Mám suché šupinaté obočie. Poraďte, čo s tým

kukona1
14. mar 2008

často sa mi stáva že mám suché,šupinaté obočie.používala som aj detský krém aj rozne krémy na vysušenú pokožku a nepomáha to.Vyzerá to strašne,možem mat neviem aký super účes a makeup ale to obočie-no strach ☹
máte niektorá taký problém? čo s tým?

maruschka
14. mar 2008

môj manžel to máva, pomáha mu na to vmasírovať detský olej do obočia..Hlavne si to nevyšúchavaj, lebo si to podráždiš ešte viac 😉 😉

marya
14. mar 2008

Aj mne z času na čas trochu vyschne, ale natriem krémom garnier pre suchú pleť a je to 🙂

certica
14. mar 2008

ja mam obocko tiez suchsie ako ostatne casti tvare a riesim to tak, ze si ich hned rano (pripadne aj 2x denne) natriem hrubou vrstvou nejakeho mastnejsieho kremu a necham vpit.
s olejcekmi nemam dobre skusenosti tak vseobecne, t.j. ani na telo - na mna to casom reaguje uplne opacne, t.j. pokozku vysusi a mam supinky

kukona1
autor
14. mar 2008

ok,dakujem za rady budem skúšat 😉

rinuska
14. mar 2008

to je asi seborea , ktorá pretrvala do dospelosti - skús Holtov krém

leva
14. mar 2008

kukona,ak by nepomahalo,sku krem SKIN CAP z lekarne,je drahsi,no na strasne suche miesta dobre pomaha.Ja som mala suche medzi obocim a na nose z boku v tych jamkach,uplne take supinate,pomohol mi tento krem,alebo si vypitaj vzorku v lekarni,mavaju.

certica
14. mar 2008

inac mojej segre na supinate az zacervenane flaky v okoli nosa, tiez v tych jamkach zabrala az hormonalna mast, lenze to je len na predpis a treba s tym mnozstvom fakt opatrne. mozno by bolo dobre ukazat sa koznej lek.

leva
14. mar 2008

Ahoj certi,mne nastastie pomohla tato mast.Tak ty uz mas zanedlho doma dalsiu ratolest 🙂 Joj ako to leti.

certica
14. mar 2008

no ved to 😲 , tento rok to na nejaku dovolenku velmi nevidim 😀 😝

leva
14. mar 2008

Ved si to vynahradite nabuduce,my ideme zasa tam,do lignana,nabuduce uz nepojdeme,materska sa krati 😀

helenineoci
15. okt 2015

@kukona1 ahoj ja pouzivam masticku z nazvom kalcium denne natierat respektive vmasirovat a po 2 tyzdnoch sa to zlepsi ale musis to pozuivat dlhodobo 😉

maykaaa1122
25. apr 2016

ahoj, ja mávam taktiež suché body na pleti. Je to nepríjemné..nie je hydratovaná, preto sa śúpe pokožka. Používam bepanthen sensiderm..je hydratačný..a vôbec nie je mastný..