Máte skúsenosti s tabletkami na chudnutie Redukta?

shellinka
16. apr 2007

Ahojte. Dnes som si kupila sumive tablety na chudnutie Redukta. Chcela by som sa spytat, ci s nou mate nejake skusenosti?

elliana
16. apr 2007

ja ti nechcem brat iluzie, ale neverim ziadnym tabletam na chudnutie. To chce zmenu ziv. stylu a ako podpora mozu byt aj tbl, ale "mravenciu pracu" musis urobit ty sama. Ja hovorim z vlastnej skusenosti, uz som vyskusala hocico, a nic za mna "neschudlo". Ale ak nieco take objavis, daj vediet 😀 😀

shellinka
autor
16. apr 2007

Drzim normalne dietu, cvicim, no potrebujem nieco, co mi zrychli metabolizmus a spalovanie tukov. Nechcela som utracat 500-600sk za nejake tabletky, tak som kupila tieto. Som zvedava ci zaberu aspon trocha.....ale nebolo by zle, keby sa niekto podelil o svoje skusenosti🙂 Aby som vedela, co mozem (ci mozem vobec nieco) ocakavat🙂

tilly
17. apr 2007

ja som to mala strašne rada, až na to, že si na to musíš vyčleniť jeden pohár, lebo to sa nedá umyť... inak je to chutný nápoj, ale či pomáha... neviem, ja som vtedy schudla, ale robila som veľa iných vecí pre to, tak neviem... ale je to chutný nápoj, pila som to už potom viacmenej od smädu

evelyin
17. apr 2007

Ahojte baby, môžem sa opýtať čo tá Redukta stojí?
Ja som mala čaj termojetic z Herb*lifu a ten mi pomohol, dôvod bol asi ten, že ma po ňom dosť smädilo, zvýšila som príjem tekutín na cca 2 litre denne, čo bolo oproti predošlým 1-2 pohárom vody ktoré som denne maximálne vypila neskutočné.

leva
17. apr 2007

ahoj ja som si tie sumive tablety Redukta eff s prichutou li-ci kupila prvy krat dnes.kupovala ich totiz jedna kocka predomnou a lekarnicka vravela ze ony hlavne zahanaju chut na sladke,co je v mojom pripade potrebne.skusime co to je zac.evelin neboli drahe,stali okolo 60sk,je ich tam 10ks,vraj 2 denne.liekom na chudnutie neverim.dokonca som pocula ze ak aj niekto schudol,ked ich vysadil zas pribral.ale to som len pocula tak neviem.

leva
17. apr 2007

No nedalo mi to a urobila som si sumivy napoj.vyborne chuti.obsahuje chrom,vlakninu a zeleny caj.je to ozaj chutne.

shellinka
autor
17. apr 2007

Ahojte. Ja som Reduktu kupila za 48sk. Samzrejme ale zalezi od lekarne, aku daju cenu. A musim uznat, ze fakt to chuti dobre, aj ked samotne li-ci (to ovocie) nemam rada. Zatial som si dala vcera a dnes a ci zabera, to zatial neviem. Uvidime🙂

leva
18. apr 2007

ahoj shellinka.ja velmi lubim li-ci tak mi to vyhovuje.ale najviac v tej chuti je citit zeleny caj a ten zboznujem.No uvidime.Som tiez zvedava.

elliana
18. apr 2007

leva, ty z coho chces chudnut?????? Ved ty si stihlunkaaaaa

leva
18. apr 2007

ahioj moja.dakujem za kompliment.ja len kvoli tomu sladkemu.lekarnicka vravela ze to je hlavne na zahnatie chuti na sladke.ja ozaj sladke hrozne lubim a neviem sa krotit.potom som aj vyhadzana,hlavne s cokolady.tak reku skusim. To sa nam ale pokazilo pocasie,dufam ze sa coskoro zas vrati.cez vykend su v svatom jury hody,chceme ist pozriet,ale za takeho pocasia to je na nic.

elliana
18. apr 2007

leva, ma sa zlepsit, cez vikend ma byt pekne, jedine ma byt trosku chladnejsie
Inac, asi dnes nepojdete von, ze?

leva
18. apr 2007

Pojdeme.ale az tak okolo 14.30 hod.teraz zaspal Romanko.a vy pojdete??

vavka33
18. apr 2007

Ja mam skusenost s reduktou tabletkami-veeeelmi dobru,teraz ich tu v lekarni nemali,tak som si kupila ten sumak,este neviem,ci zabera,vypila som len dva.

