom oku a tazobu na oku, ale uplne najhosia je ta pichava, neprijemna bolest v pravej zubnej/licnej casti. Sama neviem posudit odkial ta bolest pochadza...niektore dni to pocitujem menej, niekedy mi je do placu az tak ma to boli. Tento tyzden idem na rontgen krcnej chrbtice, tak som zvedava. Moze to byt naozaj krcnou chrbticou??
Nazaver iba pridavam info, ze mam sedavu stresujucu robotu, takze mesie problemy s chrbticou mi nie su nezname, aj ked takuto dlhodobu bolest som este nepocitovala. Snazim sa viacej cvicit a hybat, chodim na dlhe prechadzky, nikdy som nebola lenivy typ cloveka, mam vsak za sebou naozaj stresujuce obdobie a myslim si, ze mozno aj toto k tomu prispelo...
Ja len ta bolest je naozaj ako keby zo zuba alebo z ustnej casti, tak mam obavi, ci to nemoze byt aj nieco ine (mozno nejaka cista pod.). Mate prosim niekto podobne skusenosti? Dakujem pekne za spatnu vazbu!