Máte skúsenosti s tabletkou na oddialenie menzesu?

liliandax
6. júl 2008

Vyzera to tak, ze ich budem potrebovat, nakolko sa chystame na dovolenku a nerada by som ju takto stravila. 😒
Pouzili ste ich uz niektora? 🙂

ellen
30. sep 2014

mne bolo aj zle... nepozerala si pribalovy letak, nie su tam popisane neziaduce ucinky? ja som to brala naposledy pred cca 10 rokmi a vlastne iba raz, potom som uz vlastne telo netrapila takymto odpadom... preto si to aj pamatam, ze som mala dost problemov z tychto liekov...

janka279
30. sep 2014

@ajka4 ja som brala noret.asi 3-krat na oddialenie a bolo to v pohode. Jedine, co mi na tom prekazalo, ze mi to vlastne predlzovalo PMS a bola som nervoznejsia a uzkostnejsia. Preto sa mu vyhybam, ked to ide inak. S menzesom po nom som nemala problemy. Vzdy prisli zhruba do 3 dni od vysadenia a boli ok.

ajka4
30. sep 2014

@janka279 aj mne prišla do 3 dni, ta prvá po vysadení, ale teraz čakám druhú a tej nikde

janka279
30. sep 2014

@ajka4 tak to sa mi nestalo. Aj dalsi prisiel nacas.

ajka4
30. sep 2014

@janka279 zavidím

mircalla
30. sep 2014

ja som to uzila vynimocne asi 2 krat kvoli dovolenke
bez problemov, ale inak sa romu radsej vyhybam...

tinka_21
30. sep 2014

@ajka4 Môže byť... ja som tiež po druhom raze týždeň po vysadení čakala a nič, šlo ma roztrhnúť, strašné kŕče v bruchu a nič... a keď som dostala menzes, tak taký silný, že som myslela že zo mňa vypadne aj maternica. Odvtedy už nikdy viac... radšej sa potrápim s tampónmi a ich častým menením prvé dni, ale už do seba takéto svinstvá nepchám

ajka4
30. sep 2014

@tinka_21 aj ja som povedAla že to je naposledy.

chymenitta33
18. jan 2015

nemáte náhodou niekto na predaj?

janinah
12. apr 2015

ako dlho pred očakávanou menštruáciou treba začať brať? lebo potrebujem si oddialiť kvôli operácii /nie brušnej/

xenia2709
6. feb 2016

nemate na predaj norethisteron?

pomoc3
30. apr 2016

Pozdravujem,nemate niektora na predaj norethisteron?

mokani
24. júl 2016

Kupim norethisteron

barborka7870
6. aug 2016

Ja som niekedy dávno použila Norethisteron, a už nikdy viac ho nechcem! Mala som potom taký bolestivý a silný menzes, asi by stw to nechceli zažiť nikdy! Je to hnusná tabletka a naburalo všetko

mummicka
20. aug 2016

@xenia2709
@pomoc3
@mokani neviem či je to ešte aktuálne baby,ale mám jedno balenie 🙂

michaelad27
7. sep 2016

Baby ako najdlhšie Vám meškala menštruácia po dobratí norethisteron? Boli ste aj u lekára, alebo sa potom dostavila?

miriamn76
7. sep 2016

Pouzila som ich raz kvoli dovolenke a tri po vysadeni som dostala

chrustik1
8. jan 2017

Ahojky, ja som ich dobrala len predvčerom, potrebovala som ms posunúť kvôli operacii, ale teda posledné dva dni ako som ich brala som mala hnedý výtok tak son to rýchlo vysadila, že asi už prestávajú účinkovat ale dnes a teda už úplne spustila ms a taký veľký kus zo mňa vypadol len to nebolo len také tmavo červené ako zvyčajne ale bolo tam aj kus takej akoby telovej farby, to je normálne?

pomoc3
15. jan 2017

Dobry den prajem nemate niektora na predaj norethisteron??

kocko
5. jún 2017

Nemá náhodou niektorá ešte volné tabletky?

vladulienka1982
21. júl 2017

kocky, ktore ste to brali, surne potrebujem radu...ked ste brali norethisteron, odialili menstruaciu, kedy vam potom prisla menstrucia po vysadeni a potom ta dalsia? prisla vam pomesiaci ako mala prist ta ktoru ste posunuli alebo po mesiaci po tej posunutej.....prosim ako ste to mali?

lauraa
22. júl 2017

@vladulienka1982 po vysadeni na 2- 3 den, dalsia za 3 tyzdne, len potom som mala rozhadzany cyklus rok

sanny003
23. aug 2017

Babyy za 5 dni idem na dovolenku a chcem pouzit liek na oddialenie no velmi sa bojim ci mi nebude zle a ci nebudem mat silnu MS prosim poradte mi 😖 inak tampon som raz na dovolenke mala a velmi mi bolo z neho nevolno a bolo mi na odpadnutie prosiiim poradte budem velmi vdacna

deinalka
16. dec 2017

Nemá náhodou niektorá ešte volné tabletky?

vladulienka1982
16. dec 2017

@deinalka ja este mam...

deinalka
23. jan 2018

@vladulienka1982 ešte ich mate až teraz som uvidela že ste mi odpisaala 🙂

kendys
13. máj 2018

Ahojte zienky prosim vas nemate niektora nutne surne potrebujem hned kupim cele balenie tabletky NORETHISTERON 45x5mg hned kupim nutneeee
Dakujem
0904220323

deinalka
4. jún 2018

Nahodou nemate niekto ? surneee potrebujem moj lekar nerobi a cez vikend ideme na dovolenku.

kendys
2. júl 2018

Ahojte zienky prosim vas nemate niektora nutne surne potrebujem hned kupim cele balenie tabletky NORETHISTERON 45x5mg hned kupim nutneeee
Dakujem
0904220323

lauraa
3. júl 2018

@kendys kup si v lekarne cyklopron ,je bez predpisu a posluzi ti rovnako