Máte skúsenosti s očkovaním proti mykóze ?

marlent
18. nov 2019

Ahoj

Chcem sa spytat naaahodou nemate niektora skusenost s touto vakcinou?
Dakujem

blondiee83
18. nov 2019

Take existuje? panenko skakava....

marlent
autor
18. nov 2019

@blondiee83 nasla som to na nete...uz som total zufala...topiaci sa aj slamky chyta

simsalabim
19. nov 2019

@marlent pokial viem, je to vakcina, nie hromadne vyrabana, ale robena priamo na mieru. Ale kto dava pokyn na jej vyrobu - ci gynekolog alebo imunolog - neviem.
@blondiee83 a vzhladom na to, ze su zeny, ktore s mykozou neuspesne bojuju aj 20x do roka, je logicke, ze skusaju, co sa da...

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marlent
autor
19. nov 2019

@ptmt1011 ked maa mykozu pravidelne kazdy jeden mesiac vyskusas asi vsetky dostupne lieky vyplachy vitaminy diety a co ja viem co este a najdes nieco nove co by mohlo pomoct tak sa pytas skusas dufas

eliska13
19. nov 2019

@marlent chodis k imunologovi?mykoza sa objavi pri znizenej imunite, strese,zlej strave prevaha cukrov, beries probiotika dlhodobo?ziadne vyplachy posvy,
Kamaratka ma alergiu, ktoru nelieci a gyn jej povedal, ze pokym sa nebude liecit telo je oslabene a nema to vyznam.
Partner bol u urologa?mozno by Ti stacili od imunologicky lieky na podporu imunity ja som ich mala a velka spokojnost

eliska13
19. nov 2019

@marlent ziadne tangace, umelinove nohavicky, denne intimky a pod....

marlent
autor
19. nov 2019

@eliska13 tangace alebo nohavicky z umwliny nenosim...periem na 90 bez avivaze 2x vyllachat dam vzdy... partner u uro bol tak isto. probiotika lieky na inunitu testy na cukor nic nic nic....teraz beriem nejaku dlhodobu liecbu na 6 mesiacov a uz teraz po 3 zas a opat...akoze pokrok ze neprisla po mesiaci ale po 3 ale je to chore ze pocas toho ako zerem lieky aby sa objavila opat

siska53
19. nov 2019

@marlent probiotiká striedaj, gatky si zehli, nekup sa nikde, ziaden wellness,ani jazera, cukor úplne vylúčiť!!! A kup si take grepove kvapky. A odfotim ti zenske probiotika specialne na ten problem, berie to muz, lebo on trpi na mykozu nejak (ja som.preliecena a uz niekolko mesiacov spolu nespime prave kvoli tomu).

eliska13
19. nov 2019

@marlent a čo berieš aké lieky?

siska53
19. nov 2019
marlent
autor
19. nov 2019

@siska53 pisem ze diety probiorika a uz vsetko mozne son fakt skusila toto trva 2roky kazdy jeden mesiac niekedy aj 2x do mesiaca....pred porodom to bolo casto ale nie az takto...proviotika som mala gynimun probiofix aj nespomeniem si v rychlosti na meno cervene balenie dost popularne

marlent
autor
19. nov 2019

@eliska13 teraz som mala prokanazol teda este stale mam...

klarka0002
19. nov 2019

@siska53 Ahoj. Toto môžu užívať aj ženy? Kde sa to dá zakúpiť? Ďakujem za info.

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
siska53
19. nov 2019

@klarka0002 to je prave pre zeny trpiace mykozami specialne vyvinute.. on to nasiel na stranke, boze .musim zistit, lebo on to objednaval. Mame od nich aj ine probiotika, take tie bezne, tie ja beriem teraz, kedze beriem antibiotiká..

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
siska53
19. nov 2019

@marlent lenze .kolko si drzLa tu dietu a ako dlho si vkuse brala tie probiotika?

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
siska53
19. nov 2019

@klarka0002 poslala som link.. ale.segra sa pred par rokmi tiez s tým dlhsie trapila.. nesmela sa nikde kupat, len more, gaťky bavlnene, vzdy ich prezehlit.. no.. ale uz je dobre.

siska53
19. nov 2019

Mozno niekomu pomozu infosky z tohto:
https://casprezeny.pluska.sk/zdrava-a-stihla/kv...

Su tam aj rady, co všetko vylucit, cize nielen sladke..

ludmilka2407
19. nov 2019

Oreganovy olej je vraj 100% pomoc pri mykozach

marlent
autor
19. nov 2019

@siska53 probiorika zeriem uz tie spominane 2 roky na striedacku...
Co sa tyka diety ta bola 8 mesiacov...

marlent
autor
19. nov 2019

@ptmt1011 toto nebude psychicke mykozu riesim odkedy si pamatam aj ked aom bola mlada bezstarostna stastna....ako som pisala nie tak casto ale minimalne raz za 3 mesiace ano..ale verim ze psychika ovplyvnuje

luba41
19. nov 2019

@marlent všetko mlieko, cukor máš vylúčené v strave? sacharidy v ostatných potravinách na minimum? lieky neprospievajú k zdravej mikroflore v črevách - odtial idú problemy...probiotika nemusia vždy pomáhat, a teda záleží aj aké majú zloženie..

marlent
autor
19. nov 2019

@luba41 naozaj uz som skusila vsetko...vymenila som aj mudr. Prva mi vyslovene ze uz nevie co so mnou zmenila som tento novy ze skusime estw prokanazol a zw hadam uz bude dobre nie je...
Lieky neberem ziadne ine chora nebyvam atb som mala naposledy asi na zakladnej skole.....fakt zacarovany kruh

luba41
19. nov 2019

@marlent skúšanie nestačí, musíš držať stále protikvasinkovu dietu..vela zelenej zeleniny denne, Hylak užívaj, skus piť koloidne striebro denne, robit si z toho výplachy, užívat GSE Citricidal kvapky..vyskúšaj homeopatiu..lebo ak to máš tak strašne dlho, tak aj liečba bude dlhá..

marlent
autor
19. nov 2019

@luba41 zacalo to cele neviem ked som mala 18? Co je uz 10 rokov...jedine obdobie bez trvalo 3 roky ked som bola v afrike...co si neviem vysvetlit tam som mala asi najhorsiu zivotospravu co sa jedla aj sexualneho zivota tyka...rozmyslala som ci to nemoze byt aj z vody...pride mi to ale hlupost...tam voda chlorovana nebola tu ano...to je jedine co bolo ine..naozaj neviem uz