Poraďte kvalitný šampón na mastné vlasy

nikinka008
20. feb 2010

Ahojte,baby viete poradit nejaky dobry kvalitny sampon na mastne vlasy,musim si ich umyvat skoro kazdy den a je to uz unavne 😠 Alebo nejake rady ako sa toho zbavit ci zmiernit 😖 Dakujeeem 🙂

cernovlaska
20. feb 2010

Ahoj Nikinko 🙂 já mám úplně stejný problém,myju si hlavu obden,už jsem zkoušela i šampon od Vichy a nic 😖. Kadeřnice mi řekla,že to má spojitost s těhu a kojem,takže si mám skočit na kožní,že mi dají nějaký vitamíny a poradí mi,co s tím maštěním vlasů,tak tam budu muset zajít 🤐

vinifera
20. feb 2010

Tak ja si vlasy tiež umývam každý druhý den - lebo na tretí den už by som vyzerala ako homlesák 🙂
Práveže v tehu som to mala o moc lepšie. No ale kedže tehu som bola "len" 9 mesiacov už zasa bojujem s mastnou hlavou. A už som skúsila fakt kadečo ... Inak fajn je mužský šampón od oriflame na lupiny. Pôvodne ho mal používať môj drahý ale kedže mal po nom ešte viac lupín ako predtým tak ostalo dopoužívanie na mne a čuduj sa svete sa mi po nom hlava mastí menej. Ale nie je vhodný na dlhodobé používanie lebo tak extra vysušuje až sa mi po nom po jednej flaške (flaške šampónu nie niečoho iného 😀) dávajú lupiny. Tak to striedam.
Ono je to fakt nafigu keď má človek vlasy jemné v počte 3 vlasy do 4 svetových strán a ešte sa aj mastia 😝

nikinka008
autor
20. feb 2010

mne sa to tiez zacalo po porode,dovtedy som nemal taky problem,vlasy som si umyvala kazdy 3 den.....ale terz kazdy jeden skoro 🙄
Chcela som vyskusat sampon od Garnier tak neviem co to pomoze aspon to vyskusam 😝
vinifera.....flaska 😀 😀 😀

lyongirl
20. feb 2010

najviac sa mi osvedčil tento šampón z lekárne, ale výsledok som videla asi až po mesiaci...
http://www.mojalekaren.sk/dr-muller-panthenol-s...

schwarzovka
20. feb 2010

hlásím se do klubu olejových hlav...
zkoušela jsem všechny možný i nemožný šampony, efekt se dostavil asi takový, že se mi vlasy mastí úplně stejně, ale přitom se mi loupe i kůže a mám lupy...nechápu 😅

rimmel
20. feb 2010

no ja mam tiez ten problem! od porodu resp poslednych par mesiacov si musim umyvat denne! a to som zvykla kazdy druhy den. skusala som zmenu samponu, nic...tak pockam ci sa daco zmeni ked prestanem kojit 😒

rimmel
20. feb 2010

lyongirl dik 😵 urcite si kupim.

lyongirl
20. feb 2010

mne ho poradila sestra, používa ho už aj môj brat ...
teraz mám nejaký šampón z DM drogérie, čo som dostala na Vianoce, ale dúfam, že ho rýchlo miniem, aby som sa mohla vrátiť k osvedčenému, v podstate mi to je teraz jedno, lebo už vyše mesiaca sme na striedačku niekto chorý, tak sa nepotrebuem tak často zmývať, stále som zapichnutá doma a doma mi je jedno ako vyzerám 😅 😀

lenkavano
20. feb 2010

holky též se hlásím mezi vás mastné vlasy mám též od porodu ,musím si je mýt jednou za dva dny.hezké mi vydrží jeden den.budu vděčná za jakoukoli radu. 😉

domika007
20. feb 2010

ahojte 🙂

ja mam zase problem, ze ich mam na vrchu hlavy mastne a konceky mam uplne, ze suche 😖 pouzivam aj sampon od lorealu profesional a ine z kadernictiev, ale nejaky dlhodobejsi efekt nemaju. Neviete poradit aj nejaky sampon pre moje vlasy? Dakujeeem 😵

soanpe
20. feb 2010

dominika, tak tento problém mám já a na to je šámpon z mého odkazu. je to cena za 1000ml, ale pro začátek stačí 250ml. dávkuje se v tak v 1/3množství oproti ostatním šamponům,takže vydrží hodně dlouho 😉

vinifera
20. feb 2010

Kokso skoro ma odvalilo z tej ceny. Ale tak ak prepočítam objem a ak sa dáva len 1/3 tak to nie je až tak zlé 😉

macka01
20. feb 2010

no čuduj sa svete,ale mne nepomôže žiaden len Head and shoulders,vydržím aj 3-4 dni bez umytia,sú rôzne druhy,sensitiv na citlivu pokožku,s tým som začínala,lebo sa mi vyrážky aj vo vlasovej časti robili,tak sa to zahojilo,teraz si davam Citrus fresh,alebo mentol,máš taký chladivý pocit na hlave.A hlavne pri poslednom splachovaní používam len taku letnú vodu,nie teplú.Ona stiahne póry a nemastí sa tak hlava.Kto aku studenú zvladne,čím viac tým lepšie.Často používam kulmofén,čo tiež nie je dobré,ale ako inač si vlasy upraviť,že?Teplý vzduch podporuje mastenie. 😝

