Masturbácia

masturbatorka
13. mar 2014

Som závislá na masturbácii. Chcem s tým prestať, ale nejde to. Poraďte čo robíte, aby ste to nerobili? Také rady, že daj si sex s mužom nepotrebujem. Sex s mužom mám tiež.

masturbatorka
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
masturbatorka
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
luba28
13. mar 2014

@masturbatorka sexuolog je vystudovany aj od takychto diagnoz,.....neviem ako ti pomoct,.....skus to spenazit,...chod do nejakeho salonu a ponukni sa namiesto viagry,... 🙂 🙂 🙂 😀 😀 😀 😀

masturbatorka
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
masturbatorka
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
crystal333
13. mar 2014

@masturbatorka zjavne si tu lestis ....... nad príspevkami co alebo aspon by si chcel??😀 A pointa je asi taka ze si mozes meno zmenit na masturbatora. Na taketo srandicky su urcene ine stranky.... Kde mozes s pokojnym svedomim pokracovat vo svojej oblubenej cinnosti🙂

nativanativa
13. mar 2014

@masturbatorka masturbátor,šerminátor-keď si smutný nezúfaj,strč do úla pobúchaj, to sa budeš potom čudovať

masturbatorka
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
masturbatorka
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzkaanicka
13. mar 2014

@masturbatorka zavislosti liecia psychiatri a myslim, ze Ty by si bola vhodny pacient 😉

nativanativa
13. mar 2014

@masturbatorka jasné a najvaaaaaac pri takýchto šuşkách jak si aj ty s frčinou medzi nohami a aby boli dobre zarastené na huňadiho moja!!

jabadaba
13. mar 2014

tento konik je coraz zaujimavejsi a to som nim zo zaciatku nebola extra nadsena, priam naopak. Asi zmenim nazor. 😎

oktobermimi
13. mar 2014
zita19
13. mar 2014

@masturbatorka mylim sa, ked sa mi zda, ze obtyzden tu pod novym nickom riesis svoj sexualny zivot? Ale dufam, ze sa ti aj dnes ulavi a uvidime sa o dva tyzdne.

masturbatorka
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lyzzy
13. mar 2014

mile zienky.....hovorte si co chcete ale tym ako s nou komunikujete a nechate sa vyprovokovat sa len znizujete na jej uroven

zuzkaanicka
13. mar 2014

@zita19 isto sa jej ulavi, ved cely vecer pise, ako si ulavuje 😝 ... to by bol v tom cert (alebo captave ruky), aby sa neulavilo 😝 😅 ... a grcaci smajlik by sa tiez hodil 😅

jabadaba
13. mar 2014

@masturbatorka to vies, know how je drahe... 😎

masturbatorka
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
crystal333
13. mar 2014

@masturbatorka asi tazko budes zena🙂 Ale tak ci onak asi by tu mal pomoct sexuolog🙂

jabadaba
13. mar 2014

@crystal333 ja by som zeny nepodcenovala, je to sexisticke. 😀

tinach
13. mar 2014

A nemáš uz z tolkej masturbacie zúžené prsty? 😅 a nebojís sa, za sa zabudnes a začneš to robiť v autobuse alebo v kaviarni? Určite je s tým spojených kopec problémov, fúúú chúďatko ☹

masturbatorka
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
masturbatorka
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
masturbatorka
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
charlie1980
13. mar 2014

Na toto pomaha iba obriezka 🙂 Skus sa spojit s Afrikou, kde sa este praktizuje 🙂

masturbatorka
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzkaanicka
13. mar 2014

@masturbatorka no, vidis, tak ked uz to mas za sebou, tak chod spat 😅

crystal333
13. mar 2014

@jabadaba sice ano mohla by to byt zena,ktora ma namiesto manzela doma manzelku,a zjavne jej to neprospieva😀

masturbatorka
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz