Mary Kay kozmetika - skúsenosti

zuzkauk
19. feb 2014

Ahojte dievcata, mohli by ste mi prosim napisat svoje skusenosti a nazory na Mary Kay kozmetiku? Popripade dievcata co s nou pracuju, nejake blizsie info?

yvonn
19. feb 2014

ahoj, pouzivam ju skoro rok, som maximalne spokojna/moja mama a sestra detto🙂...pouzivam sadu na cistenie pleti, gel, krem na tvar a ocny krem+masku na tvar. a maju najlepsi pudrovy make-up aky je na trhu , mam ho uz asi 3 ´krat a neplanujem ho vymenit za iny🙂 Z dekorativnej kozmetiky mam nejake ocne tiene, ceruzku, spiralu na oci... som zatial velmi spokojna a vyrobky fakt vydrzia tolko co slubuju.. Sice su drahsie, ale stoja za to...ak mas dalsie otazky, pytaj sa🙂

kinna
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mirka_aa
19. feb 2014

@zuzkauk ja pouzivam mary kay,zacala som pouzivat koli otrasnej pleti s akne...jedine mary kay mi tvar vyrazne zlepsilo,aj ked stale nemam plet jak detska prdelka,ale je to neporovnatelne lepsie...pouzivam aj nieco z dekorativnej kozmetiky,najma odporucam ocne tiene,v takej kvalite som ine nenasla,ani makeup som lepsi nemala..ostatne sa da porovnavat aj s beznou kozmetikou a spiralu mam tiez,je ok,ale max factor mi vyhovuje viac...z mary kay mam taktiez stetce a aplikatory na tiene a pod ktore si neviem vynachvalit,s obycajnymi aplikatormi takyto efekt nedosiahnem ...tak kludne sa opytaj co by si chcela vediet,ja sice s mary kay doslova nepracujem ,ale som registrovana ako mary kay kozmeticka poradkyna koli vlastnej spotrebe aj sestra pouziva tak preto...cize ak niekto nieco chce objednat kludne moze aj cezomna... 🙂 0902750621 keby daco,alebo IP...

babls5
19. feb 2014

Vzorky tušim nie a ja pojdem ku poradkyni mary kay a odnej priamo si kupim co treba a poradi odtiene

luba28
19. feb 2014

@zuzkauk poznam,uzivala som ju,ale je financne narocna ,.....objednava sa len u dealerok,.....zakl.balik nato,aby si zacala s nou robit je cca 180 eur,....

zabka79
19. feb 2014

@zuzkauk pár vecí som od nich mala, krém na tvár, mikroderma a také sérum na upokojenie pleti. Všetko bolo fakt výborné. Len je to dosť drahé. Objednávala som to od mojej kozmetičky.

yvonn
20. feb 2014

@kinna cez internet sa objednat neda, len cez nejaku MK poradkynu... ak mas zaujem, posli IP, viem ti niekoho odporucit pripadne...🙂

yvonn
20. feb 2014

@sashabb prave som to citala a teda sama neviem co mam na to povedat... lebo taku konfrontaciu nazorov na kozmetiku som este asi nikdy necitala:o) pride mi to uz trochu prehnane ako sa tam navazaju tie baby do seba...fakt burliva diskusia🙂... podla mna je na kazdom individualne, ci MK vyskusa alebo nie... a bud bude spokojny alebo nie... nic viac v tom osobne nevidim... ale to je cisto len moj osobny nazor a nemienim ho ani nikomu vnucovat🙂

pppeeetttaaa
20. feb 2014

MK, ako kazdu kozmetiku treba vyskusat.. ja ju tiez pouzivam, ale nie kazdy pripravok mi sadol.. mam citlivu plet a stalo sa ze jeden cistiaci gel ma tak stipal ze som litre vody musela pouzit aby som ho dala z tvare.. ale vyskusala som ine, a tie boli fajt tak tie teraz pouzivam.. a naozaj plet sa mi zlepsila... ale isla som do toho s tym, ze ak mi kozmetika nepomoze, co uz.. nieje to zazracny elixir, a kazdy clovek je iny, ma inu plet a ani neverim ze existuje univerzalny pripravok ktory sadne kazdemu.. takze ano odporucam, ale s tym, ze ak mne to pomaha, tebe nemusi.. takze so zbytocnou investiciou treba vzdy ratat..