soanpe
20. feb 2010

mně litrový profi šampon vystačí na 7-8měsíců,takže když to spočítám a kupuju po 80,- 200ml balení, který mi vydrží na 2-3týdny,tak jsem na stejný ceně a vlasy nic moc 😠

lyongirl
20. feb 2010

fú, tiež ma tá cena prekvapila 😕 , ale po zhliadnutí značky šampónu už ani nie...
môže byť, že po prerátaní sa oplatí...ale nepotrpím si na túto značku, moja MD nie je až taká skvelá...

rimmel
20. feb 2010

no ja osobne kebyze to funguje zaplatim cokolvek 😀 😀

soanpe
20. feb 2010

lyongirl
a kolik dáš za parfém či toaletní vodu 😉 téměř každá z nás dá za vůni bez rozmýšlení i 2000,- a ani nemrkne,ale u šamponu se každý zhrozí nad cenou 😝

lyongirl
20. feb 2010

soanpe ako máš dlhé vlasy, ja len aby som porovnala s mojimi, keď ten šampón tak dlho vydrží 😉

soanpe
20. feb 2010

kdo si dá práci a pohledá nanetu,tak se dá sehnat i za 1100,- 😉 za 1000ml

soanpe
20. feb 2010

lyon,po lopatky 😉

soanpe
20. feb 2010

v listopadu (novembri) jsem si sehnala shiseido šampon 550ml a za skoro 4m nejsem ani v polovině balení 😎

lyongirl
20. feb 2010

no, za parfém dám, asi tak 1x do roka cca 2000 - 2500Sk, lenže keby som si mala všetko kupovať za také vysoké ceny, tak kam zájdem? Nemôžem si všetko dovoliť také drahé...ja som z tých, čo pozerajú na ceny, keďže nemám toľko peňazí...

lyongirl
20. feb 2010

tak ja mám o niečo kratšie, takže by som ešte ušetrila 😀

macka01
20. feb 2010

tak cena je to poriadna,ale ak vydrží veľmi dlho,po rozpočítaní to nemusí byť tak hrozné,že?a hlavne aj ak je učinný,to je hlavné.Reklama ponúka kadejaké zázraky za veľa peňazí,efekt nulový.

soanpe
20. feb 2010

já jsem taky na md, a přijde mi úplně jedno, jestli si dám za měsíc za dva šampony 160,- nebo za 3/4 roku 1100,-
prostě je to jako s parfémy. někdo si koupí toaletku v drogerii za 300,- a za 2m další a ve výsledným efektu za rok je na částce, co dá za kvalitní vůni 😉

soanpe
20. feb 2010

podotýkám, že na ten šampon jsme dva notoričtí umývači vlasů 😀

susika
20. feb 2010

ja som sa raz kaderníčky na to spýtala, čo na mastné vlasy a suchšie končeky.poradila rozriedenú šťavu z citronu vmasírovať do mastnejšiej časti po umytí. vyskušala som to a efekt sa dostavil. chodila som ešte na strednú školu.teraz sa mi to nejako nechce, nemám citrony a zabudnem vždy kupiť a vlasy si zmývam každý druhý den, lebo an tretí by už asi vyzerali zle.
ked som bola dieťa, tak sme si vlasky po šampone umyvali ešte v octovej vode. vraj aby sa tak nemastilia pekne leskly. nepamätám is ako vyzerali ale viem, že vobec ten ocot potom nebolo cítiť.
inak mne sa vlasy mastia rovnako v tehulovaní ako aj po porode a ako aj v puberte...hruuuza...asi je to genmi

lyongirl
20. feb 2010

soanpe - já som to tak nemyslela 😉
Vieš, ja si na drahú kozmetiku veľmi nepotrpím, používam, to čo potrebujem, kupujem to zvačša v dostupných obchodoch a neriešim to, v parfúmerke kúpim akurát tak ten parfém a teda malovátka som si tam kupovala, ale keďže mám problém a nemôžem sa už malovať, tak tam nechodím...
ale po prepočítaní ten šampón veru nie je taký drahý, len vieš, každého vačšinou asi najprv zarazí tá cena, potom pozrie na objem a po prerátaní zistí, že to nie je až také hrozné...
Sú ľudia, ktorí si zas potrpia na značky ako táto, alebo Loccitane a neviem ešte aké, ani ich určite všetky nepoznám, ale pre mňa sú fakt drahé...

soanpe
20. feb 2010

lyon v pohodě 😎
já totiž v rámci rodinného šetření nakoupím raději mega balení,abych nemusela často do obchodu,protože když jdu třeba jen pro chleba a máslo, tak u pokladny pak po mně chtějí 500,- 😀 😀 😀
takže já preferuju jednorázové nákupy 😉
na značka si taky nepotrpím,ale když mi něco vyhovuje, tak se toho držím