Máte skúsenosti so zúžením tváre botoxom?

sheila72
10. apr 2019

Ahojte kočky, prosím nájde sa tu niekto, kto absolvoval zákrok V-shape - vpichnutie botoxu do žuvacích svalov?? Ja nad tým už veľmi dlho rozmýšľam, pretože mám nesúmernú tvár a veľkú čeľusť... No nevyzerá to dobre, či na fotkách, či na živo... :D avšak našla som k tejto tematike len veľmi málo, skoro nič... Niektoré ženy si to chválili, avšak odradilo ma to, že niektoré uviedli, že im to zabránilo v úsmeve. Ja s botoxom nemám žiadne skúsenosti a po pravde sa toho dosť obávam, ale veľmi by ma potešilo, keby sa dá s tým mojim ksichtom niečo urobiť. Prosím ak máte nejakú skúsenosť, budem rada, ak mi napíšete do komentu. Ďakujem 🙂

mondolina
10. apr 2019

@sheila72
Si myslím že je tá zmena nepatrná, teda aspoň pre mňa.

zuzans258
10. apr 2019

@sheila72 ahoj každý máme na sebe niečo čo by sme chceli vylepšiť... Ale teraz si to ty... tiež by som vedela porobiť kopec zmien...ale už by som to nebola ja😉 buď originál buď svoja...ver mi že to možno riešiš viac ako tvoje okolie...

montemotherone
11. apr 2019

@sheila72 nože daj fotku, hneď ti povieme či je to nutné 😉

montemotherone
11. apr 2019

@zuzans258 ...a hlavne zaplatiť si za to, že mi niekto "vezme úsmev" 🤔 😉

sheila72
autor
15. apr 2019

@mondolina ahoj a ty si to už absolvovala? Či myslíš tak všeobecne?

sheila72
autor
15. apr 2019

@zuzans258 áno ja to chápem, keby som bol taká že silou-mocou musím vyzerať dokonalo, tak sa dám prerobiť celá 😂 ale práve že nad týmto zákrokom uvažujem už minimálne druhý rok a stále ma o máta.... Ako hlavné pozitívum vidím tú jednoduchosť, že nemusím nechať do seba rezať. Negatíva som už spomenula 😐

sheila72
autor
15. apr 2019

@montemotherone no nech sa páči 😆 budem vďačná za každý názor, potrebujem poradiť 🙂

mondolina
15. apr 2019

@sheila72
Myslela som tu fotku čo si dala, pred a po.

mondolina
15. apr 2019

@sheila72
Dievča neblázni s plastikou, veď si krásna.

zuzans258
15. apr 2019

@sheila72 máš krásnu tvár!!! Fakt to nepotrebuješ... vôbec nechápem ako môžeš v tomto vidieť problém nejaký

sheila72
autor
15. apr 2019

@mondolina
@zuzans258
ďakujem no ešte budem ďalej nad tým rozmýšľať, každopádne musím prehodnotiť všetky pre a proti 🤷‍♀️

sheila72
autor
15. apr 2019

Ak je tu niekto s osobnou skúsenosťou tak budem vďačná za zdieľanie info 🙂

ankare
15. apr 2019

@sheila72 nedávaj si plastiku, si krásna!

lili2207
15. apr 2019

@sheila72 fuu nerob to ozaj nemusis nic na sebe nic menit a to som videla iba kusok😉 aj ja mam vec,ktoru som chcela zmenit na tvari ale drahy mi povedal,ze nech neopovazim takto som pre neho dokonala 😂 a uz to roky neriesim😉

eliska13
15. apr 2019

@sheila72 máš krásny typ tváre a pery nesranduj🙂ja mám botox kvôli vraske hnevu a na čele vodorovné vrásky, ale inde by som s tým nespekulovala.aj to som sa rok bála aké to bude😁

montemotherone
15. apr 2019

@sheila72 no moja, zahoď pekne zrkadlá. Máš ich nejaké krivé. ... 😉 A zameraj sa na svoje pozitíva. Máš krásne pery napríklad. Čo by som ja za také dala a vieš čo? Vydala som sa 😁 dokonca aj s malými kozami, širšími bokmi, riedkymi vlasmi... S týmto čo tu predvádzaš môžeš byť v stave, že budeš chlapov od seba odháňať. LEN ... si musíš začať veriť. Veriť v to, čo je V TEBE, nie na tebe... To je totiž cítiť a vidieť na sto honov. Keď sa vystrieš, usmeješ a naučíš sa pozerať ľuďom priamo do očí, naučíš sa ich počúvať, budú milovať TEBA, nie to, čo máš na sebe, ako vyzeráš. Toto čo riešiš naozaj nie je tragédia. Videla si OTA? Tú babu tam, ktorá vždy na záver príde čosi uzavrieť, odovzdať... tuším Jana Prágerová? 🤔...TO je tragédia! Už dávno stratila zdravý úsudok ako má vyzerať krása. Tu šmyknuť, tam vytiahnuť... a vyzerá ako smrtka. Chudera. A začala určite tak, ako ty. Veď si dám LEN odstrániť tuto... potom ešte vytiahnuť hento...
Boh ťa stvoril takúto. TOTO si ty. A po kanáloch teda chodiť naozaj nemusíš 😉 Poobzeraj sa okolo a užívaj si život! 😉

hatsepset
1. júl 2020

@eliska13 ahoj, môžem sa opýtať ci ti botox na čele (tie vodorovné vrásky) aj trocha dvihol obočie? Lebo ja by som rada trosku a lekárka mi odporúčala skúsiť najprv botox. Lebo ze dá sa potom mezonitami, ale ze to už aj mení výraz tvare

wilagrande
20. jan 2022

@hatsepset ahoj nie nezdvihne mne dokonca padlo a padli mi aj ocne viecka a ako mi pichol okolie oci lica akoby mi stlacilo k nosu hroza a to mi robil lekar odbornik

hatsepset
21. jan 2022

@wilagrande fuha :-O ďakujem za info

wilagrande
26. jan 2022

@hatsepset ja som sa ho este pred zakrokom opytala ci to podvihne celo a obocie a dr hned povedal ze nie

katariinam
12. feb 2023

@sheila72 ahoj, ako so dopadla nakoniec, isla si na zakrok?