alicuocka
20. feb 2014

ja s nou aj pracujem a viem porovnavat aj ine znacky... co sa tyka dekorativky, tak patri medzi tie najlepsie.
samozrejme nie vsetko maju superske, ale tiene, pudre fixatory som najlepsie nasla tu.
co sa tyka tej zbytocnej investicie... ked ti tato kozmetika nesadne, budes mat na nu zlu reakciu (aj to sa moze stat), nie je problem ju vratit na peniazky dostanes spat. jasne, ze nie ked uz budes mat takmer vsetko minute... ale reakciu zistis po par pouzitiach...
ak ju chces pouzivat na cistenie pleti, tak to ti odporucam najst si kozmeticku poradkynu, ktora ti presne povie aku mas plet a odporuci co by si mala mat. vie ti dat aj vzorky na par pouziti, nech nedas zbytocne naraz vela peniazkov. a ked ti to sadne, objednas si co budes chciet a hlavne co penazenka dovoli 🙂 lebo je skutocne drahsia... ale aj kvalitna...
ak by si chcela este nejake info, pokojne mi napis, pokusim sa pomoct 🙂

masinka
20. feb 2014

my sme boli raz s kolegynou na jednej prezentacii MK, baba na nas napatlala cistiacie mlieko, kym som prisla domov, myslela som ze mi koza z tvare zlezie, tak to stipalo. Kolegyna sa dala nahovorit na kupu nejakych pripravkov, zacvakala za par flasticiek vtedy okolo 2000 Sk. Po troch mesiacoch pouzivania vyzerala ako pubertacka - ale nie tak krasne mlado, ale priserne bola vyhadzana. Ta dealerka jej tvrdila ,ze kedze kozmetika ide do hlbky, tak najprv to vytiahne vsetok bordel, preto sa musi vyhadzat a az potom to bude robit tie slubovane zazraky. Nanutila jej dalsi uzasny pripravok, ale vysledok tiez onicom... takze co sa mna tyka MK nikdy viac.

anka406
1. sep 2015

Ahojte dievčatá. Pridávam sa do vašej konverzácie. Mary kay je úžasná kozmetika a výbornými výsledkami. No najlepšie mať svoju poradkyňu, ktorá vám povie akú kozmetiku z Mary kay by ste mali používať. Vzorky na vyskúšanie sú stačí povedať nie je s tým problém. Vaša nezávislá poradkyňa sa bude o vás starať a vždy vám ukáže niečo nové z čoho budete nadšené. Kto má záujem o bezplatné poradenstvo stačí napísať, alebo zavolať 0915 269 404 bombiakova@gmail.com teším sa na vás 😀 ,,každá žena si zaslúži byť šťastná"

nayna
6. nov 2015

@kinna ahoj kozmetika mary kay je uzasna ked by si chcela tak ti viem aj odporucit cloveka, ktory robi s touto kozmetikou 8 rokov a ma v tomto skusenosti. 😉

nayna
6. nov 2015

@masinka je mozne ze ste mali poradkinu, ktora chcela iba peniaze a nie pomoct vam a o to ide lebo na mne robi zazraky 😉 🙂

cucoriedkafiha
7. jún 2016

Mary kay aj keď je drahšia mne vrelo pomohla a od tej doby son sa Aa stala poradkyňou a ktoré chcete mať kozmetiku lacnejšie napíšte mi pretože môžte objednávať z domu a pohodlia a z polovičnou zlavou

ckatka
29. jún 2016

ahojte aj ja pouzivam MK uz dlhe roky a vzdy ked som chcela usetrit a kupila si kozmetiku z drogerie, niveu, alebo nejake zazraky z avonu, tak som mala plet suchu a vyhadzanu...tak som sa pekne-krasne vratila naspat a kedze som nakupovala vo velkom aj pre rodinu a kamosky, tak som sa nakoniec zaregistrovala a stala sa poradkynou.
Ak mate zaujem, a ste z okolia Bratislavy alebo Pezinka, kludne sa ozvite do spravy a mozme sa nezavazne porozpravat, co by bolo pre vasu plet najlepsie. Posielam aj dalej, ale vo vasom vlastnom zaujme by malo byt stretnut sa osobne a veci si vyskusat na vlastnej kozi.

