Mávate pocit náhlej nevoľnosti?

lilia13
31. máj 2013

mate niekto take stavy,ze vam naraz poskoci srdce,mate zavrat a taky neprijemny pocit,ze neviete ci idete odpadnut,alebo co sa ide diat

materina_duska
31. máj 2013

Tak každému občas príde "zle" z toho všetkého, s čím je denne konfrontovaný 😉 Riešila by som to len ak by sa to opakovalo často, resp. pravidelne pri nejakých činnostiach.

ekinkala
31. máj 2013

ahoj ja to mavam uz asi pol roko ono pride raz za mesiac na mna niekedy 2x do mesiaca pol roka predtym ako som zacala mat tieto problemi ma este aj doto bolievalo brucho rok som behala po kade akych vysetreniach,rengen hlavy,srdca,krv,viteri,gastro,sono a nic uz som bola zufala stoho a doktori nechapali ze to na mna pride a do hodiny som fit a potom nic som ok a potom to zase na mna pride pred 2 tyzdnami soom sa zlakla ze az odpadnem cela som sa rozklepala isla som na pohotovost a nic preslo to 3 dni na ro zase tak som sla znova bola som prestrasena a tym viac ze som nevedala co mi to sposobuje na pohotovosti mi povedali nech idem ku psickyatrovi a neurologovi na 2 den som sla a nic vsetko ok nakoniec som po 3 dnoch nasla cislo na diagnosticke cetrum kde sa robi vysetrenie celeho organizmu pomocou pristroja Diacom su to sluchadka daju sa na usi a vysielaju frekvenie a pomocou neho mi diagnostikovali parazita v tenkom creve a v zaludku je to ascaris plus pliesen a mikoza skoro som odpadla ale toto co hovoris su prve priznaky parazitou v tele vela ludi taketo stavi prideluje unave,vycerpaniu alebo daco sle sme zjedli no nieje to tak !!!teraz berem mesacnu kuru prirodnych produktou ktora ma zbavy humusu v mojom organizme a o mesiac prejdem na anti parazit to je detoxikacia tela pri com ma zbavi vsetkych parazitou mozes mat aj helikobaktera a tito stavy sa deju ked do nasho tela parazity vypustia viac toxinou na 90%mas v tela parazita toto vysetrenie ti usetri kopu casu stravis tam pol hodinu bez bolestne a hnet mas stanovenu diagnozu a bud ti potvrdia alebo vyvratia usetriti to navstevu u gastroentologa hadicku do zaludka,konenecnika,testy krvy,viteri a vsetko ak by si chcela dam ti c a mozes sa objednat robia tieto vysetrenia raz do mesiaca po celom slovensku v blave a kosiciach maju centralu takze tam robia vysetrenia castejsie mne doktory 2 roky nevedeli najst pricinu mojho problebu aj som schhudla par kil niekedy som bola unavena hrozne berem to asi treti den a zatial som ok a citim sa lepsie aj po psichyckej stranke lebo parazity v tele mozu vyvolavat aj nervozitu a podrazdenie z nicoho nic

kakanika
31. máj 2013

ahoj. aj ja som mavala taketo stavy obcas, ako pises a plus sa mi tocila hlava, bolo mi navracanie, myslela som si ze som tehotna alebo co, obcas som taketo stavy mavala asi od 15rokov a nikto so mnou nic nerobil no a pricina je uz jasna, mam vysoky krvny tlak uz hadam cele roky asi od 15tich a prisli na to az teraz ked som odpadla.... :(

matuskova003
31. máj 2013

TO može byt kludne tlak..ale radsej zabehni za dr. my ti možme asi približne povedat, ale istota z krvi a od lekara je najistejsia, držim palce !

sakura77
31. máj 2013

moze to byt opacne aj nizky tlak,pripadne nizka hladina cukru,nedostatok tekutin...ja rano keby sa nenajem,tak kvoli nizkej hladine cukru idem k zemi po chvili statia 😉

beethoven
31. máj 2013

ahoj, zrejme je to z vysokeho tlaku, ale aj jeho hodnoty mozu mat svoju pricinu niekde inde, napr. pri arytmii srdca. Lekar by ti mohol spravit ECG. Arytmia sa u pacientov zvykne vyskytovat nahodne, vobec nemusia tusit, ze nou trpia. Zavrate zas casto byvaju napriklad pri anemii, vtedy je potrebne jest stravu bohatu na zelezo. Posielam ti dva clanky, v prvom si mozes pozriet, ci nemas nahodou aj nejake ine priznaky arytmie, druhy je zas o anemii a druhoch jedla ktore je potrebne jest
http://lesk.cas.sk/clanok/92311/ticha-hrozba-sr...
http://zdravie.pravda.sk/zdravie-a-prevencia/cl...
ale verim a prajem ti, aby ani jeden z tychto pripadov nebol ten tvoj

lubina
31. máj 2013

ano mavala som take stavy, potom som s tym sla k Dr. Ta mi zobrala krv a zistili mi, ze mam anemiu, nizke zelezo, pochodila som kopec doktorov, zistovali, ze z coho - vysledok anemia nezisteneho povodu.....ale z toho som mala tie stavy, krv neprenasala dostatok kyslika, sdrce nevladalo pumpovat a tak som mala nahle nevolnosti, poskocilo mi srdce, bola som unavena. Treba ist k Dr. Ten ti zisti co sa deje, pretoze to nie je normalne.....ja teraz beriem zelezo a kontroluju mi pravidelne krv a citim sa vcelku ok, upravilo sa to...takze ziadne obavy a treba ist k lekarovi.

silviarudi
13. jún 2013

môžem sa spytať aké lieky berieš na na železo, lebo aj mám katastrofálne nízké železo . tiež nevolnosť , únava , horúčka, vysoký tlak. som z toho hotová. 😢

putricka
1. sep 2016

@ekinkala mozte mi dat telefonne cislo aby som sa mohla objednat?jana