Máte skúsenosti s mužmi z Iraku - s Kurdami?

sopka10
25. apr 2017

Ahojte Baby , chcela by som sa opytat , ci mate nejaka skusenost s muzom Kurdom , vztah, kamaratstvo, manzelsto ... hocico , ak ano prosim ozvyte sa mi do spravy .
Dakujem a pekny vecer

tova
26. apr 2017

niekto potrebuje europske obcianstvo? zivot mas len jeden, je to uplne ina mentalita, kultura. daj od nich ruky prec.

alilka
26. apr 2017

@sopka10 jednoznačne ruky preč..Robila som s nimi pred rokmi..Ako zvieratá..Žiadne správanie,zeny sú pre nich nič..Boli tam také páry -slovenka-kurd,ale ozaj chudák tie ženy..Celé zleeee .Je to ozaj iná mentalita, vierovyznanie,kultúra..Nikdy by som si s kurzom nezačala a hlavne 90% z toho su vzťahy kde on potrebuje občianstvo..

pribinak
26. apr 2017

Pre Arabov su Kurdi ako pre nas Cigani. Proste špinaví, bez vzdelania, .... Zeny na úrovni zvieraťa. Jediná úloha je porodiť vela deti.

miriam11
26. apr 2017

@sopka10 ak mas co i len troska rozumu, tak na taky vztah by som ani len nepomyslela, nie to este o niecom vaznejsom premyslala /pokial ide o Teba/

pribinak
26. apr 2017

99,9 % chce ziskat obcianstvo, nic viac

nela1916
26. apr 2017

@sopka10 Jeden pracuje poblíž. Mám z tej kultúry strach, takže sa mu aj vyhýbam. 🙂 Je veľmi pracovitý, pôsobí ako hrozne kontaktný extrovert, ale dozvedela som sa, vraj má viac manželiek, každú v inej krajine. Netuším, ako to má právne či nábožensky podchytené, ale vo mne to vzbudzuje hrôzu. 🙂

dominika6
26. apr 2017

@sopka10 to je na SK už nedostatok mužov že sem treba vláčiť kadekoho z druhého konca sveta,alebo sa s ním páriť?

17juraj17
26. apr 2017

@sopka10 Mala by si ich vyskusat kazda zena. Potom by slovensky chlapci vyzerali ako maly bohovia 🙂 Nasledne by vymizla veta - Uz zase ides na pivo ? Nahradila by ju - Len bez bez , hlavne sa mi v poriadku vrat 😀
Inak dobrovolne ist do takeho vztahu bez toho ze si stotoznena s ich kulturov je sialene a treba oslovit odbornika. Ak je to za ucelom zisku tak je za to tvrda basa.

blankaj
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
toskanka
26. apr 2017

@sopka10 A ty si uz nacisto rozum potratila, ci co?

deltaa
26. apr 2017

komu neni rady tomu neni pomoci, niektore zeny si doslova koleduju o problemy

lucinka511
26. apr 2017

no ruky prec radsej.alebo len do toho a potom budeme o tebe pocut mozno vtv relacii s Rozborilom ako vyplakavas.

