Máte skúsenosti s kozmetikou Avene?

ojedinelydruh
15. aug 2013

Ahojte kočky, aké máte skúsenosti s kozmetikou Avene? Nakoľko mám už niekoľko rokov problémy s akné a doktorka mi odporučila pleťovú vodu Avene a dermálny roztok Eryfluid ..nejaké skúsenosti? Ďakujem 🙂

lucie_a_peter
15. aug 2013

@ojedinelydruh ja osobne som s touto značkou veľmi spokojná, veľmi mi pomohla 🙂 nemám síce problémy s akné, ale atopický ekzém dal riadne zabrať 😉

ojedinelydruh
autor
15. aug 2013

@lucie_a_peter to ti verím ! Skúsim odporúčiť aj braškovi,ten má tiež ekzem a nevie sa ho zbaviť:/ ďakujem

veverka24
21. sep 2013

Avene neuskodi.. Mam tuto znacku celkom rada, radsej ako vichy ale mne asi pomohol ten eryfluid.. Ten je moj top🙂 nevysusuje pokozku ale pekne hoji

olexa
26. sep 2013

@ojedinelydruh ahoj, ja pouzivam AVENE micelarnu vodu, nemam ziadny problem s pletou urcite aj vdaka nej...pouzivam ju vecer na odlicenie a rano na cistenie....urcite je to skvela kozmetika, ako aj AHAVA

ojedinelydruh
autor
27. sep 2013

@veverka24 musím povedať, že po týždni používania som videla zmeny, čo ma neskutočne teší!! 🙂 ako dlho už používaš Eryfluid? To je veľká výhoda, že nevysušuje! Predtým som chodila k jednej doktorke a tá mi dala naraz Skynoren, zynerit a nejaký roztok z lekárne, doteraz sa neviem zbaviť suchej pokožky :/

ojedinelydruh
autor
27. sep 2013

@olexa ďakujem!!🙂 Ahava, nepoznám, idem to vygoogliť 🙂

veverka24
27. sep 2013

Mne tiez kozne predpisali kadejake masti a vodicky, ktore mi uplne znicili plet.. Robili sa mi normalne lisaje.. Uz to asi nikdy nebude dokonale, ale urcite neporovnatelne🙂

ojedinelydruh
autor
28. sep 2013

@veverka24 tak to určite!! Viem si predstaviť ako si trpela..chodievaš aj ku kozmetičke? Ako riešiš jazvičky?

veverka24
29. sep 2013

Chodim, som s nou celkom spokojna.. Najviac sa vyhadzem pred menstruaciou ale uz sa po potom cez mesiac da vydrzat🙂
Este mi kozmeticka odporucila taku korekcnu tycinku s ichtamolom.. Tiez pekne hoji.. Akurat vecer ked si ju dam vyzeram ako po osypkach, taka dodobana🙂

ojedinelydruh
autor
29. sep 2013

@veverka24 pokiaľ to zaberá tak je dobré 🙂 A aký make up používaš?

veverka24
29. sep 2013

@ojedinelydruh medam dopustit na lancome teint miracle.. Sice drahy( snazim sa ho zhanat v duty free alebo na parfumsmaju celkom dobru cenu)
Prekryje aj flaky a vydrzi.. Uz zacali pouzivat aj kolegynky v praci a pochraluju si..skusala som vsetko mozne.. Sanzim sa sice eliminovat chemiu v kozmetike ale prirodn makeup s porovnatelnymi vlastnostami som nenasla..

ojedinelydruh
autor
29. sep 2013

@veverka24 pleť nemáš z toho masnu? Ja si dam make up a po dvoch hodinách mám mastnú pleť ako po 24hodinách :/

veverka24
29. sep 2013

@ojedinelydruh Tento je uplne lahky a velmi dobre sa rozotiera.. Skus ist do fann a vyskusat.. Alebo ak si z ba, mozem ti odobrat na davku

ojedinelydruh
autor
29. sep 2013

Koľko výjde?

ojedinelydruh
autor
4. nov 2013

@veverka24 ahoj, mňa pred mesiacom kamoška doporučila kozmetičke, bola som u nej 2x na čistení a som spokojná zatiaľ! Ako krycí krem alebo make up mi odporúčila Blemish (veľa nezakryje, je antibakteriálný,rozjasňujúci) a naozaj pomáha! Plus mi objednala Masku a vodičku na zápaly z izraelskej kozmetiky..ak máš vyrážky a mastnu pleť s rozšírenými pórmi umývaj sa každé ráno ľadom! 🙂 naozaj to pomáha!! A druhá super vec čo nič nestojí je obyčajná petržlenová vňať! 🙂

veverka24
5. nov 2013

@ojedinelydruh nevsimla som si , ze si sa pytala na cenu makeupu.. V parfumerkach stoji do 50€ ale na parfums okolo 30€ a v duty free aj 20€.
Ja mam praveze dost suchu kozu, takze nemozem vacsinu pripravkov na akne. Pouzivam prirodnu kozmatiku a plet. Vodu bez alkoholu . Robia sa mi skor vriedky ale tiez mam uz rok dobru kozmeticku, takze o dost lepsie. Inak kratkodobo pomozu aj aha masky od kozmeticky.. Tie si raz za cas davam;)

ojedinelydruh
autor
5. nov 2013

@veverka24 ako často chodievaš ku kozmetičke? Ja mam zápaly, čiže potrebujem nejakú silnejšiu masku, na preliečenie..je to beh na dlhé trate :/

veverka24
6. nov 2013

Raz mesacne.. Ale teraz som mala medzitym 2x tie masky a aha kyselinami
@ojedinelydruh

ojedinelydruh
autor
6. nov 2013

Ak sa smiem spýtať, koľko ťa výjde jedno jedno čistenie? ?