Mám ureaplazmu a mykoplazmu. Dá sa toho zbaviť?

tina7729
1. nov 2014

Ahojte.zistili mi ureoplazmu plus mykoplazmu. Mali ste to niekto? Da sa toho zbavit? Vsade citam ze velmo nie az ma mrazi ☹ dostali sme dohyhexal kazdyvh 12hodin po dobu 10dni plus probiotika. Kedy mam ist na kontrolu? Este mame brat 4dni.viem ze po menzese ale kedy. Dakujem za rady.a je aj nieco na prirodnej baze na tuto pliagu?

alicka850
1. nov 2014

A preco by sa toho nedalo zbavit?Ved to su bezne infekcie, lhlavne u mladych ludi. Prelieci sa antibiotikami a je to. Douzivaj doxyhexal a na kontrolu chod,ako ti povedal lekar,co ti ho nasadil

luslus
1. nov 2014

da ale niekedy je to dost tazke. a 10 dni liecby pravdepodobne nezaberie. treba minimalne 3 tyzdne vkuse, ja som brala tie atb na 3 krat a posledny krat velmi dlho. ale pomohlo. moja kamaratka sa liecila skoro rok. a fakt poctivo. nastastie to uz ma za sebou. na kontrolu treba ist tusim mesiac po dobrati, to som si uz neni ista ale viem, ze treba dlhsi casovy odstup aby ti tie atb vysli z tela a neskreslovali vysledky. drzim palce

ladybird81
1. nov 2014

tiez som brala ATB 3 tyzdne, na kontrolu som uz ist nemusela, vraj je to stopro v poriadku....a aj bolo, lebo cca o rok som mala podobny problem, robili mi opat ster a ziadne plazmy sa nepotvrdili, to uz bola obyc.mykoza, takze tie ATB vtedy zabrali, ale musel brat aj manzel tiez 3 tyzdne

maria1989
1. nov 2014

tiež som také somariny čítala, že sa zle lieči, a vyliečila som sa po 10 dňoch brania antibiotík... tiež doxyhexal. a nezabudni, že i muž by mal brať, a žiadny sex, aby ste sa nekazili vzájomne. ale to už snáď vieš od lekára.

ena70
1. nov 2014

ja som mala ureaplazmu a hned mi zabral Dohyhexal...brala som 10 dní a zabral. robil mi testy a vsetko ok. nie je to nic nezvycajné, toto sa dá zistiť len speciálnymi testami. kolkí to majú v tele bezne a pri obycajnej kontrole sa to nedá zistit, az speciálne testy ale tie sú drahé,preto sa bezne nerobia. neboj, po ATB to bude ok.

katulienkaja
19. máj 2019

@tina7729 ahoj mám podobný problém mykoplazmy aj ureu ako sa ti podarilo toho zbaviť??

viali_21
9. feb 2024

@maria1989 ahoj, môžem sa opýtať, postačilo 10 dni alebo 3 týždne ?

viali_21
9. feb 2024

@katulienkaja ahoj, môžem sa opýtať čo si brala na mykoplazmy?

maria1989
9. feb 2024

@viali_21 10 dni

katulienkaja
9. feb 2024

@viali_21 ahoj ja som brala summamed a ešte doxyhexal najprv nezabral sumamed a doxyhexal až na druhý krát

viali_21
9. feb 2024

@katulienkaja a na koľko dni si brala doxy ?

katulienkaja
9. feb 2024

@viali_21 brala dom ich 10dni no potom ešte ďalší balík lebo najprv nezabrali a sumamed vôbec mne nezabral ale tieto kde je účinná látka doxycyklin sú viac citlivé na mykoplazmy a ureaplazmy - mne to tak aspoň zabralo