Máte skúsenosť s liečbou Prednisonom?

fedra
2. júl 2007

Ahojte babenky,
mate niektora skusenost s liecbou Prednisonom ?
Pomohlo to niektorej z vas ?

luly3
27. feb 2009

tittika pozri hore a zistíš že bola v prahe

tittika
27. feb 2009

oki dikes 😉 😀

luly3
27. feb 2009

mne to robili v GF v Ba a aj mi tam prednison predpísali 😝 😀

rikuska21
27. feb 2009

Druhá možnosť je ísť do Košíc. Tam tiež robia imunologické vyšetrenie v Sanatóriu pre liečbu neplodnosti (SPLN).luly ja som chodila GF a vedeli o mojich problemoch a mne doporucili Prahu, lebo zevraj oni nemaju take moznosti na specificke vysletrenia, tak potom neviem
je to zvlastne vsade ti inak povedia

lara75
27. feb 2009

ahoj tittika, kde v Maďarsku robia tieto testy?
V Prahe je MUDr. Madar (nie maďar) v nemocnici Podolí, www.upmd.cz nájdeš pod reprodukčnou imunologiou.

tittika
27. feb 2009

uz mi to zaplo 😅 mne by viac vyhovovalo najst nieco v madarsku je to blizsie a tak ci tak sa plati a zas to nestoji vela

rikuska21
28. feb 2009

ahojte,chcem sa opytat ci ste liecbu prednisonom s niekym aj konzultovali a hlavne kto mi ho ma predpisat

lara75
28. feb 2009

ahoj rikuska, konzultovala som to s gynekologičkou z CARu, ukázala som jej naše výsledky z Prahy a ona mi prednison predpísala.

rikuska21
28. feb 2009

dakujem Lara, hned v pondelok za nou pobezim a urobim to iste

sylvia21
28. feb 2009

luly v GF robia vysetrenia na imunitu? To by bolo super, aspon by sme nemuseli cestovat do Prahy. Potom, ci si vybrat Prahu alebo Kosice je pre nas na dialku to iste, ale pocula som , ze v Kosiciach nerobia vsetko to , co robiav Prahe.
Rikuska i mne predpisala prednison gynekologicka z caru .

rikuska21
28. feb 2009

sylji, nechalal som ti odkaz na inej teme

luly3
28. feb 2009

sylvia mne robili testy na imunitu v GF ale či to boli take podrobne
ako robia v prahe alebo či to bolo to iste ako v prahe tak to netuším,
oni mi zobrali krv a 3 týždne som čakala na výsledky ale čo presne robili
neviem, no a potom mi povedali že prednison 😕 😅

lara75
28. feb 2009

ahoj luly, v GF si na imuno bola sama, teda bez partnera? hádam aj on musel odovzdať vzorku ejakulátu? V Prahe nám brali krv a partner odovzdal spermíky a z toho oni testovali na protilátky partnerove ale aj na cudzie spermie.

sylvia21
28. feb 2009

rikuska OK 🙂

luly a nedali Ti ziadnu spravu, podla nej by sme to mohli porovnat.

Ahoj Lary 🙂

tittika
1. mar 2009

ahojte

pisala som na jeden madarsky forum,kde odpoveda DR,pytala som sa kde v madarsku(v budapesti) robia vysetrenie ako v prahe,tych protilatok napisala som mu aj ten link z tej stranky presne o tom vysetreni a odpovedal mi ze to robia v kazdom budapestianskom CARe 😠 no neviem neviem 😖 ale budem patrat dalej 😀 predsa len je blizsie pest ako praha aspon pre mna 😅

tittika
1. mar 2009

babule konkretne o tomto sa bavite vsak? http://www.upmd.cz/?lang=cz&category=1-4-51

luly3
1. mar 2009

titi jo 😉

luly3
1. mar 2009

lara mne brali iba krv manžela nerobili, že to nevedia robit
ale ženu hej a vraj stejne v tej prahe dostaneš spravu že
bud prednison ano alebo nie nič viacej 😉

rikuska21
1. mar 2009

ahojte dievcata, zevraj je to tak ze v tej prahe davaju prednison vsetkym, ktory si vytvaraju akekolvek protilatky, bud na manzelove, alebo na cudzie spermie alebo na trofoblasty. Ja mam ale taky problem, ze vo ferticente doki totot vobec neuznava, tak uvidim co mi povie a ako zareaguje.
A tiez mam info ze tieto podrobne testy robia len v prahe, na slovensku zevraj nikde

luly3
1. mar 2009

tak tak rikuska tie podrobne iba v prahe 😉
pekný den

pahu
1. mar 2009

Ahojte, aj ja som bola na imune v Prahe 😉 V GF nerobia kompletne tieto testy, isla som do Prahy na odporucanie doktora Drabeka z GF 😵 Ale ak Vam vysli uz v GF pozitivne a dostali ste Prednison, tak Praha by neodporucala iny liek ako Prednison...

Drzim palceky... 😉

luly3
1. mar 2009

pahu vieme 😉
mne to vyšlo pozitívne a už prednison užívam 😕 tak sa tešim na ket 😅

sylvia21
2. mar 2009

kocky Pahu, Tittika, Rikuska , Luly - vdaka za porovnanie vysetreni v centrach, su to vyborne informacie .

Luly - uz mas termin Ket?

luly3
2. mar 2009

ahoj sylvia

ket mam v marci čakam na mrchu 😉

rikuska21
2. mar 2009

Ahojte ,
neda mi aby som vam nepovedala, ze dnes som boal za gynekologom, porodnikom, a teda dost bol proti prednisonu.Ze to moze mat velmi nnegativny vplyv na dieta. Tak som sa rozhodla a nebudem ho brat aj ked mi to v prahe doporucili. Je to zvlastne ale davala som velke nadeje, ze co mi v tej prahe zistia a ked zistili tak sa stym nestotoznujem.Okrem toho v ferticentre je tiez doki proti prednisonu. Tak len tolko ,.Drzoím vam velmi palceky a majte sa krasne

luly3
3. mar 2009

rikuska 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕
100 lekarou 100 názorou 😀
v tej prahe sú velmi špičkový odborníci mne keby tam doporučili prednison
aspon by som to vyskúšala,ale je to len tvoja vec 😅

kočkam čo boli v prahe doporučili prednison a hodne potom otehulkovali,
ja som ho tiež nasadila a skusim ket a bud pomože alebo nie a ak nie tak
ho vysadím nič zato nedám ale budem mat pocit že som vyskúšala všetko 😀

sylvia21
3. mar 2009

Luly - to uz bude co by dup. Myslim ,ze s mojim dlhym prookolom, budeme tak na rovnako cakat na vysledky 🙂

luly3
3. mar 2009

sylvia ty stimuluješ na 2 ifko???a už si začala

sylvia21
3. mar 2009

hej LuLY uz od 17.2. picham decapeptyl a od 25.2. picham aj gonal. Neviem ako dlho este budem, dufam, ze vajka porastu. Zatial rastu pomalicky. Tak teraz mam 300 jednotiek gonalu, snad zaberu.

luly3
3. mar 2009

sylvia jeeeee to ti držím palce 😀 , aj ja som pomaličky reagovala,
to nič oni narastu neboj
a kam chodíš do caru????
ja dostanem okolo 10 mrchu a cca 15 - 16 dni nato budem mat KET