Menšie kúsky krvi pri menštruácii

ladylillith
5. aug 2015

Ahojte, chcela by som sa niečo opýtať.... Dostala som menštruáciu.. Prvý a druhý deň mi išla silnejšia menštruácia, pričom boli prítomné aj menšie kusy krvi. Na tretí deň som už mala slabú menštruáciu a teraz už asi druhý deň len špiním.. Môže byť žena pri takej menštruácií tehotná, aj keď z nej idú menšie kusy krvi, alebo je to skôr nejaký zápal? Alebo je to normálne? Pretože som počula, že niektoré ženy majú menštruáciu len 3 dni... Ja som vždy mala silnú menštruáciu aspoň 3 dni a až na štvrtý deň som už mala slabšiu menštruáciu.. Bola som darovať krv 9 dní pred menštruáciou.. Môže to byť aj týmto? Za odpoveďe vopred ďakujem.

bajana
5. aug 2015

"kusy krvi" mavam pocas MS bezne, je to vystelka maternice, ktora sa odlucuje, kedze nedoslo k uhniezdeniu embrya...tehotna pravdepodobne nebudes, zapalu by som sa nebala...podla mna je to uplne normalne 😉

steinarka
5. aug 2015

@ladylillith neukazuje mi moj prispevok, tak pisem este raz - v jednej teme si sa uz pytala, odpovedali sme ti.. naco zakladas novu temu, ked odpoved uz poznas - nie, nie si tehotna

https://www.modrykonik.sk/forum/som-tehotna/myslite-ze-mozem-byt-tehotna/

jeennyv
5. aug 2015

@ladylillith suhlas s @bajana ja mam pocas svojich dni to takto bezne...podla mna sa kvoli zapalu nestresuj a nestresuj sa, ani ked chces otehotniet, prilisna premotivovanost viac skodi....

ladylillith
autor
5. aug 2015

@steinarka To som zakladala skôr, ako ste mi odpovedali, tak sa ospravedlňujem. 🙂

ladylillith
autor
5. aug 2015

@steinarka Dá sa táto diskusia nejako vymazať?

steinarka
5. aug 2015

@ladylillith kasli na to, ak to bude niekomu na obtiaz, zablokuju to 😉

sibalka21
5. aug 2015

Nie pokial mas pri ms kusky krvi, cize zrazeniny tehotna rozhodne byt nemozes