Mám tik v oku

danadany
29. nov 2012

Už pár týždňov mám tik v oku, nikdy pred pôrodom som to nemala, vraj je to z vyčerpania ale malý mi spí celú noc, dosť často spím s ním aj cez deň 😉 takže z toho to asi nebude, neviete čo by to mohlo byť?

gubcikova
29. nov 2012

@danadany ja som to mala a pomáha magnezium

danadany
autor
29. nov 2012

@gubcikova a prešlo to?

gubcikova
29. nov 2012

@danadany no dlhšie som to už nemala tak hej

materina_duska
29. nov 2012

@danadany Ja mávam tiky pravidelne.. nemusíš byť vyčerpaná, stačí, keď človek veľa rozmýšľa, alebo drží veľa vecí v hlave.. proste keď je dospelý 😉 ..magnézium pomáha, takisto čaj z medovky a skús si zabehať na čerstvom vzduchu 😉

danadany
autor
29. nov 2012

@materina_duska skúsim ďakujem, behám s kočíkom každý deň vonka a nepomáha 🙂 ten pôrod ma dal dáko riadne na kolená ☹

lentuska
29. nov 2012

@danadany
Moze to byt aj nieco s nervovou sustavou. Ja by som ti odporucila biorezonancne vysetrenie. Ja chodim k doktorke Tomovej a super. Mne vzdy pomoze so vsetkym co mam, Chodime tam cela rodina. Ona sa zaobera bioregulacnou medicinou a lieci tiez iba prirodnymi preparatmi bez vedlajsich ucinkov.
Ak budes chciet, dam ti kontakt.

reluska
29. nov 2012

je to normálne pri fyzickej a psychickej obtiaži, magnézium a o pár dní to bude lepšie...

danadany
autor
29. nov 2012

@lentuska ja keď niečo sa mi nezdá chodím k pani Sivokovej je to "ľudová liečiteľka" a zatiaľ mi vždy pomohla ale s týmto som ani nerozmýšľala že by som išla, krv mám v poriadku asi ozaj málo magnezia možno aj preto toľko spím

lusinda1989
29. nov 2012

@danadany ahoj aj ja som to mala po porode a teraz ma mala dva mesiace a uz to nemam samo mi to preslo... tiez mi mala dobre spavala takze z vycerpania som to nemala... ale samo to preslo.....

danadany
autor
29. nov 2012

@reluska
@lusinda1989 už som si dala magnézium tak dúfam že to do pár dní prejde

rita636
29. nov 2012

Ahojte.....ja mám problém od malička keď som chodila do škôlky začali sa mi striedať raz pravá a raz ľavá ruka...od malička chodím po doktoroch no čo mám teraz tak sa stým neviem nejako vyrovnať.....keď ešte naši boli spolu tak sa velmi hádali a tatino bil mamu...ja som bola viackrát svedkom toho....a raz som bola svedkom ako škrtil moju maminu tak si myslím že sa to do môjho mozgu vrylo.......až tak že som začala mať trvale následky asi po roku čo sa naši rozviedli kedže sme sa museli odsťahovať....pýtate sa čo mi vlastne je?.....Mám sociálnu fóbiu nemôžem telefonovať bojím sa toho ťažko sa mi rozpráva keď som v nejakom strese.....a aby toho nebolo málo mam oslabené obidve ruky čiže tým pádom mám tiky v pravej aj v ľavej časti tela...je to neprijemne ked idem do spoločnosti stále si myslim že sa na mna ludia pozerajú....bola som aj u psychologičky aj u psychiatra no máárne....a od malička chodím k neurológovi......no on mi len predpíše lieky a sa nezaobera tým čo vlastne je koreňom veci....a vôbec ale vôbec sa nezaoberá tým že mám dysgrafiu-nedokážem písať vety.......a keď som v strese tak pomaly ani podpísať sa neviem....Veľmi ma to trápi ale nikto mi nedokáže pomôcť......ale inááč som velmi pracovitá a šikovná baba...a uplatňiť sa niekde v robote toho sa najviac obávam kedže v každej robote potrebuješ písať.....ach keby zavládli len počítače :D.....Tak ak niekoho zaujal moj životný príbeh tak vám všetkým zo srdca ďakujem......

danadany
autor
29. nov 2012

@rita636 ako sorry ale prečo si to napísala k mojej téme nechápem

osemsmerovka
29. nov 2012

@rita636 😀 no nemáš zač

reluska
30. nov 2012

@danadany chce to len čas, tehotenstvo, pôrod a starostlivosť o drobca chce veľa námahy, ktorá sa ti časom vráti :o), ja dodnes poriadne nespím a to má malý 9r. ale je to skôr preto čo všetko sme si zažili, ono to chce vyvetrať občas hlavu, ukradnúť si hoďku a venovať sa sebe, nehovorím že každý deň, ono je skvelé že sa snaží mamina urobiť všetko pre drobca, ale aj matka je len človek, treba vypnúť, robiť niečo čo ťa baví, ty budeš kľudnejšia a dietko spokojné, lebo opäť bude mať usmievajúcu sa, a vyrovnanú maminu a nie uzlíček nervov :o) 🙂

zuzikkaa
30. nov 2012

@danadany ako radia baby-magnezium...tiez to obcas mavam tak zvysim davky a prejde to 😉 moze to byt z takeho podvedomeho vycerpania ci pretazenia...ty mozes mat pocit ze vsetko zvladas no telo to vnima inak a dava to najavo.