Máte skúsenosť so zubnou pohotovosťou v Bratislave?

kaara1980
15. dec 2012

Ahojte,chcela by som sa spýtať,či nemáte niekto skúsenosť so zubnou pohotovosťou v Bratislave.Včera mi dr vyvrtal 8čku (ako bolestivý zub) bez umrtvenia a napchal mi tam len nejaký zinko..(neviem čo).Lenže zub ma bolí ešte viac,na krku pod čeľusťou sa mi spravila hrča (akoby uzlina),bolí ma celá pravá časť sánky.Nie som však opuchnutá (zatiaľ),ani ďasno .Neviete či na pohotovosti aj trhajú zuby,či mi to len vyvrtajú a nechajú tak?Ďakujem ☹

hradnapani
15. dec 2012

ked treba vytrhnut, tak vytrhnu. inak hlavne vyvrtaju. Osetria tak, ako bude treba, aby nebolelo...

korylan
15. dec 2012

Ahoj, zalezi ako lekar rozhodne, ale aj trhaju na pohotovosti.

nelinqua
15. dec 2012

Ahoj, ja som tam bola minuly vikend...pichnu injekciu ak je to bolestive a pravdepodobne to len otvoria...maju tam ale aj RTG, takze to vedia hned aj pozriet podla potreby...ja ale nemam dobru skusenost spravali sa tam k nam ako k poslenym asocialom, sestricka bola velmi neprijemna a doktor par rokov po skole ale mily pristup k pacientovi mu tiez nic nevravel:( ale mozno som len mala smolu a natrafila na zlu kombinaciu ludi:D u starsich ludi si hlavu nerobia a vacsinou trhaju...

pipa23
15. dec 2012

ja mam vybornu skusenost....amyslim ze ked budes trvat na vytrhnuti tak vytrhnu....a osmicka ti je aj tak na dve veci........nemusis sa bat tam ist

balimka
15. dec 2012

no my sme tam v cakarni videli velku asocialnu rodinku ktora dostala akurat v nedelu komplet cela akutne bolesti zubov, vyzerali ze tam chodia casto a sestricka nebola prave najmilsia ... no otocili sme sa a nasli sme si sukromne pohotovostne zariadenie, myslim ze to stalo za to ...

trish31
16. dec 2012

Dobra skusenost,pomohli,aj ked neboli prave najmilsi,ale na pohotovost nejdeme za milym pristupom ale za pomocou,vsak ano 😉