Menštruácia mešká, test negatívny a obavy

25majka
15. sep 2016

Ahojte, menstruacia mi meska vyse tyzdna. Testy negativne. Asi dvakrat som vecer citila krce ze som si myslela uz pride. Ale nic. Nemam stres. Ani som rapidne nepribrala neschudla. Obavam sa aby to nebolo nieco vazne. Odkedy nekojim chodila presne. V maji som bola na hormonalny odber krvi co sa robi pocas menstruacie. Z toho by asi zistili keby islo o nieco vazne, ci? Nemate skusenost?

viktoria2204
15. sep 2016

raz za cas kazdej zene meska menzes, mozno si mala posunutu ovulaciu. urcite sa nestresuj, ked za par dni nedostanes chod k lekarovi, ked nie si tehu, pichne ti vyvolavacku a menzes pride

l3yla
15. sep 2016

Aj mne meskali tento mesiac cca 8dni, mala som dost velke stresy preto to pripisujem tomu,nemala si aj ty nejake stresove obdobie/situacie?

25majka
autor
16. sep 2016

Nie stres nemam. Vsetko mi ide v pohode. K lekarovi som objednana az vo stvrtok. Raz som uz na vyvolavacku bola ale teraz som sa zlakla ci to nemoze byt nieco vaznejsie 🙄

katarina644
16. sep 2016

@25majka ahoj, mne teraz prvy krat meskal menzes mesiac. ale prisiel mi chvalabohu. ale to som mala stresy, vsetko mozne. bola som z toho nervozna na prasky.

25majka
autor
16. sep 2016

katarina644 ved to cakanie je na prasky 😴 uz vsetky diagnozy mam ☺