Mám výtok z prsníkov. Čo to znamená?

lulu1502
23. máj 2008

Ahojte viete mi niekto poradiť.Skončil mi menzes pred dvoma dňami a z prsníka mi ide biely výtok ale iba z jedného. Neviem čo to môže byť čo je príčinou.prosím poradte mi.

lanugo
16. jan 2016

@zudenka bat sa ti nepomoze.Chod k lekatovi

niana889
25. mar 2016

Ahoj.. ja mam tmavý vytok z ľavého prsníka neviete z coho to moze byt??

rondicka
25. mar 2016

@niana889 ach ,baby .šup k lekárovi,,čo najskor...ak sa objaví akýkolvek výtok z bradavky ,,treba navštívit ihned lekára...býva jedným z príznakov rakoviny prsníka,,ale samozrejme presnu diagnozu určí lekár...

pepci
1. apr 2016

Dobrý deň, ako tu už je spomenutý tak po stý krát sa ozvem aj ja, že mám žltkastý výtok z pravého prsníka pri stláčaní. Tehotná nie som určite, no spoliehala som sa, že to bude hormonálnymi výkyvmi no trvajú takéto výkyvy mesiac až dva ?

lilike26
3. apr 2016

No mam akože všetko ok od lekára potvrdené tak asi sa budem pýtať na endokrinologiu. Som zvedavá
@pepci

nikapali
16. máj 2016

Ahoj ja som po kyretazi pred 2 tyzdnami som podstupila kyretaz preto ze babatku prestalo byt srdiecko bola som v 5 mesiaci no uz 2 dni mi tiez viteka priesvitna vodicka skor bledsia a neviem co to moze znamenat :(

lussytalulu
5. aug 2016

A co ak mi tecie z oboch prsnikov? Masirovala som si obe prsniky a po stlaceni mi visla biela tekutina viete mi prosim poradit preco ?

luluci13
20. okt 2016

@lussytalulu ahoj,ako si prosím ťa dopadla stym výtokom,preslo to?bola si u Dr?

dada2312
4. feb 2017

Ahojte.... Baby mne z prsníka vyteká tiež biela tekutina ale len po silnom stlačení prsníka... Naposled som mala sex 2.1 a 15.1 som dostala menzes... Vôbec sa necítim nejako zle jeden deň má bolelo v podbrušku ale u mňa to je normálne pred menzesom... Vôbec sa necítim nejako zle alebo žeby mi bolo nevoľno.... Ani pred menzesom ani po... Tu bielu tekutinu som si všimla včera... Pred tým ta tekutina bola priesvitná...prsníky má na dotyk nebolia... Pls čo mám robiť...

luluci13
4. feb 2017

@dada2312 a nemáš dostať teraz ms....Ja to mávam pred a počas ms

dada2312
4. feb 2017

@luluci13 ano mám dostať menzes ale pred tým som to vôbec nemala... Aspoň som si to tak nevšimla bojím sa :( nemôžem si dovoliť byť tehotná

luluci13
4. feb 2017

@dada2312 mne povedala dr že pred ms to je normálne ...A podľa mňa by sa ti mlieko ešte nespustilo keby si tehotná...Neboj,určite to je ok

dada2312
4. feb 2017

@luluci13 dobre pockam kým budem mať menzes...

donka0503
4. sep 2017

Dobry vecer mam len 20rokov a viteka mi uz 2mesiace s bradaviek biela tekutina vedel by mi nekto poradit prosim

babu1998
29. dec 2017

Dobrý deň, chcem sa spýtať, mám problém.. Vždy po stlačení oboch prsníkov mi zrazu vyteká biely výtok, môj tehotenský test je negatívny.. Čo mám robiť?? ☹ mam obavy, pretože to môže mať veľa príčin

daduska6199
18. máj 2018

Mám biely vítok z prsníkov robila som si aj test ale ten je negatívny. Čo to môže byť ?

martinkatobiasko
5. nov 2018

Ahojte mam 29rokov a som rok aj pol po pôrode kojit som prestala v treťom mesiaci zhruba ked mi odišlo mlieko a teraz mam aj ja ten problém z obidvoch prsníkov mi ide biely husty vytok a menstruaciu som mala no teraz cakam o štyri dni dalsiu tak dúfam že pride a ze nebude dalsie babo aj ked by potešilo 😂

ja_bb
5. sep 2019

Ak sa to niekde rozoberalo, nasmerujte ma, nenaslo mi 🙂 Mali ste aj tmavy (zeleno-sivy) vytok z bradavky a otehotneli ste potom? Bola som u lekara, ster negativny, mamo tiez ok, duktografia ale nesla spravit... rozmyslam nad druhym babom - mali ste niektora takto, presiel vam taky vytok v tehotenstve? Ja to uz mam 9m :/

klarabalogova
25. okt 2019

Ahojte viete mi poradiť vyteka mI občas s prsnika z jedneho biely vytok ako keby mlieko je to trosku mlazgave ale iba občas mi to nekedy vyteka čo to znamená🙂

molyviky
13. nov 2019

Ahojte, dnes pri samovyšetrení prsníkov som si všimla že mi z prsníkov vyteká hustá biela tekutina, z jedného prsníka je ta farba trochu do žlta.. Pripomína to smotanu. Prestala som kojiť pred 4 mesiacmi keď som zistila že som znovu tehotná.. Kojila som ešte chvíľku aj ako tehotná ale prestala som lebo už som aj tak mala málo mlieka a bolo to nepohodlné. Prítomnosť mlieka mi príde normálna pokiaľ som len nedávno prestala kojiť ale zasa na druhej strane mi príde zvláštna ta konzistencia, ak je to kolostrum malo by byť asi priesvitné ako voda.. Také som mala v prvom tehotenstve.. Čo si o tom myslite?

vev22
14. mar 2020

Ahojte,ja mám 6rokov ,bieli vitok z prsníka , hodím každú pol roka na sono a mám v obid dvoch cisty ,a doktor mi pred 3 dňami oznámil že mám zle výsledky čo mi bral ,z bieli výtok vzorku z prsníka ,teraz neviem čo mám myslieť

emuska1994
28. aug 2022

Dobrý večer chcela by som sa opýtať čo to môže byť z ľavého prsníka mi po stlačení bradavki vyteka tmavo hnedý výtok

sena1111
16. okt 2023

@akilivi čau moja Cera má 10rokou a tieš jej tečie po zatlačení prsnikou bola si stim u ginologa

mimka96
10. nov 2023

Ahojte , nwm co to je ,ale s prs mi ide biely výtok po stlaceni bradaviek o bábätko sa snažíme ale robila som si test asi týždeň do zadu a vyšiel mi negatívne prosím neviete čo to je taka priesvitná voda s prs a je taka mazglava ďakujem za info

weronikavs
21. dec 2023

@emuska1994 ahoj. Čo to nakoniec bolo?