Máte skúsenosti s Femibion 800 na nepravidelný menzes?

atlaska25
28. nov 2011

Ahojte prosím vás pomôže my Femibion 800 keď menzes dostanem len keď beriem lieky alebo my pichnu vyvolávačku?

lin123
28. nov 2011

femibion nie je na nepravidelny menzes

cecil36
29. nov 2011

Femibion ti na nepravidelny menzes pomoze rovnako ako mrkva, pomaranč alebo šalát. To su proste vitaminy a nepravidelnost menstruacneho cyklu nie je sposobena avitaminozou, ale hormonami. Takze nie nepomoze ti.

atlaska25
autor
29. nov 2011

Ďakujem za odpovede ja len že som, to niekde čitala tak som chcela bližšie info!!! 😖

martineluska
29. nov 2011

@atlaska25 ahoj mne na nepravidelny menzes pomohol SARAPIS to je včelia kašička treba ho brat aspon 3 mesiace cyklus som mala aj 40 dc a teraz mam 28 dc 🙂

jankaja
29. nov 2011

mne femibion odporucila gynekologicka, vraj zvysuje stielku maternice a teda pozitivne posobi na cyklus. Ale nepomohol mi, pomohlo mi pitie alchemilky

manamani1
30. nov 2011

@jankaja tebe k otehotneniu pomohla alchemilka, alebo k upravu cyklu?

zdenka270921
30. nov 2011

predpokladám že k úprave cyklu..
mne tiež zaberajú bylinky - čaj gynastan a cca týždeň pred MS vitex .. neuveriteľne mi upravil aj MS, aj bolesti mi zázračne odišli 🙂

cukor
30. nov 2011

.....nie,to nie je na to.skús kvapky FEMI od Valoviča...tie sú na správnu činnost vaječníkov.dostat ich v lekárni.

atlaska25
autor
30. nov 2011

@martineluska @zdenka270921 @cukor Ahojte a mali ste menzes tak ako ja že dostanem ho iba keď beriem duphaston alebo my pichnu agolutin?A inač veľmi pekne Ďakujem za rady všetkým!!!! 😉

martineluska
30. nov 2011

@atlaska25 to nie ale aj dva týždne mi meškal stále nič mi nepomohlo a to som toho poskušala velmy vela len materska kašička zabrala 🙂

zdenka270921
30. nov 2011

@atlaska25 No mne sa to ešte nestalo... príde vždy , tak ako má.. ešte som sa s tým ani nestretla, že až na vyvolávačku..fíha..

atlaska25
autor
1. dec 2011

@martineluska Tak ja som matersku kašičku brala ale bohužiaľ žiadná zmena ☹ tak stale hľadam či nieje dačo čo my môže pomôcť!!! 😢

atlaska25
autor
1. dec 2011

@zdenka270921 A ja som prirodzene ešte asi nikdy nemala a to mám už 27 rokov :(

vejula
1. dec 2011

@atlaska25 a hladali pričinu???? Prečo?

zdenka270921
1. dec 2011

@atlaska25 :( nerozumiem tomu..

jankaja
1. dec 2011

@manamani1 pomohla mi k uprave cyklu a na 4. cyklus po piti alchemilky som otehotnela... A to som mala naplanovanu laparoskopiu kvoli polycystickym vajecnikom a zdalo sa, ze vobec nemam ovulaciu.

manamani1
1. dec 2011

@jankaja a sledovala si aj ovulku? BT, testy, hlien?Ako si pila alchemilku?

jankaja
1. dec 2011

ovulku som sledovala asi mesiac pomocou merania BT, robila som si graf, ale kedze som mala cykly dlhe asi 39-55 dni a teplota mi skakala hore-dole, nemala som na to nervy. Ovulacne testy som si nerobila, nejako som sa potom zmierila s tym, ze pojdem na tu laparoskopiu a rovno potom na IUI. Len s lekarom som sa dohodla, ze pockame do maja (aby to bol rok, co sa snazime) a potom to zacneme riesit a objednam sa na laparku. No a ked som v maji dosla s tym, ze mam bolesti v podbrusku, utz ukazal bublinku, 4. tyzden tehu 🙂 Alchemilku som pila od 18. dna cyklu do zaciatku menstruacie. Ale ten cyklus, co som otehotnela, som ju uz nepila, len 3 cykly predtym.