sopka10
autor
26. apr 2017

Dakujem pekne za vase komentare, z vacsej casti sama zdielam vas nazor ...a mate aj pravdu...nevravim ze vsetci su rovnaki,ale ....
Zijem v cuzdzine, a spoznala som ho v obchode kde pracoval , najprv som si to nevsimala ale potom mi doslo zeakonahle dojde na nakup , on cely ziari, venuje sa len mne a ..ved to poznate ...cca asi rok a pol to bolo len takto ze vedela som ze sa mu asi pacim no ale neriesila som to , niekedy som sa tam hanbila ist lebo po case sa mi zacal pacit, kedze bol nadherny , a mal krasny usmev ... ked som dosla s malou, daval jej nejake sladkosti stale , usmieval sa , dokonca si niekde nastudoval par slovenskych slovicok , ako ahoj, dovidenia...asi aby zaujal ....noa takto ,,nijako,, to slo dalej cca dalsi rok , potom som sla po malu do skolky no a jeho auto pristavilo pri mne a opytal si cislo ... bla bla , zacali sme si pisat a hned mi povedal , ze sa mu neuveritelne pacim , ze nie je den aby na mna nemyslel , tiez spomenul ze ma rad mal v posteli , lebo ze po mne tuzi .... po nejakom dalsom pol roku sa veci mali tak ze som mu po dlhom odmietani (to uz sa mi pacil strasne ,a este viac ked som ho trochu spoznala , nemohla som na neho prestat mysliet , a tuzit po nom ) navrhla ze ok , pojdeme von ale ze k nemu, von prsalo a na nejake diskoteky ja velmi nemusim , on cely nadseny samozrejme ze suhlasil .... pristiel vyobliekany , upraveny ako keby isiel na svadbu alebo kde ...hihi ... cely cas mu oci ziarili a neprestal sa usmievat , spraval sa ako gentleman... bla bla , mali sme vasnivy sex , potom to tak slo cca asi dalsich 7-8 mesiacov, kazdy jeden krat bol tak vasnivy ze som ani neverila ze nieco take sa da zazit , ..no a ze som sa asi zamilovala, ...no hned ako som si to uvedomila , povedala som mu ze to nema zmysel a ze uz ho nechcem vidiet ...ked som mu povedala ze mna uz nebavi mat len sex, aj ked som si ho uzila pekne,a ze vztah s nim nechcem lebo ze je moslim, proste narovinu som mu to splechla do tvare... no on mi poznamenal , ze to nie je len o sexe ale ze ak si to chcem mysliet tak ze nech sa paci ...no aj tak nechapal ale akceptoval ...sem tam mi napisal ...ale ze ma brata som nevedela ... kedze ja som sa s nim uz nebvaila , jeho brat si so mnou zacal pisat , denne ...prilo mi to ok , nasla som ho na nejakom chate ..netusila som ze je to nahrate a z eje on za tym ... neviem preco to spravil..vedel vsetko , co robim , kde som ... vsetko odo mna vytiahol v beznej konverz. kazdy de, bol zdvorily, mily... po case som na to prisla ,a le nepovedala mu to ..a hrala som dalej s nimi obidvomi...myslim si ze nejaky chlap ma predsa nemoze nachytat...potom ma to prestalo bavit a nebavila som sa uz ani s jeho bratom ,,takze uz o mne ziadne ifo nemal , sem tam to skusal cez svojich kamaratov ale ..nevyslo mu to ... ..ale kedze som ho cca 2 roky ignorovala a vyhybala sa miestam kde by som ho mozno mohla stretnut ..myslela som ze pochopil ale potom sa mi ozval ... sam od seba po nejakom 2 roky aj par mesiacov..o 3 rano mi volal do prace ze ako sa mam a ze len chcel pocut moj hlas ,ze som mu chybala a tak ... povedala som mu ze mam priatela a ze mi nemusi volat uz nikdy , a ze sa mam fajn ... zlozil a vsetko bolo ok ........ vravim si muslim a este z takej krajiny, co by ma s nim cakalo ...asi nic dobre , aj ked gentleman bol , mudry a krasny tiez, uprimny...vsetko bolo fajn ..pokial som ho nevidela nahodne v parku , on si ma nevsimol , ale ja ano ..v tom momente sa mi do hlavy nahrnuli vsetky spomienky , pocity , okamihy ktore som s nim zazila ...a od vtedy cca uz aso pol rok ho zas neviem dostat z hlavy....vravim si , ze uz to skoncilo , nebudem sa ponizovat, ked som ho raz odkopla ,....no ako naschval namiesto kamosky ktorej som v noci volala , som stlacila jeho , kedze bol hned pod nou v zoname... hanba ..sok ..nevedela som co mam robit .... hned mi napisal ze co ? a ja ze v pohode to len telefon blbne , on mi povedal ze velmy mudri trik ...a o dva dni mi volal ci moze prist na kavu , ze som mu chybam a ze chcel pocut moj hlas.povedala som ze nie , nech sa nehneva .. hodil mi este par komplimentov a potom uz nic , nevolal , nepisal ...nic ...neviem ako ho mam dostat z hlavy a tiez ci ma mal len na sex, alebo chcel nieco viac???

17juraj17
26. apr 2017

@sopka10 Pekna romanca. Na to ti poviem len ze mne sa pacia motorky, jazda na nich je super zazitok na dlho ale nikdy by som si ju nekupil pretoze v mojom veku sa uz skor pozeram na veci prakticky ako zivocisne 🙂
Ponechaj si zazitok a skvely pocit na rozpavanie pre vnucata a najdi si chlapa s ktorym zostarnes bez pripadnych obmedzeni 😉
Nemam absolutne nic proti tymto kulturam ale podla mojho sa na to treba pozerat opacne. Tak ze ak sa zene paci ta kultura paci ma si hladat muza odtial a nie za sa paci muz a potom si roky/desatrocia zvykat na ich kulturu.
Napr prekopcene z jedneho clanku : alo by se čekat, že (ještě) výraznějších svobod nabudou kurdské ženy v západní emigraci. Jenže právě tam v posledních letech upoutaly veřejný zájem takzvané „vraždy ze cti“. V roce 2002 tak zahynula Kurdka ve Švédsku a o rok později v Británii (Poznámka P.K.: Rozhovor byl pořízen 9.února 2004.). Obě zabili jejich kurdští otcové za to, že jejich dcery, po evropsku řečeno, „s někým chodily“. Jak takové případy zapadají do celkového obrazu o postavení kurdské ženy – jsou spíše typické, nebo spíše výjimečné?