petaa118
21. júl 2016

@cucoriedkafiha. Dobry den mala by som zaujem

lenkacalikova
21. júl 2016

Urcite treba vyskusat. Ja si napriklad cistiacu radu neviem vynachvalit,ale dekorativka za mna nic moc (makeupy mi od MK vobec nesedia a tiene,riasenka ci ruze pre mna porovnatelne s cenovo dostupnymi znackami). Ale skusit urcite odporucam - v kombinacii s dobrou poradkynou,ktora sa o teba stara, spokojnost zarucena 👌

cucoriedkafiha
21. júl 2016

Už by som do toho nešla... Som v mk nezávislá a jedna má oklamala.....nepovedala mi informácie aké mala.... Ale kozmetiku používam 9 rokov mary kay

ganatka
29. júl 2016

Mala by som zaujem@cucoriedkafiha

motiilik
29. júl 2016

@cucoriedkafiha mamzaujem o kozmetiku MK...mozem aj IP,akje potrebne.. 😉

ckatka
30. júl 2016

@ganatka
@motiilik slecna/ pani vám však nepovedala, se polovičnú zľavu mate len na začiatku pri registrácii a potom musíte robiť relatívne vysoké objednávky aspoň raz za kvartál cca 150e aby vás nevyjadrili. Kľudne mi napíšte pre bližšie informácie. ..aby ste neprišli o peniažky zbytočne.

motiilik
30. júl 2016

@ckatka ale ja nemam zaujem robit poradkynu...len o kozmetiku si objednat...asi som to ja zle pochopila...dakujem za upozornenie... 😉

cucoriedkafiha
30. júl 2016

@motiilik napíšte správu tam preberieme o čo máte záujem ďakujem

cucoriedkafiha
30. júl 2016

@ganatka dobrý večer prosím vás napíšte správu ďakujem

ckatka
31. júl 2016

@motiilik
@cucoriedkafiha s polovicnou zlavou sa da objednavat, ak je vasa poradkyn a v strate...co je hlupost,... 50% zlava je 3x v zivote - pri registracii a potom este pri 2 specialnych prilezitostiach,...
kazdopadne je stratova lebo postovne a vsetko okolo toho je na jej triko, bola by som opatrna...
navyse takyto internetovy predaj so zlavami je zakazany, a mozu ju z MK vyradit

maminecka266
31. júl 2016

@ckatka takze z toho mi tak nejako vychadza ze sa v podstate ani nejako neoplati byt poradkynou?

cucoriedkafiha
31. júl 2016

@maminecka266 nie neoplatí sa to blbosť som v tom a chcem prejsť k inej poradkyni do tímu ale veľmi dlho to trvá na koľko som naletela jednej podvodnicke a teraz rozpredavam výrobky

ckatka
31. júl 2016

@cucoriedkafiha
@maminecka266
- oplati v pripade ze mate relativne velku klientelu a predavate za ceny ako su v katalogu, pripadne sa viete s niekym raz za kvartal zlozit na tu 150eurovu objednavku pre seba a svoju rodinu
- neoplati, ak do toho vrazate peniaze len pre seba a aby vas nevyradili a ak to robite v malom...miniete kopec prachov na vzorky a testery, aby ste aspon daco predali...
- oplati sa ak to robite ako full time job- ale zasa riskujete ze to bude jediny prijem na ktory ste odkazany, a zasa nemozte predavat so zlavou, lebo sa neuzivite, riskujete, ze pridete o vela kamosiek, ktore uz svoju kozmetiku/kozmeticku poradkynu maju...a budete ich "otravovat" 🙂)))
- kamoska co ma parfumeriu, pridala do ponuky MK, lebo uz ma stalu klientelu,...a zaraba dost velke prachy len z MK.... je jedna z najlepsich na slovensku momentalne
- ja napriklad objednavam kazdy kvartal pre seba a maminku a sestru a par kamosiek a mame to za nakupnu cenu tym padom a nemusime sa otravovat s nijakou poradkynou, mam svoju pracu, ta ma zivi a nemusim otravovat cuzich ludi nech si objednavaju...na druhej strane, ked vidim, ze niekto potrebuje poradit, rada pomozem, ale nemam povahu na to sa vnucovat
Uprimne - od registracie som tam vrazila asi 1000e,... a realne sa mi vratilo asi 700.... cize zatial som furt v strate - ale to je tym, ze som chcela mat doma vacsinu vyrobkov na otestovanie. Ked mi dojdu moje veci, prinajhorsom ich sama vyminam...
Ale zasa ja som taka blba ze ked mi na facebookovu skupinu napise baba co je na materskej a zije len z rodicaku, a chce byt pekna.... tak ju proste pridam do tej nasej bandy co si objednavame - a ma to lacnejsie...ak chce poradenstvo - dostane ho, ak nie, nezblaznim sa, z jednej spiraly fakt nezbohatnem :D :D