Máte skúsenosti s prípravkom Iza efekt na plesne?

arivederda
23. júl 2019

Ahojte. Mate skúsenosti s Iza efekt proti plesniam na nohách? 🤔 Pozerám telku u zubára v čakárni a bezi na to reklama tak ci to náhodou nepoznáte by som mužovi kúpila 🤔😁😁

layla1
23. júl 2019

@arivederda objednala som to mame,ma to prist koncom tyzdna ale nebudes platit 20.00 eur ale do 26 ked si to objednas, lebo + postovne.Tam to nespominaju...

mirola
23. júl 2019

Toto by zaujimalo aj mna

rainbow82
23. júl 2019

Ano moja mama si to objednala tiež v Tv.Tam jej to stojí . Nadávala že jej to nepomohlo!

arivederda
autor
23. júl 2019

@rainbow82 takže nič moc teda 🤔

tiumen
23. júl 2019

@arivederda kúp si peroxid v lekárni a máš to to isté 😏

rainbow82
23. júl 2019

@arivederda nie nič moc

ewoolka
23. júl 2019

@arivederda je to predražená blbosť, tak ako väčšina vecí v teleshoppingu. Kúp mu v lekárni Kvart forte sprej, stojí okolo 2,50€ a má rovnaký účinok (používajú ho aj napr. aj pedikéri). Môže sa používať priamo na kožu, do topánok a aj na dezinfekciu povrchov. 😉

verasim
20. apr 2023

Ahojte. Mate pravdu. Je to obycajny peroxid vodika, len s tym rozdielom ze je 30g/kg ( je to v pribalovom letaku ) to znamena 30 % a ten v lekarni len tak nedostanete. V Lekarni je dostupny le 3% peroxid vodika. Pozrite si stranku https://www.zdravmat.sk/sk/dezinfekcia/1044-per... . Mozete ho dostat len za tychto podmienok: Peroxid vodíka 30%, Kód: 1000ml
POZOR od 1.2. 2021 na základe nariadenia (EU) 2019/1148,
Predaj tohto výrobku je možný iba osobne profesionálnym používateľom, pri predaji a uzatváraní objednávky do kolónky POZNÁMKA uveďte:
účel použitia
doklad totožnosti
doklad o registračnom čísle spoločnosti (IČO alebo IČ DPH)
V prípade, ak vyššie uvedené údaje nebudú uvedené, objednávku automaticky stornujeme!
Tak ako je mozne, ze na slovenskom trhu dostanem 30% peoxid vodika vo forme
iza effect bez problemov ?????