Menštruačné krvácanie už 13sty deň s antikoncepciou

ingridkal
3. jún 2019

Dobrý deň žienky, prišla som si po radu od niekoho kto prekonal podobné tažkosti. Mám 36r porodila som dve deti posledný porod bol pred 14r . Problém s krvácaním a menzesom som mala od mlada od puberty po porode sa mi to ako tak upravilo...pred 8r som mala HPV robili mi zakrok na krcku... potom uz bolo ok dala som si urobit vtedy aj sterilizaciu pretože som sa nechcela dopovat hormonmi-antikoncepciou a deti som uz nechcela.... No tento rok v januari mi zacali problemy s krvacanim dlhodobo som krvacala robili mi čistenie- kyret vo februari som mala normálne menzes no dlhsie ako som bola zvyknuta...v marci vobec april zasa dlhsie a silnejsie a v maji som dostala menzes taký silný že som hned isla na zaciatku ku gynekologovi aby so mnou nieco robili..predpisali mi ANTIKONCEPCIU MAITALON po 3 dni sa krvacanie zmiernilo postupom casu som uz viac menej len spinila alebo veeelmi malo krvacala potom 8 až 9 den rano som krvacala viacej cez den takmer vobec no teraz v sobotu vecer sa to zasa rozkrvacalo nieje to tak ako na zaciatku ale zasa viacej krvacam aj taká vyzražaná krv akokeby zo mna isla dnes krvacam presne 13dni...samozrejme som objednana ku gynekologovi- zajtra idem.... no kým pojdem rada by som vydumala co sa to so mnou asi moze diat..... Je tu niekto s podobnými tažkostami ? Prípadne prekonal niekto takéto tažkosti? Dakujem za rady ......

momi1_1
3. jún 2019

@ingridkal aby som ťa neurazila, ale v tvojom veku veľa žien už začína ísť do prechodu, tak možno ideš...

evikuzlc
3. jún 2019

@momi1_1 ako telo ženy je zložité prechadza zmenami, no prechod v 36r. Neni skoro?

mrkva1
3. jún 2019

@ingridkal nemáš náhodou myom alebo cystu? Pri tomto zvyknú byť podobné problémy.

zuzka1008
3. jún 2019

@evikuzlc predčasna menopauza,
Vsetko sa teraz niak posuva,deti skor dospievaju ..
Lekar ti urcite povie horm.zmeny

evikuzlc
3. jún 2019

@zuzka1008 tak to teda ano, to je pravda, ale tak skoro, sak potom prva ms príde pomali ako 8r.. babam joj joj

ingridkal
autor
3. jún 2019

Ked som bola v januári na tom kyrete nezistili mi nič a všetko bolo negatívne.... a ano o predčasnej menopauze som tiež čítala...... stáva sa to už 35ročným..... moja mamina mala podobné problemy ked mala tesne pred 40tkou potom jej dali hormonalnu liečbu a chvilu mala pokoj no potom zasa a nakoniec uz v 43 uz prisla o menzes celkom.....

momi1_1
3. jún 2019

@evikuzlc moja krstná mama išla do prechodu v 35 rokoch, bohužiaľ, nikdy nevieme kedy to príde :/

ingridkal
autor
3. jún 2019

@momi1_1 a tiež mala takéto tažkosti ? ja sa len preto pýtam či to krvacanie prestane čo je na to dobré alebo mi budú musiet vybrat maternicu ? už premýšlan nad kadečím....

momi1_1
3. jún 2019

@ingridkal tak raz krvácala silno, potom slabo a dlho, potom nekrvácala a takto dookola, maternicu ti nemajú prečo vyberať ak nemáš iné ťažkosti 🙂

evikuzlc
3. jún 2019

@momi1_1 fu, tak na take čo si ma ani nenapadlo, že tak skoro. Mam dosť teda, všetko ide do predu ale toto. Takže pomali môžem očakávať zmenu

si_sa_6
3. jún 2019

Každá žena to má inak, niektorá ide skôr niektorá neskôr, ani jedna nevieme ako to budeme mať...

zuzka1008
3. jún 2019

@evikuzlc
Tie mlade baby veru skor maju ms nez my, ja som mala prvy v 12,5r a z mojho okolia poznam dve dievcata jedna zacala menstruovat v 8,5r a druha 9,5r
Len cakam co moja dcera ,teraz bude mat 9r 😰
Polial mala mamka taketo problemy,tak je mozne ze to budes mat podobne a teda skor

laskonka80
4. jún 2019

Ahoj a hormonalny profil ti doktor nerobil?V januari pred kyretom pises ze si dlhodobo krvacala,kolko dni?

evikuzlc
4. jún 2019

@zuzka1008 teda sj ja som tak dostala tak dufam ze aj moje dvojičky tak dostanu alebo aspon podobne☺, lebo toto co píšem je na mňa priskoro.😓 No nezmeníme to nijak, hlavne nak je zdravie.