Mám strašnú bolesť chodidla

himedzi
18. okt 2021

Asi 3 mesiace mám bolesť v pravom a uz aj v lavom chodidle. V pravom najma akoby achylovka, neviem dostupit na patu, v pravom kosticka z boku chodidla. Zacali mi uz trpnut aj stehna, akoby od zadku smerom dole svalovka. Co to moze byť? Ked vstanem neviem sa rozchodit, az sa hanbím ludi, ako stará baba chodím.

hradnapani
18. okt 2021

a preco nejdes k lekarovi? pytaj sa k ortopedovi, ten ti najlepsie povie. Trpne ti to asi preto, lebo spravne nedoslapujes kvoli bolesti chodidiel a tie ta mozu boliet z roznych dovodov.

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gregoricka
18. okt 2021

Na 99% ostruha na pätách, skoč k ortopédovi, pošle ťa na RTG a ak ju tam máš, nastaví liečbu. Väčšinou sa začína ultrazvukom, ak nezaberie, nasleduje radikálnejšia liečba (ožarovanie). A odporúčajú sa ako doplnková liečba homeopatiká (Hekla lava)

tehotna40
18. okt 2021

@gregoricka ako píše, tiež si myslím.

simca06022011
18. okt 2021

tiez som toto mala a musim povedat to co ostatni: smer ortoped. Je dost mozne ze bude patova ostroha, pripadne nejake poskodenie achylovky (mne robili aj rtg, aj mri). Rhabilitacie, plavanie a kompletna vymena topanok.. nic ine. Nechodit na boso na tvrdych povrchoch

sofiafranko
18. okt 2021

@himedzi môže to byť aj plantárna fasciitída

himedzi
autor
19. okt 2021

@sofiafranko mne to pride ako stiknuty nerv niekde v bedrovej chrbtici

tncka
19. okt 2021

@himedzi teraz dam mozno uplne odveci a nechcem zlahcovat tvoj problem,mna tiez boleli paty akonahle som pribrala na vahe. Ked islo 10kg dole aj nohy prestali boliet😅Nemoze to byt skor tento problem ze su nohy viac zatazovane?

himedzi
autor
19. okt 2021

@tncka uprimne áno