Mám problém so spánkom

sviver
26. nov 2014

mám trojmesačného syna... malý mi búva pekne v noci 2 krát kojím a ja napriek tomu nespím... aj ked môžem... no bylinky čaje ani homeopatiká nezabrali... chodím spať zároven s ním o 19tej a do 22 sa prehadzujem....nervačím...zúrim už potom ...potom zaspím a idem kojiť...potom sa zas prehadzujem... zas ledva zasím a už treba kojiť... spím tak max 4hod ale ležím takmer 10hod... polovicu sa premrvím... myslíte, že sa to zlepší....máte niekto skúsenosť s nespavosťou...

jul11
26. nov 2014

Podla mna chodis spat velmi skoro.skus ist spat az okolo desiatej

meusicka
26. nov 2014

@sviver ahoj, asi by si mala chodit spat neskor. ja som malu tiez kojila v noci a chodila som spat az ked mi mala cca o 22hej v noci vstala na kojenie a potom som zalahla aj ja.

petrouchka
26. nov 2014

@sviver velmi skoro chodis spat, raz som pozerala taku relaciu o nespavosti a tam hovorili, ze u dospeleho cloveka sa zacina okolo dvadsiatej druhej hodiny tvorit najviac melatoninu (to je nejaky hormon, ktory ovplyvnuje to ze sa nam dobre spi a ze zaspime) a ze ludia, ktori idu spat skor, nez dosiahne nejaku vysoku uroven, vlastne narusia ten svoj prirodzeny spankovy rytmus. A tam lekar vyslovene ludom, ktori nemohli spat, radil, aby isli spat neskor, aby sa niecomu venovali co ich bavi, citali, pozerali tv, venovali sa rucnym pracam.... a ze potom lepsie zaspia.

daniela022
26. nov 2014

ja riešim tento problém tiež, ja zaspím v pohode lebo som unavená, ale cca po 4hod. sa budím a neviem už zaspať. Chodím ako troska do roboty. Nasadila som aj melatonín, je to lepšie, ale nie dobré, lebo potrebujem späť aspoň 6hod.aby som bola fit 🙂

bonaqa2013
26. nov 2014

tiež som mala tento problém a nakoniec som musela vyhĺadať lekársku pomoc

sviver
autor
27. nov 2014

dakujem za radu... vyskúšam ísť neskôr spať...

sviver
autor
27. nov 2014

@sviver v podstate ja som tak chodila zo začiatku ale ked som nezaspala do kojenia tak som bola potom uplne kao... teraz zas zúrim 😉 ono asi nikdy nie je nič ideálne... pred materskou som robila na smeny... asi aj to mi tak dohovadilo spánok...

katkasofi
27. nov 2014

@sviver chod spať neskôr a kúp si v lekárni melatonin 😉