Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Máte aj vy problém s menzesom po pôrode?

darling82
2. dec 2015

Ked mal maly 4 mesiace,tak som ju dostala.No,ale hruza....nepravidelna,bolava.Vsetko ma boli..v podbrusku,krize ako keby mi mala cela maternica vypadnut,zvlastny pocit.Pri sadani pichanie zo spodu 😒 .Stale kojim,myslite,ze je to tym?

lusyke
2. dec 2015

Ja som mala presny opak. Pred porodom som mavala velke bolesti, zvracanie a bez tabletiek som nemohla vobec existovat 3 dni. Teraz uz ziadne problemy nemam. Asi su taketo zmeny bezne ale skor som pocula o pripadoch zlepsenia. Ak je to velmi zle tak sa opytaj na to lekara.

hruveop
2. dec 2015

Ahoj. Moj menzes je po porode horsi ako som mala predtym. Dostala som ju ked mala mala asi 7 -8 mesiacov. Strasne som krvacala a trvala aj 5 dni. Co som predtym pomaly ani nevedela ze mam menzes a na 4 den som chodila s intimkou... bola som s tym u domtorky a povedala ze to sa este upravi. Ale ze zmeny su normalne. I ked u teba je to dost masaker. Urcite sa obrat na gynekologa

nativanativa
2. dec 2015

si po porode , este dlho potrva pokym sa ti telo upravi , ja som po porode dostala po 7.mesiacoch , kojila som do dvoch rokov , dovtedy migreny so zvracanim , chce to cas , urcite sa to upravi

nutrimas
3. dec 2015

Zrejme Vase telo potrebuje este cas, kym sa ustali hladina hormonov. Mozete si pomoct prirodnou metodou vo forme pupalkoveho oleja, ktr. je velmi ucinny pri roznych zenskych problemoch ako je bolestiva, nepravidelna, silna menstr., ci ovulacia, cysty, myomy, PMS atd. Odporuca sa uzivat 1KL rano a vecer: https://www.modrykonik.sk/market/vyzivove-dopln...

Tu začni písať odpoveď...

Odošli