ika84
1. dec 2011

@atlaska25 presne robnaky problem, tiez mam 27 rokov...ale mne uz ani vyvolavacku nedava, len hormony

atlaska25
autor
1. dec 2011

@ika84 Ahoj takže vieš o čom rozprávam joooj jak by som chcela aby to šlo bez tabletiek a nejde to!!! ☹ Mne dava preto vyvolavačku lebo ja s času na čas vynecham Duphaston a ked sa menzes nedostavi tak my pichne Agolutin a pokračujem v liečbe s Duphastonom!!! 😒 A ty si neskušala tie kvapky FEMI od Valoviča čo tu spominajú????

atlaska25
autor
1. dec 2011

@zdenka270921 Tak to ani ja ☹ A mam za sebou spustu vyšetrení!!!!Mám viac mužských hormonov tak asi preto alebo už neviem je to zložité a pre mňa veľmi namahave stale na liekoch už ma to nebaví!!!! 😖

ika84
1. dec 2011

@atlaska25 nie dnes som to prvy krat pocula(citala)...doposial som brala stale hak, tak ma to ani nejak netrapilo...ale teraz sa snazim otehotniet...lekar mi dal clostylbegit a duphaston a otehotnela som okamzite, ale skoncilo to potratom....teraz zase cakam a cakam a aj tak sa nedockam....a pritom mam hormonalne testy ok..nerozumiem tomu....tebe dali nejake vysvetlenie? pricinu?

lana28
1. dec 2011

ahojte, tak ja sa tiez bez duphastonu nepohnem........femibion neviem, ale zacala som brat chlorellu.....

atlaska25
autor
1. dec 2011

@lana28 No serus Vitaj!!!! 🙂

atlaska25
autor
1. dec 2011

@ika84 Tak ja už ani neviem ale z endokrinologickej stránky my doktorka povedala že to není že nemá ma prečo liečiť!!! 😠

ika84
1. dec 2011

@atlaska25 ja to iste, bola som v lubochni dokonca, ani cysty, ani hormony .....v stredu idem na kontrolu, tak sa spýtam...ale mam taky pocit, ze mi povie to iste ako vzdy....ze som zdrava a mam pribrat...ale mozno teraz po potrate sa zistí prícina...a tie kvapky co si spomínala si skúsala? funguje to? je to na predpis? opýtam sa lekára na to

atlaska25
autor
1. dec 2011

@ika84 Ahoj mne zase opak že mám schudnúť!!!! 😒 Tie kvapky som ešte neskušala až teraz som tu v tejto diskusii o nich počula!Ale našla som si ich klikni na tento odkaz a prečitaj si o nich http://www.prirodnekvapky.sk/kvapky/p/10/j-v-kv... Teraz mám ešte duphaston na 3 mesiace a potom si ich chcem kúpiť tam na tej stránke majú aj v ktorom meste v akej lekárni ich predávajú a v mojom meste je niekoľko lekárni že vraj v ktorých by tie kvapky mali mať tak ich chcem vyskúšať!!!! Veď čo iné my ostáva 😒

ika84
1. dec 2011

@atlaska25 oki diki, ja pockam na kontrolu a poradim sa s lekarom a potom sa rozhodnem co a ako dalej...daj potom urcite vediet, ci ti pomahaju 🙂

atlaska25
autor
1. dec 2011

@ika84 ok dam vedieť!!!

ika84
14. dec 2011

@atlaska25 ahoj nieco nove s tými kvapkami? ci je este skoro len ja som netrpezliva? 😀