Máte aj vy takéto znamienka?

denamir
9. feb 2016

Ahoj na chrbte mám takéto znamienko okolo kraja svetle a v strede tmavé pred 4 mesiacmi som bola na vyšetrenie bolo OK teraz O mesiac idem zase tak som zvedava máte niekto také? Dajte foto ako vyzerá to vaše kde ho máte a aké veľké asi?

bonaqa2013
9. feb 2016

môj syn má takých znamienok na krku a chrbte o moc viac ako ty. keď bol malý chodila som s ním k lekárke do nemocnice - teraz keď už je dospelý a mal by ísť sám - tak že nemá čas.

denamir
autor
9. feb 2016

@bonaqa2013 a tiež také isté okolo kraja svetle a v strede tmavé? Aj vypukle trošku to mal?

bonaqa2013
9. feb 2016

vypuklé isto to viem na 100 perc.

denamir
autor
9. feb 2016

@bonaqa2013 aj to sfarbenie mal tiež take?

bonaqa2013
9. feb 2016

@denamir už neviem, musím pozrieť keď príde domov....

miska143
9. feb 2016

Ja mam takychto sfarbenych velmi vela😐...mne sa icg neda ani zratat po celom tele ich mam neskutocne mmozstvo😊...

sashka22
9. feb 2016

Niesme swtry? 😀 mala som take, tam kde Ty, trosku tmavsie, dala som si to vybrat, lebo sa mi zato volakwdy deti v skole smiali..len to nejak nesikovne zasil a teraz tam mam akoby lienku s nozickami 😀 esteze si nato nevidim :-P

sashka22
9. feb 2016

*sestry

maminecka2
9. feb 2016

Ahoj, znamienka byvaju vselijake, ked ich pozru a su OK, nemusis sa bat. A zvaz vybratie a mas po obavach. Ja som bola pred rokom, teraz som nahnala muza, akurat mu budu stehy vyberat.

tajka1986
9. feb 2016

@denamir aj ja mam take podobne akurat ze ma zacalo svrbiet a uz aj ho davam von. Vzdy bolo tmavsie ako ostatne. Daj si vybrat a mas pokoj

denamir
autor
10. feb 2016

@miska143 aj vypukle aké veľké ich máš pošli foto

denamir
autor
10. feb 2016

@sashka22 také sfarbené si mala okolo svetle V strede tmavé mala si ho aj vypukle?

denamir
autor
10. feb 2016

@tajka1986 sfarbené vypukle? Kde ho máš pošli foto

mamjka
10. feb 2016

@denamir ja som mala na chrbte na krížoch nohavice sa mi tam otierali.....bolo troška tmavšie ako vyzerá tvoje, vypuklé ,nebolo presne ohraničené a hlavne zväčšovalo sa....kedže v blízkej rodine máme ca kože bez váhania mi ho vyberali....chvala Bohu bolo to ok...aj sa pekne zahojilo a už po ňom mám len spomienkovú jazvyčku

denamir
autor
10. feb 2016

@mamjka mala si ho tiež sfarbené dvoj farebné? Kedy si bola vyberat? Hovoria že keď sú ok by sa nemali vyberat ale mne nerastie nič len je dvoj farebné a vypukle troška

mamjka
10. feb 2016

@denamir moje bolo tmavohnedé a malo sem tam ešte tmavšiu škvrnu na sebe.....vyberali mi ho keď som mala 17 rokov....niekedy v októbri/novembri...najlepšie ti to zhodnotí lekár či je to potrebné či nie

denamir
autor
10. feb 2016

@mamjka idem ku Kožnéj na kontrolu po 4 mesiacoch tak som zvedava že čo budúci mesiac idem 4 teho

denamir
autor
10. feb 2016

Také to mám

mamjka
10. feb 2016

@denamir tu odpoveď nenájdeš...len skúsenmosti....na moje keď dr pozrel hneď povedal že musí ísť vonku.... ja niesom lekár tak ti neporadím....skús vydržať do kontroly 😉

tajka1986
10. feb 2016

@denamir sfarbene je,vypukle ani moc nie. Okraje strapkate. Uz nech je vonku. Foti nedam nehnevaj sa 🙂

denamir
autor
10. feb 2016

@tajka1986 a ako dlho tá už svrbí? Veľmi alebo len sem tam

ali08
10. feb 2016

@denamir juj takýchto mam skoro plný chrbát a tvrdia mi ze genetika

maickamf
10. feb 2016

Ja som bola nedávno na jednodňovej chir.na vybratie, mala som podobné.Tak radšej von

denamir
autor
10. feb 2016

@ali08 ale také sfarbené okolo svetle V strede tmavé?

denamir
autor
10. feb 2016

@maickamf a bolelo? Ako dlho si tam bola. Ja mám bábo čo kojim mala si V poriadku to znamienko?

maickamf
10. feb 2016

@denamir Objednala som sa, takéto zákroky u nás robia poobede,bola som tam so všetkým činom necelú hodinu. Nebolí to, najhoršie je čakanie a injekcia je nepríjemná, samotný zákrok trval možno 3min. 🙂 O týždeň som šla na vybratie stehov a je po probléme 😉
Pýtali sa, či to chcem na histológiu, výsledky mám ok.
Ešte mám pár takých, čo by som chcela dať preč, tak postupne si ich dám odstrániť

stella33
10. feb 2016

aj ja mam take, vela, aj nove... hlavne po pôrodoch sa mi objavia dalsie. zalezi aj na genetike aj na type pleti. ak sa da, treba ich dat prec a vybavene. najlepsie teraz v zime, ked je menej slnecneho svitu. ja som si davala prec ovela vacsiu keratozu, pri spanku, na hranici vlasov. chirurg to opichol, vyrezal, nic som necitila... Skor potom, pri hojeni to bolelo, ale podla mna preto, ze to bolo na takom citlivom mieste. Bolelo to skor ako bolest hlavy, alebo zuba. dalo sa to na Ibalgine vydrzat 😉 V piatok som bola na zakroku a v pondelok normalne do roboty 🙂

evicka547
10. feb 2016
Používateľ evicka547 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od evicka547.

ja mam iba zopar nastastie

denamir
autor
10. feb 2016

@maickamf rozmýšľam to dať preč dve mám také husté inak nič viac

denamir
autor
10. feb 2016

@stella33 a môžem ísť na lokalnu umrtvenie keď kojim? Ako dlho si bola V nemocnici hneď po zakroku tá pustili?