Menštruácia po 2 týždňoch

pa3ciaaa
26. feb 2013

Ahojte maminy..mam taku otazku..v polovici januara som dostala menstruaciu este pocas brania HAK, po skonceni som ich vysadila a za 2 dni som znova dostala menstruaciu. Bolo mi povedane, ze to je kvôli tomu vysadeniu HAK...teraz som dostala presne na den menstruaciu 11.2., trvala cca tak tyzden...dost silne krvacanie..lenze moj problem je v tom, ze som zacala vcera spinit a neviem preco..dalsiu som mala dostat az za 2 tyzdne..prosim poradte mi, preco spinim??ziadne ine tazkosti nemam, som zdrava..dakujem

katieg85
26. feb 2013

mne sa tak zrobilo 4 mesiace po porode tyzden menstrucia 10 dni volno potom tyzden slabe krvacanie a zas tyzden abo 10 dni volno tak sa mi to robilo 2 mesiace uz to konecne pominulo su to len hormony to sa upravy alebo ak chces id k lekarovi
@pa3ciaaa

pa3ciaaa
autor
26. feb 2013

@katieg85 no, prave k lekarovi by som nerada..samozrejme, ze ak sa to nepominie, tak pojdem...a to mozem mat aj z tabletiek Cerazette???to su tie ktore maju len gestagen..,,chyba im estrogen, cize tie hormony...vraj by sa pri nich malo telo spravat tak, ako by som nic nebrala..tak neviem.. 😒 ide ma porazit...len dufam, ze za tym nebude nieco uuplne inee.. 😨

katieg85
26. feb 2013

@pa3ciaaa no moze byt ale ked su to len hormony tak sa nemusis nicoho bat to sa upravy.ked nemas nijake tazkosti a dajake cudne bolesti tak to asi nic ine neni

pa3ciaaa
autor
26. feb 2013

@katieg85 Tak tazkosti...tie mam stale s niecim, ale teraz by som to ani nevedela definovat ci to je z toho..ale pravdepodobne fakt tie hormony sa zblaznili 🙂 lebo priznam sa...uz aj napadlo: co ked nahodou..kedze s partnerom mame nechraneny styk...sice si dava pozor, ale nic nie je 100% ...a hlavne, ked je prerusovany..

katieg85
26. feb 2013

@pa3ciaaa no nestras ma tiez som nato pomislela ale nepisala som,bo posledne tehotenstvo som mala take ze pred otehotnenim ked som mala menstruaciu tak o 2 tyzdne som den spinila a potom som bola tehotna a teraz ked to mam zas ale to zas mi teraz trvalo 2 mesiace a o tyzden mam dostat aspon dufam ze dostanem

pa3ciaaa
autor
26. feb 2013

@katieg85 no, snad to tak nebude..vsak este mam cas... 10 mesacna dcerka mi zatial staci... 😅 ale uz sa mi to opakuje druhy krat..ked som bola s malou tehotna, tak som to hned nedostala, tak dufam, ze z toho nic nebude...ja by som podla predosleho menzesu mala dostat za 2 tyzdne..tak uvidime

katieg85
26. feb 2013

@pa3ciaaa no dufam ze dostanem,ja mam teraz 7 mesacneho

pa3ciaaa
autor
26. feb 2013

@katieg85 no, tak uvidime 😨 som zvedava...daj potom vediet, ako si dopadla ...