Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Mám slabé vlasy, ktoré mi nerastú

jenny3128
18. okt 2020

Ahojte dámy 🙂 chcela by som sa poradiť čo Vám pomohlo na rast vlasov. Mám ich veľmi slabe, riedke, nerastú a na koncoch dĺžok také rozstrapatene. Čo vam také pomohlo že sa vám potom zlepšili vlasy , začali rásť? Nejaké tabletky ktoré naozaj fungujú , niesu len marketingový ťah. Šampón tomu moc neverím lebo hlavne z vnútra treba výživu.
Ďakujem krásne za odpovede 😉

mimkao
18. okt 2020

@jenny3128 Biosil. Po každom pôrode som ho brala, keď mi vlasy začali padať a boli oslabené.
Po mesiaci padať prestali a začali rásť nové.

viestta
18. okt 2020

genetiku neobabre ziadna tabletka. Pocet vlasovych cibuliek mas dany, ziadne tabletka ich nenamnozi. Rychlost rastu je tiez dana genetikou, to tiez nic neovplyvni, rovnako ako hrubku vlasu. Pri vyrovnanej vyzive nepotrebujes nic pridavat, vlasy porastu svojim tempom za kazdych okolnosti.
Mozes ovplyvnit len stav toho co ti uz narastlo. Ak mas rozstrapkane konce, treba osetrovat hlavne konceky aby sa nenicili a neolamovali. Vyskusat palzamy, zabaly aby sa zlepsila kondicia vlasov a eliminovalo sa ich mechanicke poskodzovanie. Treba prehodnotit aj ako sa ceses, ci sa vlasy nelamu pri cesani. No a potom dobry strih dokaze vycarovat vela.

bambulienka25
18. okt 2020

Ja som mala problémy teraz ( riedke vlasy, padanie kv zmene euthyroxu, lámavosť atď ) a tu dom dostala tip na forcapil tablety. Akurát tento týždeň som skočila s 4 m užívaním a musím dodať že už po týždni brania som zbadala zmenu. Pred mesiacom som sa bola strihať a moja kaderníčka že či som niečo užívala že mám hustejšie a pevnejšie vlasy. Keď som si dávala vlasy do gumičky tiež cítila že ich mam nejak " viac ". Tak určite odporúčam forcapil

mimkao
18. okt 2020

@viestta chápem, že nie každému musia vitamíny na vlasy pomôcť, ale ja som to vyskúšala 6 krát a šesťkrát to veľmi výrazne pomohlo. A nie len mne, ale aj veľa babám v rodine.
@jenny3128 vitamíny na vlasy majú určite zmysel.
A vôbec to nemusia byť drahé vitamíny.

moony99
18. okt 2020

@bambulienka25 a ktoré si prosím Ťa mala?

jonnie
18. okt 2020

ja by som skusila mozno praobyc.zinok cisty...

jana7843k
19. okt 2020

@jenny3128 skús aj kolagén. Ja používam ten od powerlogy už niekoľké balenie. nielen vlasy, ale aj nechty a pokožka sa zlepšili.

moony99
19. okt 2020

@bambulienka25 Ďakujem

Tu začni písať odpoveď...

Odošli