Masť - krém na strie

sisinka2020
26. júl 2020

Ahoj baby..som na začiatku tehu a prosím vás aký krém používate aby ste nemali strie alebo aspoň nie veľa strií..poprosím značku..ďakujem ☺️

lucinka1988
26. júl 2020

@sisinka2020 celé prvé tehotenstvo som používala kokosový olej a nemám jedinú striu..

hennyinnsbruck
26. júl 2020

Môj názor je - je jedno cim sa budeš natierať - bud ich budeš mat alebo nebudeš. Ja som pribrala vyše 20kg,brucho naozaj ako veľryba, používala som tuším od Balea telové úplne lacné a nemám ani len 1 striu.

jeanne14
26. júl 2020

Presne buď budú alebo nie. Kremujem bruško poctivo aj toto tehotenstvo a teda strie mám. Pribrala som len 5kg. Prvé tehu ani jedna stria a plus 20kg 🤷‍♀️ Z večera do rana mi koza popraskala, a nepomohlo nič 😔
Ale používala som Bi oil, a z dm take maslo.

goodidea
26. júl 2020

@sisinka2020 my sme natierali Super kokos s rakytníkom ..myslím že ho majú aj v DMku.. ani jedna stria a to manžela mala genetické predispozície

merien259
26. júl 2020

@sisinka2020 v prvom tehu som natierala celý čas bruško a v 9 mesiaci mi popraskalo😬😬 takže tu ide skôr o genetiku ak ich máš mať takú budú aj keby si neviem co spravila 🙄

anile12
26. júl 2020

Ja som si kúpila eucerin na strie a veľmi príjemné vonia. Mala som veľmi krvavé strie. Používam ho asi 2 týždne a síce ešte mi nemiznu staré ale zatiaľ sa mi nové nerobia.

luccija
26. júl 2020

@sisinka2020 snažiť sa primerane priberať a dúfať v dobrú genetiku😀používala som olivový olej z lekárne
Hlavne sa treba natierať aj po porode

jullietka
26. júl 2020

@sisinka2020 ja som sa prve tehotenstvo komolet cele natierala 2krat denne a 3 tyzdne pred porodom z vecera do rana mi popraskalo brucho. Teraz pri druhom sa tiez casto natieram a aj tak sa mi urobili nove nad pupkom,teraz mi nejak rychlejsie narastlo brucho a to som pribrala menej kg ako pri prvom....zalezi vela aku mas pokozku

lucyluv
26. júl 2020

Ja som to tu už v nejakej diskusií písala, že ja som taký zaujímavý prípad, na zadku mám strií hrozne veľa po puberte, moja mama napríklad má veľmi striove brucho po mne a v obidvoch tehu som používala weledu proti striam a z každého tehu mám 1 malú striu, tak z toho mám pocit, že to zrejme fakt zabralo, keďže mám tendenciu mať strie, usudzujem podľa toho strioveho zadku.

juliettka88
26. júl 2020

Ja som pouzivala Moisturizing lotion - je vhodny ako prevencia ale aj na uz vzniknute strie

bjl0803
26. júl 2020

@sisinka2020 to záleží od elasticity kože ja keď som bola v puberte sa mi urobili na bokoch strie ako som rástla ..... Pri prvom babatku samozrejme komplet brucho popraskané nátierka som sa každý deň poctivo ale ja som vedela že ich budem mať nakoľko som v detstve trpela na atopický ekzem a kožu som mala neustále suchú ....preto aj strie v puberte a aj počas tehu......čiže žena čo ich má mať ich mať aj bude bohužiaľ ..... Ale vôbec to tragicky neberiem a ani sa za to nehanbím mám zdravú dcérku a ďalšiu na ceste a to je prvoradé ☺️☺️