Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Menštruácia a petting

kristina2525658544
26. nov 2015

ahojte 🙂 nevedela som do ktorej kategorie mam zaradit tuto diskusiu, pretoze mam az dve otazky, tak dufam ze si ma tu niekto povsimne 😒 mam 18 rokov a menstruaciu mam od svojich 13. je nepravidelna, vzdy sprevadzana hroznymi bolestami, vracanim atd, ale co ma prekvapilo je, ze minuly mesiac som dostala presne na 29. den cyklu (inak meska aj 30-50 dni). neviete nahodou cim by to mohlo byt sposobene, ze odrazu, po tolkych rokoch, prisla presne? teraz mi znova meska tyzden 😔 druha otazka je teda trosku mimo, ale trapi ma to, tak sa skusim opytat na vase nazory. mam priatela s ktorym som rok a pol, ale este sme spolu nespali. trochu sa vsak hrame, a to teda tak, ze sa mi penisom "obtiera" o posvu, skor teda o klitoris. vyvrcholi, ale vzdy mimo a to tak, ze ho par sekund robim este rukou. kondom sa nam zda zbytocne pouzivat, kedze to nie je sex, avsak vzdy po tomto mam strach ze co ak nieco vyslo skor ako malo alebo sa dostalo dnu ☹ neviem ci to je mozne, predejakulacnu tekutinu neratam, vzdy sa niekolkokrat umyje a vymoci. bola by som velmi vdacna ak by ste vyjadrili svoje nazory 🙂 dakujem pekne <3

ynda
27. nov 2015

@kristina2525658544 k menstruacii, ja som dostala tiez v 13-tich, a mala som cyklus aj 90-120 dní. Raz som mala dvakrat po sebe po 30-tich dnoch, a potom 3 mesiace nič, a tak si chodila ako sa jej chcelo. Upravilo sa mi to relatívne po pôrode, kde som mala cyklus uz len 45-dňový. Je to urcite spôsobené hormonmi, ak sa ti nieco nezdá, treba sa pýtať gynekologa. Cyklus sa da upraviť napr aj antikoncepciou, a to by bolo mozno aj pre teba vhodné, nemusela by si mať strach z maznania s priateľom, a MOŽNO by si nemala tak tyrajucu menstruaciu

kristina2525658544
autor
27. nov 2015

@ynda ta menstruacia bola u mna az taka, ze som chodila na injekcie od bolesti na pohotovost, ale gynekolog mi odporucil uzivat Mg 3 dni pred menstruaciou, lenze to je tazko odhadnut kedze chodi rovnako divne ako tvoja ☹ o antikoncepcii som vela rozmyslala, presne prave kvoli menstruacii a aj kvoli tomu, ze mam priatela, ale neviem sa rozhodnut, ci ano alebo nie kedze ma dost negativne ucinky... takze uvidim, dakujem 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli