Mám psychické problémy

layla1
4. feb 2017

Dievčatá neviete mi poradiť v septembri som začala mať také stavy úzkosti, plačlivosti dosť mi bolo zlé, moja obvodná lekárka mi dala xanax tie stavy sa začala opakovať ja som brala ten liek častejšie.Teraz sa mi k tomu pridružil taký problém že mam strašne vysoké tepy.Šla som za psychiatričkou a tá mi dala lieky Paroxetin 20 mg a povedala mi kým mi zaberie bude to trvať dlhšie.Začala som ho včera brať hned po nom som mala tepy 120. Chcem sa vás opýtať ako sa inač dá zvládať takého stavy? nechcem brať antidepresíva ale už dalej nevládzem.Tie stavy sú hrozné pocit strachu, pocit beznádeje, pocit že zomriem tepy neskutočné. Poraďte mi prosím.

layla1
autor
10. feb 2017

@nankab tie bachové kvapky sa berú miesto AD? Kde sa dajú kupiť ?

danmef
19. okt 2018

@layla1 ahoj,nápis mi na danmac8703@gmail.com
Už len to,že si to uvedomuješ,že máš depresie je krok vpred.Depresie sa dajú zvládnuť aj bez antidepresív.A hlavne Xanax- ti depresie vylieči iba docasne,ale časom budeš musieť riešiť ďalšie problémy spôsobené závislosťou na liekoch ako sú xanax.A tvoje depresie sa budú stupňovať.Xanax je oblbovak,po jeho užiti človek nie je dostatočne sústredený napríklad na prácu.... atd.... Nápis mi,pomôžem ti ako sa zbaviť depresii bez liekov,iba zameraním na zdravý životný štýl... ale všetko závisí iba od teba... ty musíš chcieť ísť vpred... sama som si tým prešla....

layla1
autor
20. okt 2018

@danmef pisala som ti

macej1234
9. apr 2021

Chcem sa spýtať mávam v klude tep okolo 80-100 mavam závraty aj taký zmeteni bývam strašne unavení uz nevlacem beriem aj tabletky na úzkosti a depresie vedel by mi dakdo poradiť je to hrozné na zblaznenie

nankab
11. apr 2021

Odkedy to začalo a čo to spustilo? Treba najprv odstraniť príčinu. pijete dostatočné množstvo čistej vody?
Na zharmonizovanie psychiky (ak neberiete niečo chemické na potlačovanie) zaberú bachove esencie namiešané na mieru. a na ten tep odporúčam biominerál Calcium Phophoricum D6
CALCAREA PHOPHORICA (CALC PHOS) - METABOLIZMUS BIELKOVÍN

Dôležitá pre tvorbu pevných kostí a zdravých zubov, vo fáze intenzívneho rastu detí, v tehotenstve a pri dojčení. Zodpovedá za metabolizmus bielkovín a tvorbu hormónov. Pomáha pri nechcenom náhlom chudnutí, nechutenstve, ale aj pri bielkovinovej tučnote u ľudí s nadmerným prijímom bielkovín. Pomáha pri zvýšenom svalovom napätí, stuhnutých svaloch, tetánii, stuhnutých trapézoch a bolestiach hlavy pri zmene počasia a pri uponáhľanom srdci(zvýšený tep). Základný prostriedok proti kŕčom kostrového svalstva. Veľmi vhodná pre hyperaktívne deti. Posilňuje zuby a kosti pri osteoporóze, podporuje hojenie zlomenín a pomáha pri rastových bolestiach. Uľavuje pri artritíde (bolesti pri zmene počasia). Pomáha rozpúšťať kalcifikáty a pri polypoch. Pri anémii (so zníženým počtom červených krviniek) a znížeom počte leukocytov podporuje krvotvorbu v kostnej dreni.

a to sú len všeobecné odporúčania, treba vedieť kedy bývate unavený ako často, či je to psychická únava, či je problém so spánkom a budíte sa unavený, či je to celodenná únava...

a predpokladám, že užívate horčík len treba dbať na to, aby bol pre telo vstrebateľný. inak sú to vyhodené peniaze.