leva
18. apr 2007

vavka a to ti prestalo chutit to sladke alebo celkovo???

vavka33
18. apr 2007

Ja som jedla popri tom len lisovane chlebiky,zeleninu,ovocie,jogurty.Potlacilo mi to chut na vsetko jedlo.nepotrebovala som vela spapat.A castokrat som to zjedla namiesto obeda a vecere.Jedavala som len nieco male rano

leva
18. apr 2007

tak fajn.som rada ze stym ma niekto dobru skusenost.ten chrom spravi svoje.

vavka33
18. apr 2007

Asi ano. 😉

tinockaaa
18. apr 2007

pijete niekto tieto redukty aj počas kojenia? nenašla som tam žiadne varovanie pre tehotné a kojace maminy. ☹

shellinka
autor
18. apr 2007

tinockaaa: Varovanie tam naozaj nie je, ale ja by som to pocas kojenia radsej neriskovala. Aj ked by v tych sumakoch nemali byt ziadne skodlive latky, clovek nikdy nevie. Radsej pockaj, kym prestanes kojit. Istota je istota🙂

vavka33
19. apr 2007

tinocka,ked kojis,nemala by si asi pit take veci na chudnutie.ani nevies co v tom moze byt,ved uz len zeleny caj,chrom,to by babo nemalo dostat do organizmu.Asi preto tam nie je varovanie,lebo je normalne,ze ked kojis nebudes nieco take pit,babo mam mat vyzivu v tvojom mliecku a ked ty budes chudnut,zrejme tym ochudobnis aj mliecko.Pockaj,ked prestanes kojit,mozes vypit redukty kolko chces 😀 😀 😀

polarnymedved
31. jan 2009

ziadne tablety na chudnetie by som nebrala,podla mna su to len zbytocne vyhodene peniaze...mozno pri nich schudnete,ale ak ich prestane jest,ste opat tam kde ste boli predtym a mozno aj este horsie...takze je dolezite si najskor upravit stavu,vyhybat sa mastnym jedlam,cokoladkam,soli... chce to len viac pohybu a upavenu stavu.Jest pravidelne,ale v mensich davkach a upravenu stravu...ziadne tabl.na chudnutie

aniratak696
1. feb 2009

shellinka ja tieto tabletky šumivé mám aj ich používam ale nie na chudnutie ale na dodanie energie a osvieženie, musím povedať že na dodanie energy súúú super a v lete na osvieženie ani nehovorím 😀 😀 ale na chudnutie určite nie aspon nevidím na sebe nič 🙂

trenerka
20. okt 2009

Ano mam skúsenosti s týmito tabletkami a volmi mi pomohli hlavne zo začiatku keď som chcela schudnúť podarilo sa mi 26kg ale s delenou stravou a stálym cvičením bez toho to určite nepôjde.Ale ako náhle prestaneš delit stravu priberieš velmi rýchlo.Je to velmi jednoduche väčši vydaj a menši prijem staci nevecerat.

dzina
7. mar 2010

ahojte, aj mne tabletky pomohli a mozem povedat ze som si niekolko rokov udrzala novu vahu,jasne ze treba k tomu prisposobit aj ziv.styl,hlavne vela pohybu a obmedzit sladkosti 🙂

feriva
7. mar 2010

Ahoj, ja som si ich tiež kúpila, ale v mojom prípade to považujem za vyhodené peniaze, nič to so mnou neurobilo, ale dokonca spôsobilo vlčí hlad! Asi neuveríte!

veronika8585
19. aug 2011

Čavte,ja som dlho rozhodovala že ake tabletky si mam kupit,aby aj zabrali,a hlavne aby to neboli zbytočne vyhodene peniaze.Reduktu už berem mesiac no s 88 kil som schudla na 82 kil bez cvičenia zmenila som stravu žiadne pečivo,sladke alen čisto mineralku pijem ODPORUČAM TIETO TABLETKY aspon mne zaberaju 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

julinka588
27. okt 2011

Ahojte chcela by som sa opýtať..Existujú IBA SUMIVE TABLETY ? alebo AJ TABLETY VO FORME KAPSUL........ktore su učinnejšie??? môžu sa brat aj obe naraz??? AKO DLHO???

angie099
23. júl 2014

Ahojte ja som si ich tiež kupila tak som zvedavá či aspoň trošku pomôžu........... 🙂