Používame cookies. Viac informácií tu. OK
katkaretro
autor
29. jan 2019

? nikto ?

eva1012
24. feb 2019

@katkaretro Ahoj Katka da sa zohnat klimonorm v cechach

zuzika72
25. feb 2019

@katkaretro ahoj mne ho dnes predpisali lebo ten liek ktory pises bol stiahnuty u nas z trhu a namieto neho je velbienne mne ho predpisali kvoli zacinajucej menopauze obsahuje cca rovnake mnozstvo estrogenu ako tie co pozastavili a tiez si to neviem predstavit brat to vkuse bez prestavky este stale sa rozhodujem co robit kvoli vedlajsim ucinkom u mna je to ako prevencia osteoporozy tiez s tym ze ved som mlada a preto nasadila liecbu ja mam 46 rokov 🙂 tiez sa snazim dopatrat ako zeny reguju na tieto lieky ako dlho ich uzivas prosim ta

eva1012
25. feb 2019

@zuzika72 ahoj klimonorm sa da zohmat v cechach

katkaretro
autor
26. feb 2019

@zuzika72 bola som včera u gynekologičky a povedala som jej že mi tieto lieky nerobia dobre, lebo mám strašne bolestivé a napäté prsníky, a tak sme sa dohodli, že po dobratí tejto "tubičky" sa mám rozhodnúť pre nejaký " prírodný vitamín alebo niečo proste voľne dostupné a skúsime to pár mesiacov takto, ja mám 45 a brala som klimonorm asi 3 roky už, presne pre tie dôvody ako ty uvádzaš. Takže idem zisťovať nejaký ten liek na tieto moje ťažkosti..aby som tie silné hormóny nepchala do seba.

zuzika72
27. feb 2019

@katkaretro jezis dakujem za odpoved si zlata ja som najprv bola nastartovana na liecbu ale potom som citala tie vedlajsie ucinky a zostala som sokovana ja mam problem s cystami a podstupovala som aj umele oplodnenie takze to bolo kvantum hormonov prosim ta ja by som rada s tebou zostala v kontakte a ak by ste nasli nieco hodnotne presne v sfere fyto predpokladam das mi vediet co ste vybrali ja by som to tiez skonzultovala tiez so mojou gyndoskou a sla by som asi skor do prirodnej liecby si velmi zlata dakujem velmi pekne

katkaretro
autor
28. feb 2019

@zuzika72 ok, super tak budeme v kontakte, a hľadaj aj ty aj ja ...viac hláv viac rozumu .
P.S. napíš mi do správy na seba mail, alebo messenger.

zuzika72
28. feb 2019

@katkaretro pislala som ti uz spravu este vcera dnes ti napisem aj kontakt aj nejake info co cakam a dakujem

Tu začni písať odpoveď...

Odošli