Mám v tele zápal. Ako prečistiť organizmus?

tilly
26. feb 2008

mám v tele vraj asi nejaký zápal alebo niečo, ale nevie sa, čo to je...

ako sa dá nejakými tabletkami, alebo niečim organizmus prečistiť, je nejaká kúra alebo niečo?

nguyen
26. feb 2008

neviem ci precistenim organizmu vyliecis zapal ale organizmus sa precistuje velmi jednoducho v minulosti to vyriesil niekolko dnovy post 😉 a moja starka este aj dnes praktizuje tuto metodu ked nieco nie je v poriadku. Okrem toho existuju rozne bylinky a caje a myslim ze aj rozne preparaty, urcite sa porad s lekarom pripradne v lekrani 🙂

slavik
26. feb 2008

Ja na jar a jeseň na prečistenie organizmu užívam Spirulinu alebo Chloremax. Je to morská riasa. Okrem toho, že všetok "borde" ide zo mňa von, mám prisún všetkých možných minerálov a vitamínov v týcht riasach.

kotenko
26. feb 2008

No ja si sem-tam preventivne varim zihlavovy caj, ten mi pomaha na vsetko a posobi aj precistujuco. Je zdravy na vlasy, na precistenie krvi a obliciek, tak je pre mna ako stvoreny.
ale viem, ze v lekarni existuju aj caje, ktore sa tak volaju "precistujuce caje", skus sa popytat lekarniciek a ony ti urcite poradia

tilly
autor
26. feb 2008

viem, že mi to neprelieči zápal, ani neviem, či nejaký mám, to mi len doktorka niečo také naznačila, že je možné, že mi niečo robí šarapatu, samozrejme, že budem lietať po lekároch, len by som si chcela teraz na jar aj prečistiť trošku organizmus...

slavik a tú spirulinu alebo chloremax kde kupuješ? a ako sa to užíva?

slavik
26. feb 2008

Tilly kupujem si ich vo finclube. Som ich členkou. Sú to čisto prírodné fínske preparáty. Skús pozrieť na ich stránku. Viac info ti môžem poslať do IP, ak by si chcela.

tilly
autor
26. feb 2008

áno, prosím, kuknem ich stránku, Ďakujem

ella1
26. feb 2008

a kde by si mala mať ten zápal?

yenn
26. feb 2008

Slavik - chlorella i Spirulina jsou sladkovodni rasy 😉

tilly
autor
26. feb 2008

ella, ja vôbec neviem, lebo som si pre výsledky nebola, len mama tam volala a vieš ako to je, keď to máš z tretej ruky... vraj je všetko OK, len je možné, že mám v tele nejaký zápal, alebo bacil alebo niečo... no to sú také infošky.. o ničom...

ella1
26. feb 2008

ja len preto,lebo v mojom okolí má už asi každý zápal a väčšinou z toho bol helikobakter a jednom prípade dokonca kronova choroba......
tak aby to nebolo nedajbože niečo také.

tilly
autor
26. feb 2008

helikobakter by to nemal byť, toho som mala testovaného...
veď ja si zbehnem aj na krv ešte, len keď ja taaaak nenávidím behať po doktoroch ☹

zuzitka
14. máj 2008

ja som pila tiez zihlavovy caj 😉

magg
14. máj 2008

ja som zacala uzivat lanovy olej je to hnusne ale vraj zabranuje tvorbe zhubnych nadorov 😅 tak skusam, no a samozrejme obsahuje mnozstvo vitaminov a mineralov, posilnuje vlasy a nechty,

bibula
14. máj 2008

😉 rozne,zihlavovy caj,ovocne kury aspon 5 dnove,alebo trochu nestandartne liecby-posielam ss 😉

lindusss176
22. okt 2015

Caj z kvetv harmanceka v extra kvalite lieci zapal a dobre posobi na zdravie a pouziva sa aj na osetrenie ran a koze zvonku a vutorne posobi protizapalovo.
https://www.naturonline.sk/sk/doplnky/caje-byli...
Ja ho pijemvzdy ked mam nejaky problem vnutorny🙂

sasa16simon
22. okt 2015

ahoj ak máš zvýšené zápalové parametre môže byť viacej dôvodov prečo mala by si vyhľadať odbornú pomoc napríklad reumatológa tam by ti urobili vyšetrenia ktoré vylúčia alebo potvrdia infekty a môže ísť aj o autoimúne ochorenie ktoré treba preliečiť určite to nezanedbaj. Zuzana

travnerka12
22. okt 2015
Používateľ travnerka12 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od travnerka12.

zalezi od toho aky mas zapal, mne bol davnejsie diagnostikovany chronicky zapal a to mi povedali ze toho sa nezbavim ani keby co robim

ajkava
22. okt 2015

@travnerka12 to vôbec nie je pravda. treba zmeniť stravu, veriť bylinkám.

ajkava
22. okt 2015

@tilly mrkni na www.zdraviezbozejlekarne.sk . Pi žihľavovo - nechtíkový čaj s pridaním lyžičky švédskych kvapiek - dostať v lekárni. Piť vždy nalačno - 3 x denne pred jedlom. Ale po 2 týždňoch pauza a môže sa znova. tiež si vygoogli zeleninové a ovocné šťavy, uprav stravu.

hanney
11. nov 2015

@bibula Poradíte prosím tie neštandardné liečby prosím??

lucyk29
11. nov 2015

Odporucam bylinky ciste bez chemie . www.okg-fit.cz

jankazav
11. nov 2015
Používateľ jankazav je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od jankazav.

Na zápaly je výborná bylinka Neem (Zederach indický)

lucyk29
12. nov 2015

Ciste bylinne vyrobky bez chemie ,ich uzivanim sa zapalu zbavite

hanney
14. nov 2015

@lucyk29 aké?

timuska26
14. nov 2015

Ahojte, mne tiez v tele nasli nejaky zapal, cakaju ma testy, kedze bakterie ani vyrusi sa nepotvrdili, tak idem na imunoalergologii a ultrazvuk roznych organov. Roky zijem na bylinkach a stravu mam pestru a aj zo psychickeho hladiska vsetko ok, ale sedimentacia je aj tak vysoka. Jednoducho pricinu zapalu treba zistit, cisto len bylinky nepomozu

lucyk29
14. nov 2015

www.okg-fit.cz a konkretne Alfa na odstranenie zapalu v tele + Tau na odstranenie skodlivyn v tele + ok beta na odkyslenie organizmu

nadezdamonika
22. jan 2016

a nevie niekto o účinku ALOE VERA na zápal v tele?

lucka58
23. jan 2016
Používateľ lucka58 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od lucka58.

@nadezdamonika Aloe je tiež veľmi vhodné na prečistenie, nie je to však až tak účinne pri zápaloch ako iné bylinky, takže pri akútnom zápale by som sa popozerala skôr po iných bylinkách, ale pri prevencii je Aloe úžasné 🙂 Treba si však vybrať kvalitný produkt s 99% obsahom, a pôvodom z nejakej krajiny, kde sa Aloe venujú už dlhšie (žiadne Maďarsko a podobne) http://ajurshop.sk/produkt/aloe-vera-stava-1l/ 🙂

sukienka27
24. jan 2016

Na zapal je velmi dobry zeleny jacmen a chlorela od GW ,odporucam vlastna skusenost..

15111986
3. okt 2018

@ajkava veru bylinky bylinky. ja na ne nedam dopustit. a urcite pomahaju viac ako hocijake tabletky