deltaa
26. apr 2017

@sopka10 presne viem o co ide, tristvrte zenam sa pacia tie "omacky a kecy" spojene s randenim, balenim, flirtovanim a sexom (mnohe sa po prvom hned zalubia) no a ked im to skonci tak do konca zivota ziju a cerpaju z toho, ulavia sa pri spomnienke na to ako sa na nu usmieval ten a ten .... keby ale tie zeny videla do hlav mnohym tym muzom tak by boli rozcarovane 😀 myslia si ze chlapi dokazu sa znova zamilovat do zeny na ktoru sa vykaslali alebo sa z nejakeho dovodu rozisli nejakych rokoch 😀 u chlapoch je to tak ze zide z oci zide z mysle, rychlo najde inu nahradu 😀 no a vsetko toto este komplikovat inou krajinou a kulturou? 🙈🙉🙊 cele zle

meusicka
26. apr 2017

@sopka10 znie to pekne, ale radsej to prekonaj a daj od neho ruky prec. vies ako sa hovori, pekne vtackovi spievaju, ked ho lapaju.
ja mam kolo seba tiez znacnu moslimsku komunitu a musim priznat, ze aj to je jednym z hlavnych dovodov preco sme sa s muzom rozhodli vratit na SVK. nechceme vychovavat nase 3 dcery v tomto prostredi.
tu v meste sme mali cca pred rokom obrovsku raziu, kedze sa sem vrutili Kurdi zo svajcu na tunajsich Turkov. ozbrojena banda, nastatsie sa omeskali a v tej hale uz nenasli nikoho. ale majitel susednej Pizzerie , chudak, dobre ze ho nekleplo pri tom pohlade.
uzila si si romanik a budes na to spominat, ale radsej s nim nic neplanuj.

sopka10
autor
26. apr 2017

dakujem pekne , vidim ze lepsie je dat ruky prec ... asi to za to nestoji ... mozno na chvilu ale urcite nie na stalo ...a ostat trcat v nejakej cudzej - eho krajine s jeho zvykmi a kulturou to by mi po voli nebolo , mozno na tyzden ako zazitok ale to je vsetko . :D

sopka10
autor
26. apr 2017

@tova viza ma , je rezident takze o to neide ....

pribinak
26. apr 2017

@sopka10 ale prosim ta, hociktora anglanka ci francuzka by ho kopla niekam, takyto si trufnu len na dievcata z east europe, ost block

sopka10
autor
26. apr 2017

Tiez ma to uz napadlo. ze sme pre nich len odpad, nejake gypsy level lahke koryste....a tiez som si nevsimla este ziadnu anglicanku s niekym z nich ... ludia vdaka za radu a aj za utuzenie zdraveho rozumu . :D

pribinak
26. apr 2017

vies ako, pekne vtackovi spievaju, ked ho lapaju. moja, ak by si si ho zavesila na krk, tak by si rychlo zbadala tu zmenu, za chvilu by si bez dovolenia nemohla ani na ulicu sama vyjst

sopka10
autor
26. apr 2017

@pribinak no ved tato myslienka ma desi a mas pravdu ...., aj ked ruku na srdce, kolke z nas maju doma paranoikov a ziarlivcov a citia sa rovnako ?

pribinak
26. apr 2017

@sopka10 mozno maju, ale stastne nie su

tova
26. apr 2017

@sopka10 ja teraz neviem ci je to vymeslene alebo ten tvoj zivot popisujes akobysi bola nejaka nezrela stetka. S malou sa ukazujes, nemas zaujem o nho ale lezies k nemu do obchodu rok, pritel sem, priatel tam, kde je otec dcery????

sopka10
autor
26. apr 2017

@tova Aky priatel sem , a priatel tam ? Som slobodna , nemala som vtedy pritela , a obchod bol na len na skok a bezne som tam chodievala aj pred tym ked tam pracovali iny ludia ..nikoho som nepodvadzala kezde som nikoho v tom case nemala tak na tom nevidim nic zle..otazka bola ci stoji za to alebo nie na vztah.... A to ze s malou chodim do skolky a do obchodu je asi normalne si myslim ...neviem ako vy..ci ked mate deti tak ich nechavate doma ked niekam idete , alebo co ....

domshn
13. sep 2018

Mam skúsenosť s týmito mužmi. Maju svätú trpezlivosť. Môžu aj roky predstierať. Podľa môjho názoru majú aj svoje zásluhy keď žena konvertuje na islam. Naháňajú ovečky. Som pevne presvedčená a moja vlastná skúsenosť tiež, že títo chlapi si nikdy nevážia Európanky a nemoslimky.
Podľa toho čo píšeš ta chce za každú cenu, to ale nie je láska on ta iba chce.
Máš dcérku myslí aj na ňu nájdi si poriadneho muža, ktorý si vás zaslúži a nie nejakého fešáka s priepastnymi kultúrnymi rozdielmi. Naozaj.

susi26
19. mar 2021

@sopka10
@sopka10 ahoj ak máš stále záujem napis

susi26
19. mar 2021

Ano mám ozvy sa mi

zuesan123
21. mar 2021

Priatel je kurd,sme spolu 12 rokov, mame dceru.a nepotrebuje europske obcianstvo .😀😀